Final Fantasy 14 در نهایت به ساده کردن یک Realm Reborn با آینده پچ

شرکت Square Enix اعلام کرده است که تغییرات عمده ای خواهد بود که به Final Fantasy 14: A Realm Reborn در آینده پ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 اردیبهشت 1399

شرکت Square Enix اعلام کرده است که تغییرات عمده ای خواهد بود که به Final Fantasy 14: A Realm Reborn در آینده پچ در نهایت ساده اولیه قطعات موبایل.

تغییرات بزرگ اعلام شد و مفصل در امروز زندگی نامه شامل توسعه دهندگان بازی که teasing A Realm Reborn وصله پینه کردن برای چند ماه در حال حاضر.

بخش های بزرگی از قلمرو تولد شده اند بدنام خود را به دلیل تنبل قدم زدن و عدم تعامل با محتوا تا حد زیادی به علت اولیه توسعه برنامه فاقد زمان و منابع است. در حال حاضر شرکت Square Enix با هدف تغییر آن برای بهتر.

مرتبط با: فاینال فانتزی 7 بازسازی نقد و بررسی

تغییرات اجرا خواهد شد از تکه های 2.0 از طریق به 2.5 بین بردن نقاط questline دیده می شود به عنوان خسته کننده در حالی که ارائه بازیکنان بیشتر درگیر انواع از quests در مکرر سرعت. بازی مدیر Naoki Yoshida گسترش در این مورد در مصاحبه با اعتماد بررسی در سال 2019:

"بین تکه های 2.1 و 2.3 وجود دارد بسیاری از ماموریت های جانبی مورد نیاز برای MSQ [تلاش اصلی] است که باعث می شود بازیکنان خسته. حتی اگر شما آن پاک, آن را هنوز هم یک راه طولانی به 2.5 تا مردم ممکن است دلسرد و تا پایان lapsing است."

"در سطح 20 شما مبارزه Ifrit و پس از آن وجود دارد تقریبا هیچ چیز تا زمانی که Titan در سطح 32. در اصل سناریو ما برنامه ریزی شده به یک Ramuh روبرو می شوند و در بین آنها اما به سادگی نمی باید از این منابع است. با تغییرات به یک Realm Reborn ما می خواهیم به قطع این را کم کم به آن را احساس بیشتر کارآمد."

پرواز مانت نیز در معرفی قطعات بعد از یک Realm Reborn, ساخت عمل مرور و بازگشت به این محیط به مراتب جذاب تر برای بازیکنان کهنه. پس از راه رفتن در اطراف محل است کمی خسته کننده کابوس اگر ما صادق بودن.

پچ 5.3 اخیرا به علت Covid-19 و توسعه بیشتر زمان مورد نیاز شرکت Square Enix در حال کار از خانه. خاص تاریخ انتشار باقی می ماند تایید نشده اگر چه یوشیدا-سن و شرکت کرده است گفت: آنها را حفظ خواهد کرد بازی را در مخاطبان به روز شد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن