دریایی سپاه ماراتن لغو for 1st Time در تاریخ خود

رمان coronavirus همه گیر ادعا کرده است یکی دیگر از رویداد بزرگ برای دونده. دریایی سپاه ماراتن مقامات روز دوشن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

رمان coronavirus همه گیر ادعا کرده است یکی دیگر از رویداد بزرگ برای دونده.

دریایی سپاه ماراتن مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که سنتی سقوط مسابقه لغو خواهد شد برای اولین بار در 45 سال سابقه.

2020 در فرد دریایی سپاه ماراتن رویدادهای برنامه ریزی شده را در داخل و اطراف واشنگتن دی سی از اکتبر. 23-Oct. 25 در حال حاضر خواهد شد به طور کامل مجازی. ریک Nealis دریایی سپاه ماراتن سازمان گفت که این تصمیم پس از جلسات متعدد با دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی.

"ما درک می کنیم این است که اخبار ناامید کننده برای بسیاری از, اما ما دیگر نمی تواند تصور یک راه برای جمع آوری با هم در تطابق با دستورالعمل های ایمنی," Nealis در بیانیه ای گفت. "در حالی که ما قادر به جشن می گیرند در ماه اکتبر ما در حال هیجان زده در مورد این فرصت را به 45 سالگرد رویداد به خانه دونده در سراسر جهان از طریق پاداش و جذاب مجازی را تجربه کنند."

جزئیات بعدی: میرامار مستقر در دریایی حمل و نقل هوایی واحد غیر فعال به عنوان سپاه کوچکتر می شود

دریایی سپاه ماراتن نیست اولین مسابقه اصلی به لغو و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. ماراتن بوستون لغو شد در ماه مه پس از مسابقه برای اولین بار به تعویق افتاد. ماراتن شیکاگو لغو شد هفته گذشته و ماراتن نیویورک was scrubbed ماه گذشته.

تصمیم به لغو دریایی سپاه ماراتن ساخته شده بود جمعه توسط فرمانده ژنرال دیوید برگر با توجه به واشنگتن پست که برای اولین بار گزارش شده است که فرد در حوادث بوده است axed. Nealis اعلام کرد در ماه گذشته که دو تن دیگر از حوادث را که همان آخر هفته در ماه اکتبر -- دریایی سپاه ماراتن کودکان و نوجوانان اجرا و 10 کیلومتری رویداد -- خواهد بود مجازی-تنها.

به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در بسیاری از مناطق از جمله سی مریلند و ویرجینیا لیبی Garvey, Arlington, شهرستان, رئیس هیئت مدیره گفت: سلامت و ایمنی باید اولویت بالا.

حدود 30000 دونده به طور معمول شرکت در آنچه شناخته شده به عنوان "مردم ماراتن" در هر سال. به 26.2 مایل البته باد راه خود را از طریق واشنگتن و Arlington, Virginia. این دوره شامل معروف "آبی" مایل در Hains نقطه بر روی رودخانه پوتوماک که در آن شرکت کنندگان اجرا گذشته پوسترهای کاهش یافته نیروهای نظامی است.

این نقطه که در مسابقه آنا Bevill می گوید او را از دست ندهید ترین این سال است. Bevill در حال اجرا است کامل دریایی سپاه ماراتن برای سومین بار در سال جاری به افتخار برادر ارتش Spc. توماس Doerflinger بود که اعزام به عراق با 25 Infantry Division 1 مجهز با وسایل Brigade Combat Team در سال 2004 کمتر از یک ماه است که واحد خود را مورد حمله قرار گرفت.

Doerflinger درگذشت در موصل در سن 20 سالگی ، پس از مرگ او Bevill گفت که او درگیر شدم در آبی می پوشند: اجرای به یاد داشته باشید در حال اجرا در جامعه و اعتبار تجربه با کمک به فرآیند غم و اندوه خود را.

Bevill برنامه ای برای اجرا در سال جاری ماراتن با یک نقل قول از برادر او را در مجله نوشته شده در بازوی او را که او نیز انجام می شود در گذشته نژادها. آن را بار خوانده شده "مراحل باید گرفته شود برای اطمینان از حفاظت از این که با ارزش ترین است که به راحتی از دست داد."

او اجرا می شود به دلیل Doerflinger نمی تواند او گفت:. دیدن این قول را به او رانندگی او نیاز به تکمیل آنچه Bevill می گوید: در حال حاضر خواهد شد بسیار تنهاتر مسابقه دو ماراتون.

"این ناامید کننده است هر چند من قطعا درک کنند که چرا آنها رفت و از این جهت" او گفت: لغو. "من نگه داشتن چشم در چه روش های خود را برای رفتن به آن صدا مانند آنها آماده سازی, در صورتی که قادر به برگزاری این رویداد به نگه داشتن همه چیز به عنوان دور به عنوان امکان پذیر است. من هنوز هم برای ثبت نام در رویداد فرد."

دریایی سپاه ماراتن ارائه شده است بازپرداخت به دونده که نمی خواهید برای انجام یک رویداد مجازی این سال است. دونده همچنین می توانید انتخاب کردن به تسلیم است که فرد در ورود به 2021, 2022 یا 2023 مسابقه بدون هیچ هزینه.

اگر دونده در حال حاضر پرداخت می شود به تاخیر ورود خود را به یک مسابقه در آینده آنها را واجد شرایط برای بازپرداخت.

قیمت این رویداد مجازی خواهد بود $45 و ثبت نام به عموم مردم باز است. اگر دونده است که در حال حاضر برای پرداخت بیشتر-گران قیمت حضوری گزینه می خواهید به انجام ماراتن مجازی آنها بازپرداخت تفاوت در قیمت.

Bevill گفت: او قصد دارد برای اجرای مسابقه دو ماراتون در بالتیمور و آناپولیس نوین در مریلند Anne Arundel County است. او را از دست ندهید دریایی سپاه ماراتن مسیر گذشته آثار ملی و سایت های دیگر اما گفت که او سپاسگزار برای تملق گفتن مسیر با این گزینه از به تعویق انداختن اگر آب و هوا بد است.

او همچنین امیدوار است برای ارتباط با برادر اواخر در جنگل پر از دنباله از Doerflinger عاشق طبیعت است.

"وجود دارد فقط یک ارتباط قوی در مغز من بین آبی دریایی سپاه ماراتن [و] آوردن توماس با" Bevill گفت. "این فقط متصل می شوند و این واقعیت است که شما خارج وجود دارد در سفر 26.2 مایل بر روی دو پا خود را, آن را فقط از یک نوع تجربه باور نکردنی است."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط:دریایی که از دست پا به بمب رقابت در نیمه ماراتن مسابقات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن