نیروی هوایی کاوش استفاده از RC-26 هواپیمای جاسوسی آمریکا در شهرستانها

نیروی هوایی بازرس کل راه اندازی کرده است یک بررسی به این که آیا گارد ملی هوایی استفاده نادرست یک هواپیمای جاس

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 خرداد 1399

نیروی هوایی بازرس کل راه اندازی کرده است یک بررسی به این که آیا گارد ملی هوایی استفاده نادرست یک هواپیمای جاسوسی برای نظارت شهروندان معترض در دو شهرستانها ایالات متحده در اوایل این ماه.

IG را به رهبری سرهنگ ژنرال سامی گفت, را بررسی خواهد کرد که آیا RC-26 هوش نظارت و شناسایی هواپیماهای انجام چند پرواز بر واشنگتن و مینیاپولیس و رله اطلاعات به اجرای قانون محلی واحد است.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی مجموعه به آن بالا خدمت رهبر

"پس از بحث و گفتگو با وزیر دفاع در مورد مشترک, نگرانی وزیر از نیروی هوایی در حال انجام تحقیقات به استفاده از گارد ملی هوایی RC-26 هواپیما برای حمایت از مقامات مدنی در اعتراض های اخیر فعالیت در شهرستانها ایالات متحده," Brig. ژنرال پاتریک رایدر سخنگوی نیروی هوایی گفت: Military.com در روز جمعه.

نیویورک تایمز برای اولین بار در گزارش بررسی است. رایدر گفت: با توجه به جاری طبیعت, تحقیق, خدمات نخواهد انتشار هر گونه اطلاعات بیشتر.

این بار در گزارش تحقیق و تفحص درخواست شد توسط قانونگذاران' نگرانی بیش از استفاده از تجهیزات نظامی در تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر کشور زیر 25 مه مرگ جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست پلیس مینیاپولیس.

غرب ویرجینیا هوایی گارد ملی فرستاده بود RC-26 -- C-26 Metroliner اصلاح شده با نظارت الکترونیکی تجهیزات -- به تماشای بیش از معترضان در ژوئن 2 بار گزارش شده است. هواپیما شرکتکنندگان دیده بود RC-26 گردان برای ساعت بیش از سی منطقه است. این هواپیما همچنین پشتیبانی شده توسط پنسیلوانیا 148th پشتیبانی هوایی عملیات اسکادران.

مقامات گفت: بار RC-26 با استفاده از FMV-و یا حرکت کامل تصویری -- برای ضبط فیلم از هواپیما و پرتو آن به گارد ملی مقامات تماشای در زمان واقعی است.

RC-26 از آرکانزاس هوایی گارد ملی و یک هواپیما از ویسکانسین گارد نیز دیده می شود گردان بیش از مینیاپولیس در اوایل این ماه.

با توجه به بار تشکر. آدم Kinzinger یک جمهوری خواه از ایالت ایلینوی و عضو ویسکانسین هوایی گارد ملی را 115 جنگنده بال پرواز دو ماموریت بیش از مینیاپولیس به عنوان بخشی از وظیفه گارد.

Kinzinger بخشی از یک سه عضو خدمه به این روزنامه گفت که این هواپیما دوربین های جمع آوری شد کلی عکس از مردم در زیر; سنسورهای اما نمی تواند انجام "تشخیص صورت و یا خواندن پلاک های وسایل نقلیه" از آنجا که از اين قطعنامه است.

"ما نمی جمع آوری هوش انسان در آنچه که معترضان در حال انجام" Kinzinger اضافه شده است. "ما نمی جمع آوری داده های تلفن همراه. ما نمی برداشت و یا تجزیه و تحلیل هر گونه اطلاعات. ما نمی انجام هر یک از آن."

وجود دارد در حال حاضر 11 RC-26 هواپیما در ناوگان با توجه به خدمات و متفاوت در قابلیت: پنج بلوک 20s و شش بلوک 25s که متفاوت نجوم بسته است.

پس حداقل 2009 نگهبان است و نظارت تمام 11 از متوسط ارتفاع ISR هواپیما استفاده می شود که برای مصرف داخلی, پاسخ, مبارزه با مواد مخدر در عملیات و امداد رسانی و همچنین برای پاسخ به درخواست کمک از دولت های محلی.

Kinzinger یک سرهنگ قبلا مستقر با واحد خود را به انجام نظارت ماموریت امنیتی در مرز جنوبی ایالات متحده آمریکا در ماه فوریه 2019.

این نماینده مجلس در سال گذشته همچنین صحبت کردن در برابر نیروی هوایی بالقوه قطع به ISR ناوگان, که گارد شده است و تلاش را برای سال دوباره اختصاص منابع است.

اما مالی 2020 دفاع ملی مجوز عمل متوقف است که برنامه ریزی بازنشستگی. نیروی هوایی نمی تواند به صرف پول به بازنشسته و یا یک تراز بودجه به معنای, برای RC-26 تا نیروی هوایی منشی "گواهی به کنگره دفاع کمیته ای که در سیستم عامل های دیگر و یا فن آوری های ارائه معادل قابلیت" با توجه به قوانین.

RC-26 استفاده شده است در داخل کشور عمدتا به صورت طوفان و آتش سوزی پاسخ.

در سال 2017, RC-26s scoured مناطق در تگزاس تحت تاثیر طوفان هاروی. گارد ملی هوایی مدیر ژنرال L. Scott برنج که قبلا گفته Military.com در آن موارد, گارد نمی انجام ISR بلکه "IAA" -- حادثه آگاهی است.

"این یک راه برای گفتن ما با استفاده از همان قطعه از تجهیزات است اما ما در حال استفاده از آن کاملا متفاوت تمرکز ... برای پیدا کردن و نجات جان انسان ها به عنوان مخالف به پیدا کردن و محافظت از خودمان را از دشمن" برنج گفت.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

مرتبط با: اعزام نماینده مجلس دعوا هوایی گارد ملی را تلاش برای کوچک کردن هواپیمای جاسوسی ناوگان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب