فدرال: سه 109 درجه از اعضای گارد ملی محکوم به اعدام در صدا خفه کن-قاچاق کالا و ارز طرح

ALBANY -- سه نفر از اعضای 109 در گارد ملی هوایی در Glenville را پذیرفته و به دو طرح برای قاچاق سلاح گرم قطعات

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 تیر 1399

ALBANY -- سه نفر از اعضای 109 در گارد ملی هوایی در Glenville را پذیرفته و به دو طرح برای قاچاق سلاح گرم قطعات به ایالات متحده در هواپیماهای نظامی ایالات متحده وکیل مقامات گفت.

یک طرح شامل دو صدا خفه کن و دو نفر از اعضای گارد دیگر درگیر یک صدا خفه کن و یک رشته خاموشی بشکه و درگیر دیگر عضو گارد, مقامات گفت.

کشف دو طرح به نظر می رسد پس از یکی از شرکت-توطئه گران قرار می گیرد دو صدا خفه کن در اشتباه کیسه برای پرواز با توجه به مورد درخواست.

دستگیر و محکوم شد استاد گروهبان. کوین Ronca, 41, از آمستردام; ویژگی های Sgt. Joseph R. Paludi, 34, از شنکتدی و ویژگی های Sgt. Timothy R. اشمیت, 28, از گلوی فدرال دادستان گفت.

هر سه را از گناه التماس کرد به جرائم مربوط به مقامات گفت. Ronca دریافت سه سال آزادی مشروط و سه ماه در منزل بازداشت در ماه اکتبر در حالی که Paludi دریافت کرد و دو سال آزادی مشروط و در ماه نوامبر. اشمیت محکوم شد یکشنبه به دو سال آزادی مشروط. هر سه را دریافت جریمه.

دو تحقیقات آغاز شد و با Ronca و Paludi مورد در ماه مارس سال 2018 با توجه به Ronca را مورد درخواست.

این زمانی است که دیگر درگیر گارد عضو بررسی می شود کیسه های خود را پس از بازگشت به Stratton پایگاه هوایی با Paludi و دو اسلحه صدا خفه کن. عضو سپس آنها را به فرمانده خود را افسر مورد درخواست می خواند.

محققان در نهایت متوجه شدند که مدتی بین Dec. 31, 2017 و ژان. 14, 2018, Ronca خواسته Paludi به قاچاق خفه کن او تا به حال خریداری شده در خارج از کشور به Stratton. Ronca بازگشت از طریق پرواز تجاری و اموال خود بودند به احتمال زیاد گشتم اما Paludi اموال در یک هواپیمای نظامی بودند و نه به احتمال زیاد جستجو Ronca می دانستم که با توجه به مورد درخواست.

Paludi توافق را به صدا خفه کن را از نیوزیلند. پس از بازگشت Paludi خواهد آنها را به بازگشت به Ronca.

اما پس از آن آمد mix-up, این درخواست موافقت می خواند.

"در برخی از نقطه در طول سفر بازگشت به ایالات متحده Paludi به طور تصادفی قرار داده شده دو اسلحه صدا خفه کن به یک کیسه متعلق به فردی 1" توافق می خواند.

"فردی 1" سپس بعد آنها را کشف و گزارش آنها توافق می خواند.

هر دو Ronca و Paludi التماس کرد گناه را به توطئه برای واردات سلاح گرم است.

اشمیت مورد و سپس به دنبال Paludi و Ronca.

در طول استقرار در خارج از ایالات متحده اشمیت به دست آمده و یک صدا خفه کن و یک رشته خاموشی در هر بشکه خود را در مورد درخواست می خواند و او پس از بازگشت آنها را به خانه خود را روی یک هواپیمای نظامی.

در برخی از نقطه او آگاه شد که دیگر اعضای 109 بودند در حال بررسی برای قاچاق اقلام مشابه و اشمیت پاسخ داد: با در نظر گرفتن این صدا خفه کن و دفن آن را در اموال خود را در گلوی خود مورد درخواست می خواند. سپس در فوریه. 15, 2019 او led عوامل به خاک سپرده شد صدا خفه کن جایی که آنها بهبود آن خود توافق می خواند.

اشمیت التماس کرد گناه را به در اختیار داشتن یک ثبت نشده اسلحه گرم.

این مقاله نوشته شده توسط استیون کوک از روزانه روزنامه شنکتدی n. y. بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روزانه روزنامه شنکتدی N. Y.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب