آمریکا: روسیه در پشت گسترش ویروس دروغ

واشنگتن — روسیه سرویس های اطلاعاتی با استفاده از یک گروه سه نفره از زبان انگلیسی در وب سایت به گسترش دروغ در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

واشنگتن — روسیه سرویس های اطلاعاتی با استفاده از یک گروه سه نفره از زبان انگلیسی در وب سایت به گسترش دروغ در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس به دنبال بهره برداری از بحران است که امریکا در تلاش است حاوی پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر مقامات آمریکایی روز سه شنبه گفت.

دو روس ها که برگزار می شود نقش های ارشد در مسکو نظامی سرویس های اطلاعاتی شناخته شده به عنوان GRU شناسایی شده اند به عنوان مسئول یک دروغ تلاش گسترده آمریکا و غرب مخاطبان دولت ایالات متحده در افغانستان ، آنها صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

این اطلاعات قبلا طبقه بندی شده است اما گفته شده بود کاهش داد به طوری که آنها می تواند آزادانه تر بحث در مورد آن. مقامات گفتند آنها انجام می دهند بنابراین در حال حاضر زنگ خطر را به صدا در مورد وب سایت های خاص و به افشای آنچه که آنها می گویند روشن است لینک بین سایت ها و اطلاعاتی روسیه.

بین اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئیه یکی از مقامات گفت, وب سایت های خاص روز سه شنبه منتشر شده حدود 150 مقاله در مورد بیماری همه گیر پاسخ از جمله پوشش با هدف یا در propping تا روسیه و یا بدنام کردن آمریکا

در میان این عناوین که جلب توجه مقامات ایالات متحده "روسیه ضد COVID-19 کمک به آمریکا پیشرفت های صورت برای تنش زدایی" که پیشنهاد کرد که روسیه داده بود فوری و قابل توجهی در کمک به آمریکا برای مبارزه با این بیماری همه گیر و "پکن معتقد است COVID-19 یک سلاح بیولوژیکی" است که تقویت اظهارات توسط چینی ها.

افشای آید به عنوان گسترش دروغ از جمله روسیه است و یک نگرانی فوری رفتن به ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به عنوان مقامات ایالات متحده به جلوگیری از تکرار 2016 مسابقه زمانی که روسیه راه اندازی پنهانی کمپین رسانه های اجتماعی به تقسیم آمریکایی افکار عمومی و به نفع آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون ، دولت ایالات متحده رئیس ضد جاسوسی اجرایی هشدار داد در نادر بیانیه عمومی جمعه در مورد روسیه ادامه داد: استفاده از اینترنت عضو شورای نظارت مدت برای پیشبرد اهداف خود است.

حتی جدا از سیاست بحران دوقلو buffeting کشور و بسیاری از جهان همه گیر و روابط و تظاهرات — ارائه شده حاصلخیز خاک برای اطلاعات غلط یا outfight دروغ. مغلوب ساختن پیشی جستن خود آمده و تحت بررسی برای به اشتراک گذاری اطلاعات غلط در مورد رد دارو برای درمان coronavirus در فیلم هایی که گرفته شد توسط Twitter و Facebook.

مقامات توصیف روسی دروغ به عنوان بخشی از مستمر و مداوم در تلاش برای پیشبرد غلط روایات و باعث سردرگمی است. آنها نمی گویند که آیا تلاش این وب سایت های خاص که به طور مستقیم مربوط به انتخابات ماه نوامبر هر چند برخی از این پوشش به نظر می رسد برای لکه دار کردن تهمت دموکراتیک چلنجر جو بایدن و تماس به ذهن تلاش های روسیه از سال 2016 به تشدید روابط نژادی در امریکا و رانندگی فساد در برابر آمریکا چهره های سیاسی.

هر چند مقامات آمریکایی هشدار داده اند قبل از اینکه در مورد گسترش دروغ بستن به همه گیر آنها رفت و بیشتر در روز سه شنبه توسط singling کردن اطلاعات خاص سازمان است که در روسیه به ثبت نام InfoRos و این عمل یک سری از وب سایت ها — InfoRos.ru, Infobrics.org و OneWorld.مطبوعات — که باید قوی تر همه گیر برای ترویج ضد اهداف غربی و به گسترش دروغ.

یک ایمیل به InfoRos بود فورا بازگشت و در روز سه شنبه.

سایت ترویج روایت خود در پیچیده اما موذی تلاش است که مقامات ایالات متحده شبیه به پول شویی که در آن داستان به خوبی در زبان انگلیسی نوشته شده و اغلب با طرفدار روسیه تمایلات و anti-متحده — ضریب اطمینان هستند حدودا از طریق دیگر منابع خبری به پنهان کردن خود را در مبدا و افزایش مشروعیت از اطلاعات است.

این سایت همچنین تقویت داستان که سرچشمه در جای دیگر مقامات دولتی گفت.

فراتر از coronavirus نیز وجود دارد تمرکز بر آمریکا و سیاست جهانی و موضعی داستان از لحظه ای.

تیتر روز شنبه در InfoRos.ru در مورد ناآرامی roiling شهرهای بزرگ آمریکا به عنوان خوانده شده "هرج و مرج در آبی شهرستانها" همراه با یک داستان است که تاسف چگونه نیویورکی که در رابطه جنسی خشن-در-جنایت رویکرد شهردار رودی جولیانی و مایکل بلومبرگ "باید در انطباق با زندگی در بالای جرم و جنایت در مناطق شهری."

داستان دیگری انجام تیتر "اوکراین دام برای بایدن" و ادعا کرد که "Ukrainegate" — اشاره به داستان های اطراف بایدن پسر شکارچی سابق روابط به اوکراین گاز شرکت — "نگه می دارد اتفاق می افتند با تمدید vigors."

دو نفر که خود نیز برگزار نقش رهبری در InfoRos شناسایی سه شنبه به دنیس Valeryevich Tyurin و الکساندر Gennadyevich Starunskiy را قبلا خدمت در یک GRU واحد متخصص در روانشناسی هوش و حفظ عمیق مخاطبین وجود دارد, مقامات گفت.

InfoRos و جهان, روابط با دولت روسیه را به خود جلب موشکافی در گذشته از دروغ تحلیلگران.

در 2019, اتحادیه اروپا نیروی کار است که مطالعات دروغ مبارزات شناسایی یک جهان به عنوان "علاوه بر جدید به پانتئون مسکو بر اساس دروغ رسانه ها." نیروی کار اشاره کرد که یکی از جهان محتوا اغلب طوطی روسیه در دستور کار دولت در مورد مسائل از جمله جنگ در سوریه ،

یک گزارش منتشر شده در ماه گذشته توسط یک دوم سازمان غیر دولتی مستقر در بروکسل اتحادیه اروپا DisinfoLab بررسی ارتباط بین InfoRos و یک جهان را به روسیه اطلاعات نظامی. محققان شناسایی ویژگی های سرنخ بستن وب سایت خود را به روسیه و شناسایی برخی از مالی ارتباط بین InfoRos و دولت است.

"InfoRos در حال تحول است در سایه خاکستری منطقه که در آن اطلاعات به طور منظم فعالیت های مخلوط شده با بیشتر بحث اقدامات است که می تواند کاملا احتمالا مربوط به دولت روسیه اطلاعات عملیات" نویسندگان این گزارش به این نتیجه رسیدند.

در آن به زبان انگلیسی Facebook صفحه InfoRos توصیف خود را به عنوان یک "آژانس اطلاعات: جهان از طریق چشم از روسیه است."

___

آسوشیتد پرس نویسنده دیوید Klepper در پراویدنس, R. I. کمک به این گزارش.

اين مقاله از کانادا مطبوعات بود و از نظر قانونی مجوز از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@industrydive.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 کانادا را فشار دهید. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن