این شرکت ها کار می کنند R2-D2-مانند هواپیماهای بدون سرنشین و یاور برای خلبانان نیروی هوایی

چهار دفاع شرکت انتخاب شده اند شروع به کار در نیروی هوایی ایالات متحده را Skyborg برنامه که هدف آن جفت هوش مصن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 مرداد 1399

چهار دفاع شرکت انتخاب شده اند شروع به کار در نیروی هوایی ایالات متحده را Skyborg برنامه که هدف آن جفت هوش مصنوعی با یک انسان خلبانی جت جنگنده است.

این سرویس را انتخاب بوئینگ شرکت ، General Atomics هوانوردی Systems, Inc. Kratos هوایی بدون سرنشین Systems, Inc. و Northrop Grumman Systems Corp. به حرکت رو به جلو در برنامه; با این حال این شرکت ها خواهد شد رقابت برای نامحدود-تحویل نامعلوم-مقدار قرارداد تخمین زده می شود به ارزش 400 میلیون دلار با توجه به اعلام.

جزئیات بعدی: ما F-15, جنگنده, پرواز در نزدیکی ایران هواپیمای جت مسافربری به سوریه مقامات تایید

خودمختار Skyborg در نظر گرفته شده است برای استفاده مجدد وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین در یک سرنشین دار-بدون سرنشین teaming ماموریت; هواپیماهای بدون سرنشین در نظر گرفته "attritable" و یا به اندازه کافی ارزان است که می توان آنها را نابود و بدون هزینه قابل توجهی.

"از آنجا که سیستم های مستقل می تواند ماموریت های پشتیبانی است که بیش از حد شدید و یا خطرناک برای سرنشین دار خدمه Skyborg افزایش می دهد توانایی به طور قابل توجهی می شود و یک نیروی چند برابر برای نیروی هوایی گفت:" Brig. ژنرال دیل سفید, برنامه اجرایی برای مبارزان و پیشرفته هواپیما. سفید و Brig. ژنرال هدر پرینگل فرمانده نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی (AFRL) هم منجر Skyborg برنامه.

"ما باید از این فرصت برای ما تبدیل warfighting قابلیت ها و تغییر راه ما و راه ما استخدام نیروی هوایی" سفید گفت: در یک نسخه.

"استقلال فن آوری در Skyborg نمونه کارها را در محدوده از ساده راهکار الگوریتم پیشرفته تیم تصمیم گیری خواهد شد و شامل بر روی سطح شیب دار فرصت برای هوش مصنوعی, فن آوری" اضافه شده پرینگل. "این تلاش را فراهم بنیادی دولت مرجع معماری برای یک خانواده لایه خودمختار و باز-معماری هوایی بدون سرنشین [سیستم]."

Skyborg یکی از سه طرح در سرویس پیشتاز برنامه نمونه کارها برای نمونه سازی سریع و توسعه در عصر جدید فن آوری های آن را می توانید اهرم برای عملیات های متعدد. پیشتاز برنامه به ارمغان می آورد با هم آزمایشگاه تحقیقاتی و نیروی هوایی چرخه عمر مدیریت مرکز به "سرعت شناسایی برش لبه تکنولوژی و انتقال به طور مستقیم به دست warfighter," انتشار متحده است.

نیروی هوایی راه اندازی روند مناقصه برای Skyborg در مه; این انتظار Skyborg اولیه عملیات آماده می شود تا پایان سال 2023.

دکتر خواهد Roper, معاون وزیر از نیروی هوایی برای کسب, تکنولوژی و لجستیک برای اولین بار صحبت از نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی به رهبری برنامه سال گذشته است.

او به خبرنگاران گفت: در طول سال 2019 مک آلیس کنفرانس که در حالی که آن را یادآور نیروی هوایی پیشنهاد وفادار Wingman برنامه برای ارسال هواپیماهای بدون سرنشین پیش از مبارزان به عنوان پیشاهنگی Skyborg را مفهوم و حتی بیشتر با یک هوش مصنوعی هواپیما که قطار با خلبان آن اقدام به عنوان یک شخص وابسته به سرعت در حال فکر کردن را از طریق مشکلات و گرفتن فرمان در صورت لزوم.

در این R2-D2 از "جنگ ستارگان" در یک هواپیما از خود را بسیار خود است.

"من ممکن است در نهایت تصمیم, 'من می خواهم که با هوش مصنوعی خود در کابین خلبان,'" Roper گفت. "بنابراین اگر چیزی اتفاق افتاده است بلافاصله [AI] می تواند نگه دارید را انتخاب در راه است که [یک خلبان را] می دانم چون [یک خلبان است] روت با آن است."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نیروی هوایی است که در حال حاضر پذیرش پیشنهادات برای ساخت R2D2-مانند 'Skyborg' Copilots

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن