بهترین کیت کمک های اولیه برای خانه و یا در رفتن

5 بهترین کیت کمک های اولیه گزینه های در خانه و یا بر روی بروید | باب ویلا آماده برای زندگی حوادث و شرایط غیر م

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 فروردین 1399
5 بهترین کیت کمک های اولیه گزینه های در خانه و یا بر روی بروید | باب ویلا

آماده برای زندگی حوادث و شرایط غیر منتظره که آیا شما در خانه و محل کار و یا در طبیعت است.

The Best First Aid Kit Options

آیا شما خودتان برش در کار و یا در حالی که خان درون لوله تفنگ از طریق ایمیل شما می خواهید به یک کیت کمک های اولیه در دست و در دسترس آسان. این همه در یک ذخیره اضطراری لوازم توابع اگر شخصی بنابراین ما مصرانه از شما را به مشورت صلیب سرخ دستورالعمل و توجه به این سازمان توصیه هایی برای ایجاد یک کیت مناسب به بهداشت فردی و تاریخ است که از خانواده خود را. برای شروع, شما می توانید خرید یکی از بسیاری از (بسیاری از) کیت کمک های اولیه است که به راحتی در دسترس هستند. تنها سؤال این است: کدام یک ؟

 1. بهترین کلی: DeftGet کیت کمک های اولیه
 2. بهترین برای خانواده ها: اولین خانواده 4 نفر کیت بقا
 3. بهترین برای سفر: Johnson & Johnson ایمن سفر کیت کمک های اولیه
 4. بهترین ها را برای پیاده روی: محافظت از زندگی کیت کمک های اولیه
 5. ذکر شریف: Surviveware بقا کیت کمک های اولیه
The Best First Aid Kit Options

خرید ملاحظات

بهترین کیت کمک های اولیه در دسترس است تا به تاریخ و سفارشی برای نیازهای خانواده خود را. به عنوان شما مقایسه کیت کمک های اولیه در نظر گرفتن موارد خاص کیت شما باید شامل. همچنین فکر می کنم در مورد چه اندازه کیت برای دریافت, چگونه آن را سازمان یافته و جایی که شما آن را ذخیره کنید.

هیچ چیز شما می توانید آماده برای حوادث بهتر از دانش بنابراین ما توصیه می کنیم نگه داشتن صلیب سرخ کمک های اولیه سریع, راهنمای مرجع در دست است. این راهنمای اساسی را پوشش می دهد, مراقبت, مراحل را برای طیف وسیعی از شرایط اضطراری از جمله ایست قلبی, سکته مغزی و سوختگی و خفگی واکنش های آلرژیک ، آن را به خوبی به ارزش آشنایی خود را با مطالب پیش از هر گونه حوادث و یا موقعیت های تهدید کننده زندگی.

آنچه که شامل

صلیب سرخ را غیر قابل مذاکره لیست از آنچه که شامل یک پایه کیت کمک های اولیه (برای یک خانواده چهار) شامل 19 محصولات پزشکی. این توصیه ها سقوط به دسته های زیر:

 • پانسمان زخمکه به معنی اندازه های مختلف باند گاز پانسمان پد و چسب نوار پارچه
 • پزشکیبه ویژه آسپرین, هیدروکورتیزون و پماد آنتی بیوتیک
 • CPR کمکدر قالب اضطراری صورت سپر
 • دیگر پزشکی, ایدز, از جمله غیر دستکش لاتکس, دماسنج ضد عفونی کننده دست/دستمال مرطوب فوری کمپرس سرد و موچین

این موارد ضروری باید گنجانده شود در هر صورت تجاری در دسترس کیت کمک های اولیه. فراتر از این اصول اگر شما یا یکی از اعضای خانواده است وضعیت سلامت, شما می خواهید که شامل تا به روز (غیر منقضی شده) داروها.

گذشته از محصولات مراقبت از زخم برخی از کیت کمک های اولیه شامل موارد مربوط به بقا و حوادث. این لوکس کیت ممکن است شامل مواردی مانند آب و غذا و پتو و بدن بخار برای تهدید غیر منتظره مانند بلایای طبیعی, بیماری های همه گیر و گسترده از دست دادن قدرت.

یکی از آیتم های مهم صلیب سرخ را شامل نمی شود در آن لیست تلفن همراه است. برای دسترسی مستقیم به خدمات اضطراری, فروشگاه, قدیمی, عملکرد تلفن همراه با شارژر در کیت کمک های اولیه. تلفن نمی نیاز به یک ارائه دهنده خدمات به منظور شماره گیری 911. همچنین در نظر بگیرید نوشتن و نگه داشتن دستورات در کیت کمک های اولیه. این سند قانونی می تواند راهنمای کارکنان اورژانس و پزشکان در مورد نا توانی (به عنوان مثال سکته مغزی و حمله قلبی و غیره.).

چه اندازه به خرید

که در آن شما ذخیره کیت شما را تحت تاثیر قرار به اندازه کیت شما می خواهید برای خرید. کیت کمک های اولیه سقوط به چهار پایه اندازه دسته بندی:

 • سفر-کیت اندازه بزرگ برای کیف پول, کوله پشتی, دستکش محفظه و حمل چمدان. این کوچک کیت مناسب باید در دست خود را و وزن چند اونس است.
 • کوچک کیت هنوز هم می تواند با وزن کمتر از یک پوند اما شامل محصولات بیشتر از سفر-اندازه کیت اضافی مانند باند قیچی و یک سوت ایمنی. فروشگاه در تنه خود را در آشپزخانه و یا حمام کمد گاراژ و یا در داخل خود دنده کمپینگ.
 • متوسط کیت ممکن است کوله پشتی به اندازه یا کمی بزرگتر است. این لوکس کیت مفید برای خانواده ها با اعضای متعدد (به خصوص کودکان) و همچنین ممکن است شامل آمادگی محصولات. فروشگاه در تنه خود را و یا یک نقطه تعیین شده در خانه خود را مانند یک اتاق امن است.
 • بزرگ کیت طراحی شده برای شرکت ها و صنایع است که باید مطابق با فدرال مقررات ایمنی.

سازمان

هنگامی که یک حادثه اتفاق می افتد وحشت می توانید در سرعت. آخرین چیزی که شما می خواهید در آن شرایط است که یک کیت کمک های اولیه که انجام نمی تحت فشار است. به همین دلیل مارک های مختلف اقدام به سازماندهی کیت خود را به طور مستقیم. اکثر کیت آمده در یک رنگ روشن (معمولا قرمز) با دوام کیسه نایلون یا پلاستیک جعبه. بهترین-سازمان کیت شامل آسان برای به عنوان خوانده شده/color-coded برچسب; جداگانه روشن محفظه برای آیتم های مختلف و جزء به جزء لیست محصولات بنابراین شما به راحتی می توانید جایگزین و restock. کوچکتر کیت می تواند تبدیل به آشفته تر به راحتی به دلیل کمبود فضا بنابراین مطمئن شوید که برای خودتان را جلوتر از زمان با آیتم های مختلف در داخل. به این ترتیب شما می دانید دقیقا چه به برسد در صورت تصادف.

که در آن برای ذخیره آن

صلیب سرخ ارائه می دهد توصیه های زیر برای که در آن برای قرار دادن کیت کمک های اولیه: "نگه داشتن یک کیت کمک های اولیه در خانه خود و ماشین خود را. حمل یک کیت کمک های اولیه با شما و یا می دانم که در آن شما می توانید پیدا کردن یکی. پیدا کردن محل از کیت کمک های اولیه که در آن شما کار می کنند." در واقع یک کیت کمک های اولیه باید به راحتی در دسترس هر دو در خانه و در هر کجا که شما به طور منظم است. توصیه ما خرید چندین کیت و ساخت تمام اعضای خانواده آگاه از مکان های خود را و چگونه به استفاده از آیتم های مختلف در داخل.

این مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که بسیاری از موارد (مانند باند) دارای عمر مفید طولانی و داروها و پماد و بقا موارد (غذا و آب) ممکن است منقضی زودتر (در عرض یک تا پنج سال). مطمئن شوید برای بررسی تاریخ انقضا محصولات پس از خرید به طور منظم و بررسی کیت خود را برای مواردی که نیاز به جایگزین یا پر.

ما تراکم بالا

شما لازم نیست که به خواندن صدها نفر از بررسی برای پیدا کردن بهترین کیت کمک های اولیه—ما انجام داده ایم این کار را برای شما! این پنج کیت های تولید شده توسط ایمنی حرفه ای برای پاسخگویی به نیازهای افراد و خانواده های آنها گرفتن امتیاز جایزه برای دوام و عالی طراحی شده است.

The Best First Aid Kit Option: DeftGet First Aid Kit

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: DeftGet کیت کمک های اولیه

از DeftGet این 163-قطعه کیت کمک های اولیه شامل ضروری پزشکی-درجه لوازم داخل به خوبی سازماندهی شده و سخت مورد حمایت قرمز مورد که هر دو آسان به فروشگاه (متناسب با آن به یک محفظه دستکش) و آسان برای استفاده است. مطالعه جزء به جزء لیست از آنچه در داخل و شما خواهید دید DeftGet کیت ارائه می دهد مقدار زیادی از باند ضد عفونی کننده پد و ابزار (موچین,, قیچی, سوزن ایمنی, چراغ قوه) برای رسیدگی به طیف وسیعی از حوادث است. این کیت شامل نمی شود یک دماسنج آسپرین/ایبوپروفن و یا یک چهره shield برای CPR بنابراین شما ممکن است مایل به اضافه کردن این موارد مهم. این کیت می کند, اما, با تضمین بازپرداخت اگر شما به طور کامل راضی است.

The Best First Aid Kit Option: First My Family 4-Person Premium Disaster Preparedness Survival Kit

عکس: amazon.com

2. بهترین برای خانواده ها: اولین خانواده 4 نفر کیت بقا

خانواده کیت کمک های اولیه نیاز به کل خانواده به حساب آورد. است که چرا ما توصیه می کنیم برای اولین بار خانواده من 4FKIT. ترکیب اقلام ضروری برای هر دو کمک های اولیه و فاجعه بقای این کیت ارائه می کنند بسیار مهم برای حمایت از خانواده خود آمادگی طرح است. در علاوه بر این به 85 قطعه کیت کمک های اولیه ، 4FKIT همچنین شامل 72 ساعته تامین اضطراری آب آشامیدنی مواد غذایی اساسی یک چراغ قوه به رهبری ، تمام آن را متناسب با ظرف دو سنگین بسته است که شما می توانید به سرعت و راحتی حمل پشت خود را.

The Best First Aid Kit Option: Johnson & Johnson Safe Travels First Aid Kit

عکس: amazon.com

3. بهترین برای سفر: Johnson & Johnson ایمن سفر کیت کمک های اولیه

امن و آماده هر کجا که شما بروید با Johnson & Johnson سفرهای امن قابل حمل کیت کمک های اولیه. در داخل این جعبه پلاستیکی محکم است که وزن آن تنها چند اونس وجود دارد 70 ضروری کمک های اولیه از جمله باند, پاک کننده دستمال مرطوب و آنتی بیوتیک و پماد. برای بریدگی ها و خراش ها وجود دارد همه چیز شما نیاز به تمیز کردن درمان و پوشش زخم های کوچک برای جلوگیری از عفونت و دفع کردن زخم. مهم است به یاد داشته باشید: این نیز در میان مقرون به صرفه ترین کیت های خارج وجود دارد وجود دارد.

The Best First Aid Kit Option: Protect Life First Aid Kit

عکس: amazon.com

4. بهترین ها را برای پیاده روی: محافظت از زندگی کیت کمک های اولیه

اگر شما به دنبال برای یک سبک وزن و در عین حال به طور کامل مجهز به کیت کمک های اولیه برای ماجراهای این است. محافظت از زندگی با دوام قرمز کیسه جمع و جور به اندازه کافی برای گنجاندن در یک کیسه پوشک اما هنوز متناسب با 100 مورد از جمله یک کیت کمک های اولیه مجموعه تلفیقی کمیاب مانند یک ماسک CPR و پتو و تورنیکه. طراحی شده توسط یک تیم از CPR و کمک های اولیه مدرسان حفاظت از زندگی است توصیه می شود برای محل کار و مدرسه استفاده کنید و همچنین برای پیاده روی و ماهیگیری و قایق رانی و بیابان کمپینگ. بخشی از همه سود می رود به صلیب سرخ آمریکا.

The Best First Aid Kit Option: Surviveware Survival First Aid Kit

عکس: amazon.com

5. ذکر شریف: Surviveware بقا کیت کمک های اولیه

Surviveware ارائه می دهد یکی از بهترین سازمان یافته و جامع ترین کیت کمک های اولیه برای خانه و منزل استفاده کنید. اول از همه برچسب محفظه رنگی: قرمز (کمک های اولیه); سیاه و سفید (بقا); سبز و آبی (بهداشت). که باعث می شود آن را آسان برای پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید در یک فلش. دوم علاوه بر تامین برای درمان بریدگی و خراش این کیت همچنین شامل موارد برای کاهش سوختگی و تب—کمیاب در میان کیت کمک های اولیه. آخرین Surviveware می آید با یک باتری های دستی-در-یک-خرج کردن اضافی—چراغ قوه و چاقو و handsaw, multitool, پانچو, و بیشتر. آسان برای ذخیره و دسترسی Surviveware قرمز 600D پلی استر مورد همراه با یک نوار چسب قابل جابجایی سیستم بنابراین شما می توانید فقط آن را هر کجا که شما می خواهید به نگه داشتن آن (و یا قلاب آن را در محل با شامل D-حلقه).


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب