تماس همه دوست داران واقعی موسیقی – شما می توانید ذخیره 100 پوند بر بوز خانه سخنران 500 در حال حاضر

قدرتمند بوز خانه سخنران 500 تا به حال عمده کاهش قیمت با این £100 تخفیف حسن نیت ارائه میدهد از Currys PC World.

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399

قدرتمند بوز خانه سخنران 500 تا به حال عمده کاهش قیمت با این £100 تخفیف حسن نیت ارائه میدهد از Currys PC World.

به دنبال نهایی هوشمند بلندگو در قیمت مقرون به صرفه است ؟ ما ممکن است فقط آن را برای شما با این قیمت عالی رها بوز خانه سخنران 500, جفت شدن بوز مشهور صوتی با کیفیت با آخرین ویژگی های هوشمند.

نسبتا گران ابزار در زندگی قبلی شما هم اکنون می توانید کیسه های خانه سخنران 500 فقط برای £299 با این 100 پوند صرفه جویی در سقوط از قیمت معمول نقطه از £399 با تشکر Currys PC World معامله است.

وقتی که می آید به بوز خانه سخنران 500, آن را قطعا نمی ارزانترین هوشمند بلندگو در اطراف حتی زمانی که آن را نسبت به امثال Sonos, یکی, که همچنین مجموعه با همان هدف ارائه استثنایی صوتی و همچنین به عنوان خانه های هوشمند ویژگی های.

اما در گوش ما-در گزارش خبرنگار ما بر روی زمین نوشت: "من شگفت زده در چگونه با صدای بلند و روشن موسیقی در خانه سخنران 500 بود... جهت میکروفون چیدن دستورات صوتی نیز موثر است." با که در ذهن و بوز قول از وسیع ترین صدای موجود بر روی یک هوشمند سخنران این ممکن است یکی برای دوست داران واقعی موسیقی در اتاق.

مباهات مشابه چمباتمه زدن برج مانند فاکتور شکل به دیگر خانه هوشمند بلندگوهای Bose خانه سخنران 500 نیز میزبان یک رنگ صفحه نمایش است که نمایش آلبوم آثار هنری خود را هنگامی که سخنران مرتبط است به امثال Spotify و یا آن را نشان می دهد زمانی که استفاده نمی کنید. در بالا, شما پیدا کردن یک مجموعه ای از نرم دکمه های لمسی برای کنترل موسیقی خود را با شش شماره دکمه برای پیش تنظیمات خاص و آلبوم و لیست پخش و یا ایستگاه و همچنین به عنوان یک نوار از نور رفتن در اطراف دور که فلش خواهد شد هنگامی که شما در حال صحبت کردن با الکسا یا گوگل دستیار. همه این است که در پیکربندی بوز گوشی های هوشمند نرم افزار.

البته علاوه بر این با هوش مصنوعی دستیار شما می توانید خود را کنترل موسیقی بدون لمس یک دکمه و همچنین مدیریت وظایف روز به روز با یادآوری و به انجام لیست و همچنین درخواست الکسا یا گوگل دستیار سوالات. کامل با چهار میکروفون برای چیدن دور برای تلفن های موبایل اضافی چهار میکروفون برای نزدیک محدوده خانه سخنران 500 به راحتی می توانید صدای خود حتی بیش از موسیقی با صدای بلند.

به صدا در می رود ما گفت: "ضخامت گاز از سنتز صداها صداها و درام راکت را صدا موثر است. وجود دارد برخی از اندکی اعوجاج در پایین ترین و بالاترین می رسد از مخلوط اما با توجه به اینکه خانه سخنران 500 یک چیز کوچک طراحی شده به راحتی و در اطراف نقل مکان کرد, که به سختی یک گناه کبیره."

تلقی می شود در میان بهترین در محدوده قیمت خود را که در آن کیفیت صدای نگران است بوز خانه سخنران 500 قطعا برای دوست داران واقعی موسیقی وجود دارد که به سادگی باید به بهترین. با که گفت: در حال حاضر در دسترس 100 پوند افت قیمت فقط ممکن است به ارمغان بیاورد سخنران در خط با ارزان تر از بودجه است که در غیر این صورت ممکن شده اند تحت تأثیر Sonos یک یا اپل Homepod.


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن