جدید مجله مواد غذایی 'به جشن برجسته کردن و دیدن زنان'

Klancy میلر بود خسته از انتظار برای یک جریان اصلی مواد غذایی انتشار به تمرکز در زنان داستان. بنابراین نویسنده,

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 مرداد 1399

Klancy میلر بود خسته از انتظار برای یک جریان اصلی مواد غذایی انتشار به تمرکز در زنان داستان. بنابراین نویسنده, Le Cordon Bleu–آموزش شیرینی سرآشپز و نویسنده 2016 کتاب آشپزی پخت و پز, انفرادی تصمیم به ایجاد یک: برای فرهنگ, اولین مجله مواد غذایی صرفا متمرکز شده و ایجاد شده توسط زنان است.

در حال حاضر این مجله اولین مسئله این است که مجموعه ای به انتشار این سقوط اما میلر و داوطلبان در حال حاضر در حال توسعه برای فرهنگ's مفهوم آنلاین و در فرد. وجود دارد یک Patreon شامل محتوای اضافی برای اعضای. لندن-بر اساس آشپز زو Adjonyoh میزبان هفتگی Instagram live سری مصاحبه و Jenelle Kellam و Keia Mastrianni سازمان فروش پخت که درآمد حاصل خواهد شد نسبت به ادامه حمایت از این مجله که تا کنون شده است تنها به تامین مالی از طریق crowdfunding آغاز شد که در اوایل این سال است.

هنگامی که او کار نمی کند و در مجله یا نوشتن میلر آشپز. گاهی اوقات آن را برای یک گروه مانند ریکی brunches او شرکت میزبان با Davis تامپسون-ماس (آنها امید را در فضای اجتماعی-نسخه فاصله زمانی در آینده ای نزدیک); بعضی اوقات آن را فقط برای خودش. میلر شده است های لذت از آماده سازی یک وعده غذایی برای یک سال—مشاهده #cookingsolo پست در Instagram.

ما در مورد شادی از یک تک وعده توت فرنگی نان روغنی برای فرهنگو قبل و بعد از اعتراض وعده های غذایی در طی چه میلر تماس "این بسیار خاص و عجیب و غریب سال است."

این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای فضا و وضوح.


ربکا Firkser: پخت و پز, از خود راضی است, زیرنویس "سرگرم کننده پخت و پز برای خودتان" چیزی است که من فکر می کنم بسیاری از نیاز به یادآوری شود این چند ماه گذشته. چرا شما کشیده برای پیدا کردن شادی در پخت و پز برای یک ؟

Klancy میلر: زمانی که من رفتم به زندگی در پاریس برای مدرسه آشپزی, این اولین بار که من زندگی می کردند به طور کامل در خود من. این یک توانمند سازی تجربه و همچنین واقعا سرگرم کننده است. به عنوان یک آشپزی, دانشجو, من از دیدن این شهر آنگونه. من در پاریس, من با داشتن یک توپ.

من برای غذا خوردن بیرون بروید زیادی که من برای اولین بار وجود دارد اما من شروع به تحقق بخشیدن به آن را در نظر گرفتن تلفات در بودجه است. من گرفتار یک سرماخوردگی و من خیلی می خواستم مرغ سوپ رشته فرنگی. شما نمی توانید واقعا پیدا کردن این نوع از مرغ سوپ رشته فرنگی که من می خواستم آن را به یک جزء اصلی وجود دارد—بنابراین من ساخته شده خود من و یکی از اولین چیزهایی که به یاد ماندنی من فقط برای خودم.

من فقط خرید مسائل و آزمایش است. این که چگونه من پخت و پز, انفرادی سفر آغاز شد و من هرگز فکر نمی کردم از آن به عنوان کارهای عادی و روزمره. این همیشه برای من یک فرصت به نوع بازی با مواد غذایی خریداری شده و به دنبال کنجکاوی من. مانند " من هرگز انجام هر کاری با gooseberries.' هر چه تصادفی چیزی که من دیدم در بازار شد یک فرصت برای ایجاد. این تجربه قطعا بخشی از آنچه که سوخت من تصمیم به نوشتن پخت و پز, از خود راضی.

من در واقع می خواستم به نوشتن خاطرات آشپزی من در مورد زمان در پاریس. من هم پیشنهاد کتاب برای آن است که صریحا رد کرد. اما من هنوز هم می خواستم برای نوشتن یک کتاب است. در آن زمان (من فکر می کنم بود که سال 2012 یا 2013) وجود دارد که بیشتر مردم تنها تر از همیشه قبل از من تو را دیدم یک نیاز و فکر کردم من می تواند کمک به تحقق این نیاز است.

RF: در این کتاب معرفی شما بحث در مورد پاریس به عنوان یک فرمت از کلاس درس—خرید در بازارهای مختلف برای مواد تشکیل دهنده اجازه دسترسی دیکته آنچه که می خورید, خرید برای روز نه هفته است. آیا شما تا به حال به تغییر است که از راه خرید و پخت و پز برای چند ماه گذشته ؟

متر: یکی از دلایلی که من خرید روزانه در پاریس بود که من تا به حال کوچک یخچال و فریزر. آن حس را ندارد برای خرید یک تن از مواد غذایی; اما من همچنین فکر می کنم آن را بیشتر سرگرم کننده به آن را انجام دهد که در راه است.

سه ماه گذشته شده اند سفر. در ابتدا من احساس می کنم مثل من بزرگ مواد غذایی اجرا می شود و مثل این بود, " خوب, من فکر می کنم من تنظیم شده است.' و سپس یک یا دو هفته به مستند من صحبت با یک دوست در کالیفرنیا بود که مانند 'شما میخوای نیاز به مواد غذایی بیشتر است. ما ممکن است در این کار را برای یک مدت زمان طولانی است.' بنابراین من رفت و برگشت به فروشگاه مواد غذایی خرید و حتی بیشتر. من واقعا از خرید بی معنی است. آن را خرید رانده شده توسط وحشت.

RF: اتحاد خود را پخت و پز در حال حاضر که ما در حال به آرامی کاهش تا در آن هراس ؟

متر: من احساس می کنم پخت و پز با سبزی تازه بیشتر است. پس از آب و هوا شروع به نوبه خود به ما داده شد thumbs up—یا من ذهنی پذیرفته شده است که این در واقع درست به خارج رفتن من شروع به راه رفتن به فورت گرین (من زنده در تخت Stuy). خواهد بود که من روزانه و ورزش و هنوز هم است. من به جای سفارش تحویل از گرین انگور, من فقط می تواند در فروشگاه وجود خودم. من احساس می کنم مثل من پخت و پز واز کمی بیشتر اهل تفریح و بازی به دلیل قرنطینه.

RF: ما خیلی هیجان زده به ویژگی های خود نان روغنی توت فرنگی, دستور غذا. و من دیدم که شما به تازگی نصب شده آن را در Instagram با یک پیچ و تاب و macerating انواع توت ها در سنت ژرمن.

متر: من سعی کردم که بسیاری از تاب [علاوه بر سنت ژرمن] اما شما می توانید از لوبیا وانیل در میل کرم—که خواهد بود خوب کمی علاوه بر این اگر شما اتفاق می افتد به یک غلاف. اگر شما به آنها دسترسی داشته باشند و بودجه شما اجازه می دهد—زیرا آنها گران—هری انواع توت ها گوشی شگفت انگیز است. آنها مانند طبیعت ، و در ابتدا من بود این پوچ است! 16 دلار برای توت فرنگی! اما سپس یک روز من بود, fuck it, i'm gonna آن را امتحان کنید. و آنها شگفت انگیز است.

RF: برای فرهنگ است "یک مجله تجلیل از زنان سیاه در غذا و شراب" از انتشار اولین از نوع خود است. چرا شما تصمیم به راه اندازی این پروژه ؟

متر: از من خواسته شد چند سال پیش برای مهمان-ویرایش یک شماره از یک مجله که به نظر من جذاب است. آن پایان ندارد تا رفتن را از طریق, اما آن را kickstarted برخی از ایده های خود من و من شروع به برقراری ارتباط با مردم. من هم در حال معرفی به بسیاری از مردم که تا به حال ایده های بزرگ, بنابراین من فقط فکر کردم " من واقعا می خواهم به انجام این کار است.' یکی از دوستانم گفت: "شما فقط باید آن را خودتان انجام دهید.' من متوجه شدم در یک نقطه خاص اگر من این کار را انجام نمی, کسی دیگری خواهد شد و ممکن است من نمی خواهم راه آنها آن را انجام دهد. بنابراین من ترجیح می دهم آن را انجام دهد خودم.

من نمی بینم بسیاری از نمایندگی زنان در غذا یا شراب. وجود ندارد بسیاری از مردم دوره که نقاط کانونی در مواد غذایی رسانه ها. اما حتی کمتر از آن برای زنان. من احساس می کنم مثل ما اغلب فکر و یا نگاه کردن به چیزهایی که می آید به رسانه ها از دیدگاه. دیگر وجود دارد دیدگاه و من واقعا علاقه مند به آنچه در آن می خواهم به زنان گفتن غذایی, داستان, ایجاد تصاویر از غذا و شراب و نوشیدنی های دیگر. چه که حتی نگاه مانند? من هم احساس می کنم می تواند با استفاده از یک چالش جدید حرفه ای.

RF: شما زد wildly موفق کمپین crowdfunding از طریق Indiegogo در آغاز این سال به جمع آوری پول برای مجله. چرا شما تصمیم به رفتن این مسیر از crowdfunding?

متر: "من به اندازه کافی پول برای شروع آن خودم. من فکر نمی کنم شما باید با استفاده از تمام منابع شخصی برای شروع یک کسب و کار, مگر اینکه شما بسیار زیاد ثروت است. من قطعا فکر می کنم این خوب است برای پیدا کردن سرمایه گذاران. من می خواهم دیده می شود دیگر مستقل مجلات راه اندازی از طریق crowdfunding مانند محک و گیلاس Bombe.

من فکر کردم این امر می تواند یک راه برای ساختن مخاطبان مجله. نقطه تمام از یک کمپین crowdfunding است به اعتیاد به مواد مخدره ، من به طور خاص انتخاب Indiegogo به دلیل Kickstarter می ترساند من این واقعیت است که آن را همه یا هیچ چیز. در این مورد برای فرهنگهدف این بود $40,000 و کمپین رسیده $38,000 و تغییر دهید. تا به حال شده است که در Kickstarter, من می خواهم که $2,000 کوتاه—من نمی خواهد که به پول بدست و من هنوز هم افسرده امروز. چیزی که زیبا است مردم به پایان رسید تا Venmo-ing پس از مبارزات انتخاباتی به پایان رسید و پس از آن در واقع رسیدن به کامل $40,000.

RF: برای فرهنگ's هدف این است که برای برجسته کردن آنچه زنان در حال ایجاد در مواد غذایی و نوشیدنی ها در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان تصدیق و جشن می گیرند, کسانی که قبل از شما آمد. بسیاری از مواد غذایی نشریات به نظر می رسد با تمرکز بر نگاه به آینده پیدا کردن روند بعدی. شما می توانید بحث در مورد اینکه چرا این مجله با هدف ادای احترام به گذشته و همچنین در حال حاضر تمرکز و آینده ؟

متر: اول از همه, آن را ممکن است برای انجام این کار بسیار کار ارزشمند و آن را نمی توان روند. من احساس می کنم مثل newsworthiness ندارد به مربوط به آن را فقط اتفاق افتاده است " یا " آن را به اتفاق می افتد.'

من همچنین فکر می کنم در سطح آموزشی است که مردم نیاز به دانستن در مورد افراد خاص و نفوذ خود را در تاریخ است. و برخی از این افراد مرده اند, مانند ادنا Lewis, Leah تعقیب B. اسمیت. ادنا لوئیس' میراث لایه و چند بعدی اما یک چیز بزرگ است: او در صحبت کردن در مورد مزرعه به جدول قبل از مرسوم در میان بسیاری از چیزهای دیگر. B. Smith, برای بسیاری از زنان حتی زنان که به غذا و شراب است افسانه ای و یک مدل نقش است. حتی اگر او دیگر اینجا نیست که کاهش میراث او را.

RF: مسئله اول خود را به موضوع "آن شخصی است." چرا از آن مهم است برای شما را به تمرکز بر روی داستان های شخصی از سیاه و سفید ،

متر: در این پروژه تمام شده است شخصی برای من است. من آن را به عنوان یک پروژه برای جشن برجسته و دیدن زنان—که شخصی است. که می آید از یک شخصی به جای احساس نهان و مورد بی توجهی قرار گرفته و یا تحت قدردانی که متاسفانه تم برای زنان. قطعا در این کشور و دیگر نقاط جهان و همچنین, بنابراین من احساس آن را عمیقا شخصی به دیده نمی شود. آن را عمیقا شخصی به کم ارزش.

پس از همه گیر آمار مشخص شد, از طریق, اطلاعات که سیاه و قهوه ای از افراد هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر حداقل در اینجا در ایالات متحده آمریکا من می خواستم به برجسته کردن برخی از کسانی که داستان پس من تنظیم فراخوان ارسال مقاله.

RF: ما شاهد بسیاری از مردم در صنعت مواد غذایی شرکت در پخت و فروش به عنوان یک حالت از جمع آوری کمک های مالی در حال حاضر. @bakersagainstracism دست آورد مقدار زیادی از توجه در ماه ژوئن به عنوان ناتاشا Pickowicz را Planned Parenthood فروش پخت بیش از چند سال گذشته است. شما می توانید بحث در مورد افکار خود را بر مفهوم "اعتراض" با محصولات پخته شده?

متر: وجود سابقه و سنت است. وجود گرجستان گیلمور که من تا به حال افتخار نوشتن در مورد در سال گذشته به نیویورک تایمز. در طول Montgomery, اتوبوس, تحریم, او به فروش می رسد محصولات پخته شده و وعده های غذایی برای کمک به صندوق تحریم که البته مورد نیاز اتومبیل و گاز و بیمه. او نه تنها پخته شده و پخته و فروش مواد غذایی او ساخته شده او سازمان یافته و دیگر زنان را به انجام همان. بنابراین گرجستان گیلمور اما در واقع کل جامعه زنان انجام دقیقا همان چیزی گرجستان گیلمور بود. و آنها هستند که از طریق آنها پخت و پز و پخت و مواد غذایی, فروش, پشتیبانی از تحریم است که به طول انجامید 381 روز.

من فکر می کنم این واقعا شگفت انگیز است که مردم در حال حاضر و در این لحظه در تماس و ساختمان در آن سنت است. وجود دارد بنابراین بسیاری از نقش ها را برای همه ما به بازی در حال حاضر و نه همه در حال رفتن به یک سازمان. نه همه در حال رفتن به خارج در خیابان. همه ما می توانید انجام کارهای مختلف. فروش پخت یک مثال فوق العاده از چیزی ساده است که پتانسیل را دارد که واقعا قدرتمند است که بسیاری از مردم گرد هم می آیند و آن را به علل مختلف.

RF: شما بوده ام جسمی اعتراض بیش از حد شده و یک زن و شوهر قبل و بعد از اعتراض وعده های غذایی در Instagram با نوشتن شرح تصاویر و در مورد اهمیت در نظر گرفتن زمان استراحت و تغذیه خود به سوخت فعالیت. چرا شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن این لحظات?

متر: شفافیت کامل: برای حداقل یکی از آنها را -- من نمی دانم اگر من می خواهم ارسال شده در مورد مواد غذایی در حالی که من فکر کردم من باید فقط پست چیزی است که من هستم ، بنابراین وجود دارد این است که رسانه های اجتماعی چیزی که من مانند محتوا! اما آن را بسیار نیرو برای رفتن به یک اعتراض در زیر قبل از همه گیر شرایطی آنها مسهل. آن را احساس می کند مانند شما در حال گرفتن خشم ، آن را احساس می کند مانند شما در حال اتصال با دیگر مردم به صدای خشم خود را.

در این دوره اگر از آن احساس حتی بیشتر عاطفی و رک و پوست کنده حتی بیشتر خسته کننده. من فکر می کنم این شگفت انگیز است که وجود دارد مردم را سازماندهی و در این خیابان هر روز اما من شخصا متوجه شدم که من نیاز به یک استراحت. و همچنین وجود یک بیماری همه گیر در جریان است. حتی اگر معترضان من دیده شده اند فوق العاده مسئول در شرایط پوشیدن ماسک, آن است که یک دسته کامل از تجمع مردم در طول یک بیماری همه گیر.

پس از من به اعتراض من مطمئن شوید که من باقی می ماند علامت-رایگان برای چند روز آینده و پس از آن من تصمیم می گیرید اگر من می خواهم برای رفتن به یکی دیگر از اعتراض. آن را خسته کننده است به دلیل آنچه که ما در حال اعتراض. واقعیت این است که حتی اتفاق می افتد: این فقط جورج فلوید است Breonna تیلور آن است که تونی McDade آن است که Ahmaud Arbery آن است که نینا پاپ—لیست در می رود و در و در. واقعا تامل است که به خصوص به عنوان یک فرد سیاه و سفید -- آن را فقط واقعا خراب کرد. و ما در یک بیماری همه گیر.

به طوری که همه می گویند که من فکر می کنم شما باید به ضرب و شتم پس از اعتراض. نگاهی به یک دقیقه. که دقیقه می تواند چند روز, یک هفته, یک هفته اما فراموش بررسی کنید با خودتان. استراحت و انجام هر آنچه در آن است که شما نیاز به انجام به سوخت گیری. و این هم پیام من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با کسانی که در عکس ها. وجود دارد راه های بسیاری برای ما فعال است. و در حالی که ما در حال فعال بودن ما باید متفکرانه در مورد ما جسمی و روحی و روانی خودشان—به مراقبت از خود و هر یک از دیگر.

از فروشگاه ماtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب