حل شد! هدف از گریه سوراخ در آجر

آنچه در حال گریه سوراخ در آجر ؟ پاسخ سوالات شما | باب ویلا درک این مهم عملکرد فضاهای باز در نزدیکی پایه و اساس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 خرداد 1399
آنچه در حال گریه سوراخ در آجر ؟ پاسخ سوالات شما | باب ویلا

درک این مهم عملکرد فضاهای باز در نزدیکی پایه و اساس خود آجر خانه.

Weep Holes in Brick

عکس: depositphotos.com

س: ما به تازگی خریداری یک 25 ساله آجر خانه. روز دیگر متوجه شدم که چند خمپاره مفاصل در پایین ردیف آجر را بدون ملات در آنها در همه. در ابتدا من فکر کردم این شکاف شد ساخت و ساز اشتباه است, اما زمانی که من دیدم به طور مساوی فاصله خالی مفاصل هستند من تعجب اگر شاید آنها ساخته عمدا. آیا می دانید از هر دلیلی داربست ممکن است آنها را به سمت چپ خالی ؟ و این خالی ملات مفاصل خانه من را در معرض حشرات ؟

یک: باید آن آمده ام به عنوان یک شگفتی برای دیدن این فضاهای یکنواخت در خانه آجر شما تعداد به جامد! اما آنچه که شما متوجه است که مسلما گریه سوراخ در آجر: دهانه سمت چپ به عمد توسط ماسون ساخته شده است که این دیوار به عنوان یک دفاع در برابر آسیب آب. گریه سوراخ را می توان تقریبا در تمام خانه ها را با آجر نسوز, آیا آنها با نام تجاری جدید و یا قرن ها ،

چون آجر و ملات متخلخل هستند آنها را جذب آب است که می تواند از طریق نفوذ آجر و سپس اجرا کردن پشت آجر. اگر آب تخلیه نمی, آن می تواند گودال داخل دیوار و به طور بالقوه آسیب ساختار خانه شما. گریه سوراخ ایجاد شده به عنوان یک راه فرار برای آب, اما آنها باز نمی شود تمام راه را به خانه خود کشور; سوراخ تنها به عنوان عمیق به عنوان ساختار بیرونی پوشش (پانل های که متصل به دیوار در خارج خاتم).

متاسفانه حشرات—گاهی اوقات حتی موش و مار—هنوز هم ممکن است قادر به دست آوردن ورود به خانه خود را از طریق گریه سوراخ. نگه داشتن خواندن برای یادگیری بیشتر در مورد این ضروری دهانه و برای پیدا کردن چگونه شما می توانید نگه دارید ناخواسته مخلوقات.

فراماسون را گریه سوراخ از طریق انواع روش های.

Building Weep Holes in Brick

عکس: depositphotos.com

برخی گریه سوراخ ایجاد شده را با قرار دادن توخالی دایره ای لوله در پایین ملات مشترک و ترک آنها را در محل پس از اضافه کردن ملات به بقیه مشترک است. دیگران ایجاد می شوند به طور موقت با قرار دادن یک شی مانند یک, روغنی کردن طناب در پایین ملات مشترک و سپس کشیدن آن را هنگامی که ملات شروع به سخت شدن ترک یک سوراخ کوچک. هنوز هم دیگران ایجاد شده توسط قرار دادن یک قطعه نازک از ورق فلزی یا پلاستیکی بیش از یک مشترک ملات بنابراین هیچ ملات وارد مشترک در همه این برای تلفن های موبایل مانند نوع گریه سوراخ شما شرح داده شده در صفحه اصلی خود را.

گریه سوراخ ارائه تهویه و همچنین زهکشی.

سوراخ می بینید منجر به هوا حفره نهفته است که بین خانه بیرونی پوشش و آجر خود را. حفره حدود یک اینچ گسترده و هوا است که به طور طبیعی جریان از طریق گریه سوراخ در آجر کمک می کند تا به کاهش سطح رطوبت در هوا حفره.

حال شما وارد یک چوب یا خط کش برای تعیین عمق سوراخ, آن را متوقف کرده اند در پوشش در طرف دیگر از درجه حفره. پس از استاندارد آجر در حال 3⅝ اینچ گسترده و هوا مورد نیاز حفره بین پوشش و دیوار است که یک اینچ عمق کل گریه سوراخ است که به طور معمول 4⅝ اینچ است.

علاوه بر این پوشش است پوشش داده شده با رطوبت و مقاوم در برابر غشاء گاهی اوقات به نام یک مانع بخار است که کمک می کند تا محافظت از آن. هر دو غشاء و گریه سوراخ حفاظت از ساختار خانه از آسیب رطوبت و کمک به دفع کردن پتانسیل رشد کپک.

فلاش هدایت آب به گریه سوراخ.

هدف از تمام فلش است که به نگه داشتن آب از رفتن به جایی که آن می تواند باعث آسیب. در هوا حفره بین پوشش و آجر درخشان—که می تواند یا فلز یا لاستیک بوتیل غشاء محصول—هدایت هر آب تراوش می کند که از طریق آجر به گریه سوراخ.

اغلب درخشان قابل مشاهده است در زیر پایین ترین ردیف از آجر و اگر این فلز ممکن است به سمت پایین بر بنیاد یک اینچ یا بیشتر. پشت آجر, فلش متصل در یک زاویه به پوشش به اطمینان حاصل شود که هر گونه رطوبت است که جمع آوری و اجرا می شود به دنبال خواهد داشت و خروج از طریق گریه سوراخ. گریه سوراخ همیشه واقع در ردیف آجر به طور مستقیم در بالای فلاش چون فلاش نصب شده است در زیر ردیف پایین از آجر است.

Weep Holes in Brick Above Window

عکس: depositphotos.com

وجود دارد ممکن است بیشتر گریه سوراخ در بالای درها و پنجره ها.

اگر شما به دقت نگاه کنید, شما همچنین ممکن است پیدا کردن گریه سوراخ در ملات مفاصل بیش از درب و پنجره. پس از درب و پنجره در حال نفوذ به یک خانه محافظ پاکت این مناطق نیز باید فلش (حتی اگر آنها لازم نیست که گریه سوراخ) برای نگه داشتن آب از در حال اجرا پایین در داخل دیوار. اینکه آیا یا نه شما می خواهید پیدا گریه سوراخ در بالای درها و پنجره ها به طور معمول بستگی به کدهای ساختمان محلی در جامعه خود را. به عنوان احتياط اضافه شده برخی از فراماسون آنها را نصب کنید حتی اگر کدهای محلی نیاز نیست آنها را.

گریه سوراخ نباید مهر و موم شده برای نگه داشتن آفات ،

سوراخ—به خصوص اگر آنها شامل یک کل مشترک ملات (معمولا در مورد ⅜ -inch wide)—می توانید اجازه حشرات و موش و حتی مارها را وارد کنید و سپس اقامت در فضا هوا در پشت آجر. اگر وجود دارد یک شکاف در خانه را پوشش مزاحمان ممکن است قادر به رسیدن به گل میخ دیوار و از آنجا به دیگر نقاط خانه از طریق مکان هایی مانند شکاف در قرنیز و یا نهان دهانه پشت کابینت. اگر صاحب خانه به طور طبیعی می خواهید برای جلوگیری از آفات گریه سوراخ نباید مهر و موم شده با چرت زدن و یا ملات. سوراخ هنوز هم لازم به تخلیه آب و تهویه هوا فضا.

Filling Weep Holes in Brick

عکس: amazon.com

به جای پر کردن گریه سوراخ بدون آب بندی آنها.

تکه های کوچکی از پشم فولاد (فقط کشیدن آن را از هم جدا) و یا قطعات پلاستیکی اسکرابر را می توان تحت فشار قرار دادند به ورودی یک گریه سوراخ برای حفظ ناخواسته مخلوقات. هر دو مورد را به طور موثر جلوگیری از گریه سوراخ در حالی که هنوز هم اجازه می دهد هوا به فیلتر و آب به چکه کردن. اگر کل ملات مشترک باز است, نظر پر کردن آن با یک محصول ساخته شده به طور خاص برای پر کردن باز ملات مفاصل مانند شر-O-موش فولاد ضد زنگ گریه سوراخ را پوشش می دهد (در آمازون در دسترس).


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن