5G پردازان توطئه باعث آسیب بسیار بیشتر در انگلستان نسبت به سایر کشورهای اروپایی

67 اعمال خرابکاری در تلفن دکل و 80 مورد از آزار و اذیت علیه مخابراتی تعمیر و نگهداری کارگران در حال حاضر گزارش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 اردیبهشت 1399

67 اعمال خرابکاری در تلفن دکل و 80 مورد از آزار و اذیت علیه مخابراتی تعمیر و نگهداری کارگران در حال حاضر گزارش شده است در سراسر انگلستان با عاملان اعتقاد به نظریه پردازان توطئه به اشتباه ادعا می کنند که 5G تکنولوژی مقصر است برای گسترش Covid-19.

تئوری توطئه است و عذابش گسترده اما انگلستان به نظر می رسد اروپا را بی چون و چرای hotspot به صورت نا مشروع در حوادث زندگی واقعی.

این GSMA می گوید آن را دریافت کرده است پس از گزارش از حمله به مخابرات کارگران و تجهیزات از کشورهای اروپایی:

  • 67 آتش سوزی حملات در انگلستان; 80 مورد از آزار و اذیت علیه کارگران تعمیر و نگهداری
  • 22 آتش سوزی حملات در هلند; 3 حوادث آزار و اذیت
  • 3 آتش سوزی حملات در ایرلند
  • 2 آتش سوزی حملات در قبرس
  • حداقل 1 آتش سوزی داعش در بلژیک و ایتالیا و سوئد
  • 1 مظنون به حمله به آتش سوزی در فنلاند

این برگه در بالا ممکن است کاملا جامع, اما آنها نشان می دهد که شرم آور فعالیت است که ما شده ایم شاهد در انگلستان به مراتب بیش از آنچه که ثبت شده است در جای دیگر در اروپا است.

"ما باید از دروغ ارتباط 5G به Covid-19 از آسیب رساندن به ما انتقادی ارتباطات شبکه و خط مقدم مهندسین هنگامی که ما به آنها نیاز دارید بیشتر" می خواند یک بیانیه مشترک فرستاده شده به بررسی مورد اعتماد توسط GSMA و اروپایی ارتباطات اپراتورهای شبکه " انجمن (با etno).

"ما نمی توانیم اجازه بی اساس ادعا می کند در برابر 5G تضعیف اعتماد عمومی در فن آوری اروپا در نهایت باید به رانندگی خود را بهبود اقتصادی. ایمنی اطمینان از اعتماد مقامات مانند سازمان بهداشت جهانی و کمیسیون اروپا باید ابلاغ در سراسر جوامع است.

"دانش سلاح نهایی در برابر ادعاهای دروغین."

با etno افزود: "تکامل از آتش سوزی حملات به شرح زیر یکی از آنلاین اطلاعات غلط از نظر زمان. در بعضی از موارد اتهام arsonists ارسال شده در اجتماعی, رسانه های ارتباط حمله به ادعاهای دروغین در 5G.

"رسمی سوالات به این حملات در حال وقوع است/به دنبال خواهد داشت و آنها در حواله از مقامات اجرایی."

در انگلستان اکثریت قریب به اتفاق از دکل های تلفن همراه است که مورد حمله قرار گرفته اند در واقع نه 5G دکل.

در برخی از موارد آنقدر مقدار آسیب وارد شده به دکل است که در نزدیکی ساکنان مجبور به تخلیه خانه های خود. بعلاوه چند تا از سایت هایی که قرار داده شده اند ارائه شده قابلیت اتصال به خدمات اورژانس.

مرتبط با: 5G Covid-19 نظریه پرداز توطئه خواست با گزارش

"آنچه این افراد انجام می دهند این است که آنها در حال حمله به توانایی بریتانیا برای انجام مستند و به اطمینان حاصل شود که مردم به ماندن در خانه را به اطمینان حاصل شود که خدمات اضطراری می توانید انجام کار خود" گرت الیوت, تلفن همراه, انگلستان سر از سیاست و ارتباطات گفت: در آوریل 21, هنگامی که انگلستان در مجموع شد 59.

"اجازه دهید فراموش نکنید یک آمبولانس که رفتن خارج از خانه است نه متصل شده توسط یک خط ثابت آن را با تلفن همراه. افرادی که در حال انجام این کار هستند و تأثیر خود را در جوامع است."

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب