چگونه به جوآن چانگ معروف ساندویچ تخم مرغ در خانه

COVID-19 تغییر صنعت رستوران به عنوان ما آن را می دانستند. و حتی به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی در سراسر ک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 تیر 1399

COVID-19 تغییر صنعت رستوران به عنوان ما آن را می دانستند. و حتی به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی در سراسر کشور بی شماری وجود دارد چالش های پیش رو. در این مجموعه رستوران با کیفیتما در حال چک کردن در با چند تا از مورد علاقه ما آشپز-slash–آشپزی نویسندگان و دیدن چگونه آنها در حال برگزاری است. در طول راه شما امضا دستور العمل های را در صفحه اصلی—و پیدا کردن چگونه شما می توانید از سرآشپزها و کارکنان خود. امروز ما با ابتلا به جوآن چانگ.


بوستون آرد نانوایی باز در سال 2000 توسط تحسین آشپز شیرینی و آشپزی نویسنده جوآن چانگ محبوب است برای خود شیرینی. شما پیدا کنید, معروف, نان موز و مهم نان در wheelhouse و چانگ است که به خوبی شناخته شده برای ایجاد فریبنده دسر با شکر کمتر مانند عسل-بادام زمینی صبح نان و هویج-کیک آناناس.

در عین حال یکی از محبوب ترین آیتم ها در منو و در کتاب خود آرد بیش از حد: دستور العمل های ضروری برای کافه دوست داشتنی ترین شیرینی و Savoriesیک ساندویچ تخم مرغ در شور focaccia slathered با مزه تند dijonaise.

شاید بهترین بخش در مورد این ساندویچ است در حالی که چند قدم بیشتر از کار انجام می شود در پیشبرد سپس ساندویچ را می توان مونتاژ درست قبل از غذا خوردن. این است که در واقع چگونه ظرف ایجاد شد.

"من می خواستم چیزی است که ما می تواند در آماده کند چرا که ما نمی باید یک آشپز منینگ یک اجاق گاز هنگامی که ما باز آرد" چانگ توضیح داد. "من می دانستم که پخت تخم مرغ کم و طولانی با برخی از فراورده های لبنی را ایجاد نرم سوفله-مانند بافت, بنابراین ما سعی کردیم که. آن کار می کرد!" تخم مرغ ها و سپس رنگ به سفارش و لایه لایه با بیکن, پنیر چدار تیز خردل-سس مایونز و گوجه فرنگی خرد شده.

بهترین بخش اگر شما از من بپرسید که مستی که ساخته شده از آرد همه کاره focaccia خمیر. اما برای این دستور غذا به جای dimpling یک ظرف خمیر را با روغن زیتون آن را تقسیم به تدریس توپ و پخته را بدون نان.

چانگ دوست دارد ساخت ساندویچ در خانه زمانی که او می تواند توصیه که آشپز خانه برنامه ریزی جلوتر از زمان و طبخ این دستور غذا را در مراحل. پس از گرم کردن مجدد تخم مرغ در فر, همه چیز می آید با هم کاملا به سرعت. گاهی اوقات او را تکرارشونده در ظرف تجارت پوره آووکادو برای بیکن و اضافه کردن sriracha و کیمچی برای گرما و بحران.

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه اول آرد نانوایی مشتریان تا به حال به صبر برای معشوق خود رفتار و ساندویچ. "ما بسته به طور کامل برای تقریبا پنج هفته" چانگ به من گفت. "ما در زمان زمان به شکل از چگونه به دوباره کاری هر سیستم و روند پس از آن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. ما نیز تا به حال به شکل آنچه در حال اجرا و عملیاتی یک نانوایی که آن شناخته شده است سرشار شیرینی, ضد, صف های طولانی و شلوغ اتاق ناهار خوری که قرار بود به مانند با COVID."

خوشبختانه چانگ و تیم او فکر یک برنامه به سرعت. پس از شکستن برخی از آرد مکان های باز به صورت کلاسیک آیتم های منو از طریق تماس وانت و تحویل و دیگری باز بود برای مواد غذایی اساسی "خود را" دستور العمل کیت و خانواده-سبک شام. به آرامی رستوران بازگشایی برای ساعت های طولانی به عنوان ژوئیه تمام هشت مکان های عملکردی در برخی از ظرفیت.

هر چند این زمان شده است و فوق العاده به چالش کشیدن برای چانگ به عنوان یک صاحب رستوران (او همچنین با همکاری صاحب بوستون Meyers+چانگ) او لذت می برد این فرصت را به طبخ در خانه بیشتر است. یک بار در هفته او را به پیتزا با—چه چیز دیگری ؟ —آرد را focaccia دستور خمیر (گنجانده شده در این دستور غذا ساندویچ زیر) و همچنین مقدار زیادی از homestyle تایوانی مواد غذایی "است که بسیاری از توفو و سبزیجات و سبزیجات تازه."

"ما همچنین گرفتن BBQ از دود مغازه در بوستون یک بار در هفته" چانگ اضافه شده است. "آشپز اندی [شوهران] و من نزدیک هستند و او در حال انجام است شگفت انگیز یو پی اس های پاپ هر شنبه که ما مشارکت در ساخت دسر. تجارت ما چند تا دسر بسته برای BBQ بسته و ما لذت ببرید که برای چند شب در هر هفته بیش از حد."

چانگ امیدوار است که مردمی در منطقه بوستون ادامه خواهد داد به منظور از آرد است که مستقیم ترین راه او می تواند نگه داشتن او در زمان کار کارکنان و در ادامه به دیگران که بوده ام furloughed. برای کسانی که نمی محلی او را تشویق می کند چک کردن آرد را merch ترین هیجان انگیز است که در هفته خود را پخت کیت فراهم می کند که تمام مواد خشک مورد نیاز را آرد رفتار هایی مانند توت فرنگی دال پای دو-شکلات چاودار کوکی ها و حبوبات, خمیر ترش نان. و هر چند او ندارد معروف تخم مرغ ساندویچ کیت در حال حاضر او نوع به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن دستور غذا.

از فروشگاه ماtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن