ER بازدید و در مراکز درمانی به شدت کاهش یافته و دانشمندان نگران هستند

پذیرش به وزارت امور کهنه سربازان پزشکی و مراکز بهداشت و درمان اضطراری در شرایط کاهش یافته و 42 درصد در پنج هف

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 خرداد 1399

پذیرش به وزارت امور کهنه سربازان پزشکی و مراکز بهداشت و درمان اضطراری در شرایط کاهش یافته و 42 درصد در پنج هفته از این بیماری همه گیر در مقایسه با ماه قبل با توجه به تحقیقات منتشر شده جمعه توسط دانشمندان در دانشگاه نیویورک و کوه سینا دانشکده پزشکی در نیویورک است.

شدیدترین کاهش در آپاندیسیت مسائل مرتبط با آن کاهش یافته است نزدیک به 57 درصد و سکته مغزی است که کاهش یافته و نزدیک به 52 درصد. و امکانات نیز شاهد کاهش ورود میزان حملات قلبی و نارسایی قلبی و دیگر شرایط اضطراری بهداشتی مورد نیاز است.

جزئیات بعدی: اینجا متحده و کشورهای نظامی محدودیت های مسافرتی برداشته شده است

پزشکان مشاهده کاهش در تعدادی از بیماران به دنبال مراقبت های پزشکی در طول همه گیر و مراکز کنترل و پیشگیری بیماری گزارش شده در هفته گذشته است که اتاق اورژانس 42 درصد کاهش یافت در چند هفته اول همه گیر در مقایسه با تعداد بازديد سال گذشته است.

VA مطالعه انجام شده توسط دکتر مارک شوارتز استاد در بخش جمعیت, سلامت و پزشکی در دانشگاه نیویورک را گراسمن دانشکده پزشکی و هارون Baum, با وزارت بهداشت, سیستم طراحی و جهانی سلامت در کوه سینا دانشکده پزشکی Icahn است برای اولین بار نشان می دهد که چگونه همه گیر آسیب دیده برای مراقبت از بیماران در بزرگترین متحد نظام سلامت در کشور است.

"کاهش در پذیرش مشاهده باید افزایش نگرانی های جدی در مورد رفاه و سلامت از بیمارانی که در حال دریافت نمی بستری برای مراقبت از شرایط است که نیاز به درمان اورژانس" محققان نوشت.

تعداد بیماران بستری در رمان coronavirus رشد نزدیک به یک صد را در مدت زمان خطاب مطالعه از 26 بيمار بين Jan. 29 مارس 10 به 2,458 از 11 مارس تا آوریل 21.

محققان دریافتند که کاهش پذیرش اضطراری شرایط بهداشتی بود و متناسب یا بیشتر به کاهش کلی پذیرش در VA مراکز پزشکی و "بعید" را منتسب به لغو اعمال جراحی الکتیو یا کاهش بروز بیماری های.

"بسیاری از بیماران ممکن است اجتناب از بیمارستان ها برای به حداقل رساندن خطر عفونت ..." آنها نوشت.

VA دیدم 10% پرش در آن تعداد فعال COVID-19 موارد بیش از آخر هفته از 1,541 روز جمعه به 1,706 دوشنبه. با توجه به VA مجموع 15,906 جانبازان تایید شده اند به حال coronavirus پس از وقوع آغاز شد و 1,346 فوت کرده اند از جمله 785 جانبازان در چهارمحال و امکانات پزشکی و 561 در صفحه اصلی تنظیمات.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: وزارت دفاع را COVID-19 مورد تصویب 10,000 به عنوان ارتش می بیند 31 درصد افزایش در یک هفته

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب