چهارم طرح دعوی در دادگاه واصل در بیمارستان VA مرگ و میر در غرب ویرجینیا

چارلستون W. Va. — یک چهارم طرح دعوی در دادگاه واصل شده است که شامل مرگ ناگهانی بیماران در غرب ویرجینیا جانباز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 مرداد 1399

چارلستون W. Va. — یک چهارم طرح دعوی در دادگاه واصل شده است که شامل مرگ ناگهانی بیماران در غرب ویرجینیا جانبازان بیمارستان که در آن سابق دستیار پرستاری پذیرفته و به آنها غیر قانونی تزریق انسولین است.

طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده روز شنبه در مرگ رابرت لی Kozul Sr. در Louis A. Johnson VA Medical Center در کلارکسبرگ در ژانویه 2018. 89-سال کهنه سرباز ارتش بود و از فرمانت.

چارلستون وکیل تونی اودل واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از Kozul پسر جیمز فارست Kozul.

طرح دعوی در دادگاه که به دنبال نامشخص خسارت آخرین به محرمانه گسترده سیستم از شکست در بیمارستان. کت و شلوار و گفت: بسیاری از مرگ و میر غیر قابل توضیح رخ داده در زمان مدیر پزشکی هشدار وزارت امور ايثارگران دفتر بازرس کل.

"اورژانس کارکنان آشکارا اظهار داشت که اگر بیماران بستری شده بودند به طبقه 3A آنها می میرند" طرح دعوی در دادگاه گفت.

بیمارستان سابق دستیار پرستاری Reta Mays گناه التماس کرد هفته گذشته به عمد به قتل هفت بيمار با دوز کشنده از انسولین است. میز, 46, چهره تا به زندگی در زندان برای هر یک قتل است. تاریخ صدور حکم تعیین شده است.

ذرت بستری در درخواست جلسه به عمد به قتل جانبازان تزریق آنها با unprescribed انسولین در حالی که او مشغول به کار شیفت شب در بیمارستان در شمال غرب ویرجینیا بین 2017 و 2018. انگیزه او هنوز مشخص نیست. آمریکا وکیل لایحه پاول گفت: مقامات دریافت نکرده یک "رضایت بخش پاسخ به" سوال در مورد استدلال پشت اقدامات او.

طرح دعوی در دادگاه گفت: دولت فدرال است که از نظر قانونی مسئول سهل انگاری پزشکی از کارکنان بیمارستان که به دستور هیچ تست برای بررسی علت رابرت Kozul را غیر قابل توضیح شدید هیپوگلیسمی یا قند خون پایین. او روز بعد درگذشت.

طرح دعوی در دادگاه گفت: ذرت بود واجد شرایط به عنوان یک دستیار پرستاری هنگامی که او تجویز انسولین به ضرب گلوله به Kozul و سرپرستان موفق به متوقف کردن او را از انجام تزریق.

بدون کالبد شکافی انجام شد تا Kozul بدن بود disinterred بیش از یک سال بعد در یک پایگاه نیروی هوایی در دوور, دلاور, کت و شلوار گفت. پزشکی قانونی اعلام کرد مرگ او ناشی از تزریق انسولین.

پرونده مشابه واصل شده اند در مارس سال 2018 مرگ و میر در بیمارستان نیروی هوایی جانباز جورج نلسون شاو Sr. و کهنه سرباز ارتش فلیکس کرک McDermott و ژوئن 2018 مرگ نیروی دریایی جانباز جان ویلیام هالمن.

VA دولت است دومین بخش مسئول 9 میلیون جانبازان نظامی. آژانس مدیر سابق اخراج شد در سال 2018 در پی یک کبودی اخلاق رسوایی و نصب شورش در آژانس و دکتر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد به جای او تا به حال به برداشت نامزدی خود را در میان اتهامات سوء رفتار.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جان بابا از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب