چرا یک حیاط خلوت سهام مخزن استخر یک ایده بسیار خوب

مگر اینکه شما یک حیاط خلوت بودجه قابل توجهی (به طور جدی—هزاران یا ده ها هزار دلار) و هم به نگه داشتن آن بکر نصب یک استخر است دست یافتنی نیست. حداقل این چیزی است که پدر و مادر من به من گفت که در حال رشد هر بار که من آرزو به صورت یکی در یک روز گرم تابستان. برای استخر-کمتر مثل ما وجود دارد دیگر خلاق بسته-را-دور-که-شما-انجام می شود استفاده از خنک نگه داشتن که اجازه دهید بگویم بیشتر دلتنگ (و سرگرم کننده): لغزش-n-اسلاید kiddie استخرهای خوب بارانی.

به تازگی هر چند هر جا که نگاه من شاهد بوده ام جایگزین دیگری که کمی نزدیک به چیزی واقعی: سهام مخزن استخر. برای اولین بار وجود دارد یکی در Instagram داستان, دوست, دوست charmingly مجموعه بر روی یک پاسیو با چراغ پری صحافی بالا. سپس یک دوم. و یک سوم است.

چه شد این همه سهام مخزن استخرهای من تعجب, و چگونه می توانم دریافت کنم ؟

سهام تانک من کشف ساخته شده از گالوانیزه فلزی دور هستند و یا گاهی اوقات بیضی و استفاده می شود به نگه داشتن آب برای دام است. (آنها اساسا “اندازه فلز سطل” را به عنوان یک مقاله آن را قرار می دهد.) اما قرنطینه نبوغ و نیاز به خود ما حیاط ما نقاط تعطیلات بیش از حد—دارای محبوبیت استفاده از یکی دیگر از آنها به عنوان کوچک شیرجه رفتن استخر. انبار مخزن استخر ممکن است به نظر می رسد مانند outsized blow-up استخر (آنها تنها در مورد دو پا عمیق, بنابراین هیچ غواصی و نه بسیاری از شنا) اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای عشق. آنها ارائه یک محل برای چلپ چلوپ سالن در اطراف شناور و سرد کردن برای کسری از هزینه و فضا از یک استخر طبیعی (آنها می آیند در اندازه های از حدود سه پا به مدت شش یا هشت یا حتی 10 فوت در سراسر). و آنها بسیار ساده تر برای نصب: همه شما نیاز دارید این است که برخی از محکم و سطح زمین به آن مجموعه است. نگران نگه داشتن آن را تمیز و دعوت? بهترین روش برای مقاوم سازی آن با یک فیلتر و پمپ. (این سایت خیلی خوب است که بررسی اجمالی.)

و سهام مخزن استخر بسیاری به دنبال بهتر از ریشه های خود را نشان می دهد. درست است که آنها در اصل طراحی شده برای کشاورزی دلایل به “نگاه خوب” اما این که دقیقا آنچه که من در مورد آنها خود را ساده نگاه حداقلی است. ترک آنها را لخت اندام و رنگ آنها و یا ساخت یک طبقه در اطراف آنها—آنها را نگاه بسیار خوب بدون توجه به آنچه. اگر من تا به حال حرکت به طور دائم در خارج از شهر نیویورک, من فقط ممکن است یکی خودم.


گوشه ای از طراح Bri Moysa سیمان در پاسیو می شود عرشه استخر با تشکر از انبار مخزن استخر (رنگ سیاه) و یک مینی بسته بندی در اطراف عرشه. توجه داشته باشید که قلاب در حصار برای نگه داشتن حوله دستی.

این Instagrammer را حداقل سهام مخزن استخر نرم با یک زن و شوهر از گیاهان گلدانی بدون درگیر محوطه سازی مورد نیاز است.

عکس مارگارت رایت برای Sunwoven

بدون نیاز به سجاف خودتان را در هر یک استخر پرنیان یا: ارین Barrett, طراح و صاحب چارلستون مبتنی بر Sunwoven رنگ او سهام مخزن استخر هر تابستان که ما فکر می کنیم چنین ایده سرگرم کننده است. ما طرفداران این سال را انتخاب: بی سر و صدا کم رنگ فیروزه ای اما در اینجا چند عکس از تابستان گذشته است.

ریزه اندام عرشه ساخته شده در اطراف منحنی استخر via @stonewayswimclub در آستین که فقط به اندازه کافی بزرگ برای دو لنجر (فراهم می کند و جایی برای نشستن برای کسانی که فقط می خواهید برای اویزان کردن پای خود را در). و یا شما می توانید یک اردک لاستیک برای شرکت.

انبار مخزن استخر را می توان در زمین هم مثل این مینی واحه خال خال در انبار مخزن استخر قدرت. یک چتر cacti و سونا کامل تصویر.

روشن سهام تانک راه اندازی از طریق آندریا گارسیا. کلمه ای است که فلز را نگه می دارد آب سرد حتی در روزهای تابستان. چه خواهد نگه داشتن آن همیشه سردتر است ؟ یک تاک-مانند بالا رفتن گیاه رشد کرده و به پوشش است که ترلسد سقف.

اثبات این است که این استخر نگاه خیلی خوب رفو ناتمام مانده: این یکی سفید در یک سوپر-حداقل بیابان راه اندازی از طریق Joshua Tree-based عکاس عروسی ویکتوریا Bonvicini.

واقعا کوچک? این یک کشف منحصر به فرد در تیلور ساخته شده است فقط به اندازه کافی بزرگ برای یک استخر شناور. برای تمام جزئیات در مورد چگونگی آن گرد هم آمدند و سر به اینجا.

یک ریزه سهام مخزن استخر از طریق Stocktankstore—مجهز به یک ad-hoc, زن و شوهر, راه اندازی و تنظیم یک نقطه منزوی می شود اضافی طراوت محل به صرف یک بعد از ظهر تابستان.


آنچه شما انجام می دهند به حیاط خلوت خود را واحه ای در تابستان امسال ؟ در نظرات به ما بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>