این زمان برای تمیز کردن حصیر یوگا خود را. در اینجا چگونه است.

من حصیر یوگا رفته از نشستن در پشت گنجه جمع آوری گرد و غبار به حال من قرنطینه MVP. به عنوان کسی که بیشتر از یک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 تیر 1399

من حصیر یوگا رفته از نشستن در پشت گنجه جمع آوری گرد و غبار به حال من قرنطینه MVP. به عنوان کسی که بیشتر از یک گروه تناسب اندام گال و کمتر انفرادی یوگی زمانی که استودیو به طور ناگهانی بسته شده و در اواسط ماه مارس, من کمی مضطرب است. دانستن است که ورزش به طور جدایی ناپذیری به سلامت روانی, من تصمیم گرفتم به جلو و از من حصیر یوگا از آن گرد و خاکی خانه و کاوش از راه دور راه به آن عرق. (خوشبختانه من به سرعت در بر داشت کشت و با استعداد مدرسان میزبانی Instagram Live تمرینات.) امروز من هنوز هم انجام نمی بسیار یوگا, اما من با استفاده از حصیر برای همه چیز از آموزش فاصله با شدت بالا به پیلاتیز. من مات تبدیل شده به جای من خوشحال هستم و خدا را شکر که زودگذر لحظه ای که من متقاعد شده بود من ذن به اندازه کافی برای خرید یک.

البته در حال حاضر که من حصیر یوگا بهترین دوست من است آن عرق به طور منظم. به عنوان قبل از همه گیر germaphobe من غریزه بود که آن را گاه به گاه یک بار با بیش از یک مطابق با اصول بهداشتی پاک کردن. در حال حاضر که من بیش از حد آگاه از همه میکروب ها و باکتری ها و ویروس ها است که ما را تهدید می کند خوب بودن من می دانم که به آن نیاز دارد بیشتر است. من تصمیم به حفاری عمیق تر به پیدا کردن سمت راست راه برای تمیز کردن تشک یوگا; در اینجا آنچه که من آموخته است.

حصیر یوگا خود را که آلوده تر از شما فکر می کنم

راستش حقیقت این است که بدتر از آنچه که من تا به حال می ترسید. میکروب ها و باکتری ها و قارچ ها در جمع عرق مکان و حصیر یوگا است که بیش از یک خانه مناسب برای همه آنها را. حتی اگر شخصی یوگا حصیر نیست که مشترک با دیگران در یک استودیو, آن را هنوز هم می تواند بندر چیزهایی مانند عفونت قارچی پای ورزشکار پلانتار زگیل و عفونت های staph اگر به درستی نگهداری می شود.

شما باید ضد عفونی کردن حصیر خود را روزانه

هر زمان به شما استفاده از حصیر خود را, شما باید ضد عفونی کردن آن بلافاصله به خلاص شدن از شر میکروب های خاک و نفت است. در حالی که شما ممکن است تمایل به رسیدن برای رفتن به تمیز کردن محصولات مانند من استفاده می شود به آن را عاقلانه برای جلوگیری از عفونی و همه منظوره پاک کننده که حاوی سفید کننده الکل و مواد دیگر است که می تواند پوست را تحریک.

در واقع ضد عفونی کننده است که ارائه شده در بطری اسپری در بسیاری از استودیو یوگا واقعا با این نسخهها کار شگفتی. خوشبختانه این راه حل بسیار آسان است به التماس کردن در خانه. همه شما باید انجام دهید این است که ترکیب مساوی آب و سرکه سفید و سپس اضافه کردن یک چلپ چلوپ از روغن درخت چای. روغن درخت چای به طور طبیعی ضد باکتری و ضد قارچ و پس از آن کار به کشتن ناخواسته میکروب بر روی تشک خود را. روغن های ضروری مانند اسطوخودوس و لیمو همچنین دارای خواص مشابه و به خوبی کار می کنند در یک راه حل. فقط مطمئن شوید که به اسپری و پاک کردن هر دو طرف از حصیر خود را!

شما باید خود را تمیز حصیر ماهانه

یک بار در ماه حصیر خود را به یک نیاز عمیق تر و تمیز. شستشو قابل اعتماد خود را با آب و صابون باید فوت و فن انجام دهد اما مراقب باشید در مورد استفاده بیش از حد از صابون و مفاصل آن را با مالش دادن. اگر شما استفاده از بیش از حد از صابون شما در معرض خطر حصیر جمع لغزنده فیلم. مالش بیش از حد قدرت ممکن است در نتیجه فرسایش grippy بافت است که کلیدی برای امن استفاده کنید. تنها با چند قطره و مهربان, دست, شما باید قادر به خلاص شدن از شر حصیر خود را از هر گونه بوی بد و یا ساخت که این مواد ضد عفونی کننده آدرس نیست.

از فروشگاه ما

شما می توانید پرتاب حصیر خود را در ماشین لباسشویی

اکثر تشک می تواند گاه به گاه چرخه را از طریق ماشین لباسشویی. البته شما باید بررسی کنید توصیه سازنده از برخی توصیه می کنند در برابر آن. اگر شما حصیر ماشین لباسشویی-ایمن ملایم استفاده کنید و یا ظریف چرخه آب سرد و مقدار کمی از مواد شوینده ملایم. اما شما قطعا باید به جست و خیز چرخه چرخش و هدایت و روشنی از دستگاه خشک کن در دسترس نباشد.

شما باید مطمئن شوید که به شما خشک Mat

کل دلیل که باکتری ها و دوستان خود در حال جذب به خود حصیر یوگا مرطوب و گرم محیط زیست است. بنابراین ضروری است که شما اجازه می دهد حصیر خود را به طور کامل خشک در هر زمان شما را ضد عفونی کردن و یا شستن آن. این به این معنی شما باید pat آن پایین و ترک آن را به خشک قبل از نورد آن را.

حصیر شما باید به جلوگیری از آفتاب

هر چند این ممکن است به نظر می رسد مانند یک ایده خوب خود را به اجازه حصیر خشک تحت درمان اشعه خورشید و نور مستقیم خورشید و در واقع می تواند آسیب تشک خود را. هر گرمای شدید می تواند باعث حصیر خود را برای تبدیل شدن به شکننده و crumblyاست که دقیقا آنچه شما نمی خواهید به رخ می دهد.

یک ترفند برای پس, تازه, چندان, تمیز, مت یوگا? به ما بگویید که در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب