Nvidia آمپر معماری نام برای نسل بعدی کارت های گرافیک جیفورس که محدوده انتظار می رود به پیش افتادن از عملکرد قدرت RTX 2080 Ti.

سپتامبر تبلیغ شده است به عنوان یک پتانسیل راه اندازی پنجره برای Nvidia نسل بعدی کارت های گرافیکی با چندین کارت گرافیک به احتمال زیاد منتشر خواهد شد از جمله Nvidia GeForce RTX 3070, RTX 3080 و RTX 3080 Ti.

از Digitimes گزارش Nvidia به تازگی افزایش یافته سفارشات خود را برای 7nm گره ها به عنوان شرکت آماده برای راه اندازی Nvidia آمپر. همچنین پیشنهاد شد که Nvidia دستور داده است تا در 5nm گره اما پس از آمپر با استفاده از یک 7nm روند این است که به احتمال زیاد برای prosumer کارت گرافیک به جای آن کارت گرافیک GeForce محدوده.

نشت از کاربر توییتر KittyCorgi ادعا آینده آمپر معماری را برای اجازه می دهد به طور قابل توجهی بهبود یافته ری ردیابی عملکرد با تشکر از دو برابر تعداد تانسور هسته.

به طور کلی عملکرد گرافیکی است که انتظار می رود برای به دست آوردن یک افزایش بزرگ بیش از حد با پیشنهاد که RTX 3080 Ti خواهد بود عظیم 40% قوی تر از زمان RTX 2080 Ti.

خوانده شده زیر برای همه چیز ما در مورد Nvidia شایعه نسل بعدی کارت های گرافیک.

مرتبط: بهترین کارت گرافیک 2020

Nvidia آمپر تاریخ انتشار – که Nvidia راه اندازی RTX 3080 و RTX 3070?

Nvidia آمپر کارت گرافیک در حال حاضر انتظار می رود به آمار فروشگاه در سپتامبر سال 2020 است.

Tweaktown گزارش می دهد که از آن انتظار Nvidia آمپر کارت گرافیک به طور رسمی نشان داد در ماه اوت و پس از آن راه اندازی در ماه بعد. این به آن معنا Nvidia آمپر احتمالا عمده حضور در تعویق نمایشگاه computex نشان می دهد تجارت.

با گزارش نشان می دهد Nvidia در حال افزایش است سفارشات خود را برای 7nm گره از TSMC آن را به دنبال احتمال زیاد آمپر کارت گرافیک راه اندازی خواهد شد در عرض چند ماه.

Nvidia بود گزارش برنامه ریزی رسما آشکار اولین آمپر GPU در شرکت GTC کنفرانس در ماه مارس, اما لغو شد پس از Covid-19 بیماری همه گیر.

مرتبط با: AMD ناوی 2X

Nvidia آمپر, قیمت – چقدر خواهد RTX 3080 و RTX 3070 هزینه ؟

کمی وجود دارد کلمه ای در قیمت در حال حاضر است که جای تعجب نیست با توجه به Nvidia به طور سنتی به قیمت و زمان آخرین دقیقه به تضعیف رقابت است.

یک Wccftech گزارش ادعا می کند که Nvidia است که به دنبال ایجاد RTX 3080 و RTX 3070 کمی ارزان تر از خود تورینگ همتایان در یک پیشنهاد به ری ردیابی شتاب کارت جذاب تر به یک بازار انبوه.

با RTX 2080 Ti کارت گرافیک در حال حاضر هزینه بیش از 1000 پوند که می آید به عنوان جای تعجب ندارد.

دست در: Minecraft RTX بتا

Nvidia SUPER

Nvidia آمپر مشخصات

Nvidia آمپر gpu ها به طور گسترده ای انتظار می رود به ویژگی های 7nm معماری است که در حال حاضر ارتقا در بزرگتر 12nm معماری با تورینگ کارت گرافیک.

بیشتر مشخصات اطلاعات به مراتب بیشتر نامشخص است هر چند. Wccftech نشان می دهد که آمپر gpu ها را ببینید بیشتر vRAM بالاتر, سرعت های ساعت و بهبود بهره وری قدرت.

منابع دیگر از جمله MyDrivers و توییتر حساب KittyCorgiشده اند به مراتب بیشتر خاص با مشخصات, اما نه به عنوان یک منبع معتبر. اگر آنها به این باور بودند هر چند Nvidia آمپر مشخصات می توان به شرح زیر (با مقایسه):

Nvidia RTX 3080 Ti Nvidia RTX 2080 Ti
معماری آمپر تورینگ
CUDA Cores 5376 4352
اندازه حافظه 12GB 11GB
حافظه اتوبوس 384-bit 352-بیت
Nvidia RTX 3080 Nvidia RTX 2080
معماری آمپر تورینگ
CUDA Cores 3840 3072
اندازه حافظه 10GB 8GB
حافظه اتوبوس 320-bit 256-bit
Nvidia RTX 3070 Nvidia RTX 2070
معماری آمپر تورینگ
CUDA Cores 3072 2304
اندازه حافظه 8GB 8GB
حافظه اتوبوس 256-bit 256-bit


KittyCorgi رفت و حتی جزئیات بیشتر در مورد پتانسیل مشخصات لیست برخی از ویژگی های کلیدی است که می تواند در زیر دیده می شود:اگر این مشخصات دقیق هستند و سپس آمپر مبتنی بر کارت گرافیک می تواند یک افزایش عملکرد در مقایسه با تورینگ شد.

  • INT32 واحد بدون تغییر باقی می ماند
  • دو FP32 واحد سایه زن نسبت
  • عملکرد جدید تانسور هسته دو برابر شده است
  • پیشرفته L1 Data Cache به صورت جامع تر توابع
  • معماری درست برای RTX بازی با طراحی جدید RT هسته ای پیشرفته

دوباره, هیچ تضمینی وجود ندارد هر یک از این درست است اما تمرکز بر دو برابر تانسور تعداد هسته پشتیبانی می کند شایعات قبلی. از آن خواهد شد جای تعجب نیست اگر Nvidia بودند به دو را در ری ردیابی عملکرد آن را به عنوان در حال حاضر عمده نقطه فروش بیش از AMD در حال حاضر Radeon محدوده.

مرتبط با: Ray tracing توضیح داد

Nvidia آمپر عملکرد

شایعات نشان می دهد آینده RTX 3080 Ti خواهد بود 40% قوی تر از زمان RTX 2080 Ti. با توجه به دومی است که در حال حاضر این موتور سیکلت قدرتمند مصرف کننده کارت گرافیک توسط یک حاشیه بزرگ این خبر فوق العاده چشمگیر و به طور بالقوه می تواند دیدن نرخ فریم رسیدن به سطوح جدید برای 4K gaming.

Nvidia نیز شایعه به تشدید تلاش خود را در ray tracing که باعث می شود بسیاری از حس از هر دو PS5 و Xbox سری X را پشتیبانی فن آوری و به احتمال زیاد افزایش آگاهی و تقاضا برای واقع گرایانه نور-از ویژگی های ارائه.

Wccftech گزارش می دهد که “آمپر ری ردیابی هسته خواهد بود سریع تر قدرت بیشتر کارآمد و آمپر gpu ها خواهد شد که بیشتر آنها نسبت به تورینگ.”

آن باقی مانده است دیده شود که آیا آمپر خواهد شد در واقع بهبود ray tracing تصاویری و یا به سادگی افزایش نرخ فریم عملکرد زمانی که تکنولوژی فعال است. اما با افزایش تعداد بازی های آینده تایید پشتیبانی از ری ردیابی کارت گرافیک Nvidia در حال حاضر بیشتر پلت فرم برای رسیدن به موفقیت از آن را با خود تورینگ gpu ها.

Nvidia به احتمال زیاد بحث بیشتر بصری-افزایش امکانات ساخته شده ممکن است از طریق آمپر معماری از جمله بهبود rasterization اما ما باید صبر کنید تا ماه آگوست به صورت رسمی جزئیات.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de