نظامی پایین تر Coronavirus نرخ از متوسط عمومی به جز جوانترین نیروهای

واشنگتن -- نرخ مثبت coronavirus موارد در نظامی است که کمی پایین تر از آمریکا به طور متوسط در تمام گروه های سن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

واشنگتن -- نرخ مثبت coronavirus موارد در نظامی است که کمی پایین تر از آمریکا به طور متوسط در تمام گروه های سنی به جز نیروهای بین سنین 18 و 24 با توجه به نیروی هوایی Brig. ژنرال پل Friedrichs.

"ما اعتقاد داریم که کمی افزایش یافته است مورد تایید رای در گروه سنی که در نتیجه موفقیت [نیروی هوایی مسلح ، ژنرال لی] Payne و تست نیروی کار. و خدمات ما اجازه می دهد به آزمون ورود به پایه آموزش در خروج به آموزش های پایه و در بسیاری از نقاط دیگر در خدمت وظیفه فعال عضو حرفه ای" Friedrichs گفت پنج شنبه در سومین جلسه توجیهی در مورد کوروناویروس پاسخ تلاش.

او با ارائه نرخ واقعی موارد در هر گروه سنی در طول جلسه.

یکی دیگر از دلایل که چرا آنها ممکن است آزمایش مثبت در میزان بیشتری است زیرا 18 - تا 24 ساله تشکیل می دهند که بزرگترین گروه سنی از خدمات اعضای Friedrichs گفت و آنها به احتمال زیاد به آزمایش می شود در سراسر وزارت دفاع را محکم تست سیستم.

Friedrichs گفت که او معتقد است که در کل رشد در موارد نیست بالاتر در بخشی به دلیل خدمات اعضای پیوستن به سلامت اقدامات حفاظتی مانند ماسک و اجتماعی فاصله.

ارتش تا به حال 26,408 موارد از کروناویروس که از شنبه, با توجه به وزارت دفاع. ارتش است که اکثر موارد از خدمات شعب با 8,878 سربازان ابتلا به بیماری است.

نظامی جمعیت داشته است 5.3% مثبت نرخ coronavirus در طول چند هفته گذشته حتی با افزایش تست با توجه به Payne, چه کسی دستیار مدیر برای پشتیبانی رزمی در دفاع از سلامت سازمان است. نرخ پایین تر از 8.6% مثبت coronavirus نرخ جمعیت به طور کلی با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

نظامی است که در حال حاضر قادر به انجام حدود 60000 آزمون در هر هفته با توجه به پین وجود دارد و همچنین در حال حاضر 125 وزارت دفاع آزمایشگاه در سراسر جهان به آزمون برای coronavirus با قابلیت انجام بیش از 200 ، 000 آزمون در هر هفته است.

پین نیست که درصد علامتی در مقابل موارد بدون علامت در تست هر چند او گفت: بیشترین نمایش در کلینیک برای افرادی که می خواهید به آزمایش علائم کسانی که در حال غربالگری برای این ویروس قبل از اعمال جراحی الکتیو و یا به صورت قرارداد ردیابی اهداف است. حدود 20000 نفر یا بیشتر از اعضای خدمات تست شده در هر هفته برای ماموریت آمادگی دلایل.

"چیز خوب در مورد بدون علامت غربالگری که ما در حال انجام است هر چند در اصل این غربالگری جمعیت," او گفت:. "ما در حال انجام است که غربالگری برای ماموریت آمادگی, اما آن را نیز سود اضافه شده و اثر کاهش بیماری در جمعیت است."

پین و Friedrichs گفت: آنها نمی بینم هر خوشه یا نقاط داغ از ویروس در نظامی که در حال حاضر غیر معمول شد. افزایش در موارد نظامی در کشورها و جوامع که در آن وجود دارد فزاینده موارد در جمعیت غیر نظامی مانند تگزاس و فلوریدا.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب