12 نوع از رایج ترین قالب در صفحه اصلی

12 نوع از رایج ترین قالب ها در خانه | باب ویلا حتی اگر شما آن را خال خال و در عین حال قالب است که احتمالا در خ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 اردیبهشت 1399
12 نوع از رایج ترین قالب ها در خانه | باب ویلا

حتی اگر شما آن را خال خال و در عین حال قالب است که احتمالا در خانه شما در حال حاضر. در ادامه به یاد بگیرند که گونه شایع ترین, جایی که آنها رشد می کنند و هنگامی که شما یک مشکل.

12 Common Types of Mold in Homes

عکس: istockphoto.com

قالب یک بخش حیاتی از زمین طبیعی فرایند بازیافت و دلیل آن را بسیار شایع در محیط زیست آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن تمام قالب از صفحه اصلی. اسپور کپک سفر در داخل خانه روی لباس, کیسه های خرید, و حتی بر روی حیوانات خانگی. آنها همچنین دزدکی حرکت کردن به یک خانه از طریق چکه کن پنجره ها و سقف. هنگامی که نامرئی اسپور در حل و فصل مرطوب سطح آنها می توانید شروع به تکثیر در عرض 24 تا 48 ساعت با توجه به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA). پس از طوفان کاترینا در سال 2005 مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گزارش داد که "46 درصد از بازرسی خانه به رویت رشد کپک."

هر چند برخی از انواع قالب هستند احتمال بیشتری برای آلوده کردن یک خانه از دیگران همه آنها نیاز به یک محیط مرطوب است که در آن به رشد است. مناطقی که به طور مداوم مرطوب مانند یک unvented حمام یا سینک کابینه با یک چکه ناودان پلاستیکی هستند احتمال بیشتری برای توسعه قالب. محققان شناسایی بیش از 100 ، 000 گونه های مختلف قالب, اما آنها همه جا به یک یا بیشتر از سه دسته.

  • آلرژی زا: این بدان معنی است که آنها می تواند باعث واکنش های آلرژیک و حملات آسم در افرادی که آلرژی و علت خفیف علائم آلرژی در کسانی که آلرژی است.
  • بیماری زا: این قالب معمولا باعث علائم تنها در افراد مبتلا به اختلالات سیستم ایمنی بدن و یا کسانی که بیماری های جدی و یا دوره نقاهت بعد از یک.
  • کنترل: این نوع از قالب ها خطرناک ترین و می تواند باعث مشکلات جدی سلامت حتی در افراد سالم است.

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) دستورالعمل برای برخورد با قالب توصیه مالکان پاک کردن مناطق کوچک خود را, اما می گویم برای تماس در یک قالب بازسازی کارشناس زمانی که قالب رشد بیش از 10 فوت مربع و یا همراه با صدمه به آب. بازسازی قالب حرفه ای شامل تمیز کردن و حذف قالب از صفحه اصلی. آن را نیز ممکن است شامل تخریب و حذف مصالح ساختمانی مانند تیغه و فرش و اگر این مواد را نمی توان با موفقیت مقادیر است. همچنین است یک ایده خوب برای تماس با یک متخصص اگر قالب ممکن است سمی انواع, اگر, تهویه مطبوع, سیستم آلوده شده است و با قالب یا اگر فاضلاب به کمک آسیب آب و متعاقب آن رشد کپک.

مرتبط با: 14 مکان های شگفت انگیز که در آن قالب های پنهان در خانه

برخی از انواع قالب ها بیشتر خطرناک برای سلامتی انسان از دیگران و CDC هشدار می دهد که برخی از افراد در معرض خطر بیشتری از عوارض بهداشتی از قرار گرفتن در معرض. کسانی که با قالب آلرژی یا آسم ممکن است علائم شدید. زیر 12 نوع قالب را می توان در داخل و اطراف خانه آیا قابل مشاهده است یا نه.

1. Stachybotrys

معمولا به نام "قالب سیاه" برای آن مایل به سبز و سیاه رنگ Stachybotrys یک کنترل قالب است که رشد در شرایط مرطوب است و به احتمال زیاد بر روی سلولز-نوع مواد مانند چوب و یا حتی پشته برگ مرطوب. آن شروع می شود به عنوان کوچک لکه های سیاه و سفید است که تبدیل شدن به بزرگتر و گسترش یافته است. Stachybotrys یک قالب خطرناک است که می تواند یک میزبان از علائم و نشانه های فیزیکی از جمله سردرد شدید بدون علت خون دماغ فوقانی تنفسی ناراحتی و خستگی. آن را نیز ممکن است باعث خونریزی در نوزادان ریه ها. اگر یکی از اعضای خانواده است و هر گونه علائم و شما نگران هستید خانه خود را ممکن است آلوده با قالب سیاه و سفید با یک قالب بازسازی متخصص است که می توانید تست قالب و تعیین بهترین راه برای خلاص شدن از آن. در سمت مثبت بسیاری از انواع قالب سیاه و سفید هستند اما بسیاری از آنها نه در واقع Stachybotrys.

Common Types of Mold in Homes (and Fridges)

عکس: istockphoto.com

2. Mucormycetes

Mucormycetes شناخته شده به عنوان "رشته" قالب چرا که آنها برای اولین بار به نظر می رسد به عنوان fuzzy سفید یا نور مایل به خاکستری پاف با موهای بلند به تدریج تبدیل عمیق خاکستری را. Mucor فراوان در خاک و گیاهان و مالکان اغلب حمل اسپور در داخل در طول تابستان و پاییز. هنگامی که در داخل خانه mucor قالب مثل به رشد در پوسیدگی میوه ها و سبزیجات, اما همچنین می تواند به رشد در تراکم خطوط و چکه تابه از سیستم های تهویه مطبوع. Mucor قوی است آلرژی زا نوع قالب و استنشاق اسپور آن می تواند باعث حملات آسم و تنگی نفس حتی در افراد سالم. برای کسانی که مبتلا به آلرژی و یا تضعیف سیستم ایمنی بدن استنشاق mucor اسپور می تواند منجر به mucormycosis یک نوع عفونت قارچی است که معمولا روی بینی و چشم و مغز است. بررسی و تمیز تراکم خطوط و چکه تابه ماهانه هنگامی که در حال اجرا AC و پرتاب کردن, پیر میوه ها و سبزیجات قبل از آنها بد به کاهش خطر ابتلا به mucor قالب.

3. آلترناريا

آلترناريا یک آلرژی زا نوع قالب است که معمولا در بر داشت زیر سینک و وان و دوش پایگاه که در آن رطوبت می ماندند. کارشناسان به راحتی می توانید شناسایی این قالب توسط خود مخملی نرم و ظاهر و قهوه ای و رشته های که شبیه موهای. اگر شما آلرژی استنشاق اسپور از آلترناريا می تواند باعث آسم-نوع علائم و اختلالات تنفسی فوقانی. این قالب ممکن است شما را تحت تاثیر قرار. آلترناريا می تواند به سرعت گسترش, اما, بنابراین اگر شما نقطه را در خانه خود را با استفاده از همه منظوره پاک کننده که حاوی سفید کننده—و یا یک طراحی شده برای مبارزه با قالب و کپک زدن و پاک کردن آن را دور قبل از آن گسترش می یابد.

4. آسپرژيلوس

آسپرژيلوس شایع است در بسیاری از خانه ها است و به احتمال زیاد به رشد در هر مرطوب سطح, اما آن را دشوار است به دقت اشاره کردن به دلیل وجود بیش از 180 آسپرژيلوس قالب نژادها و بسیاری از رنگ های مختلف هستند. به گفته کلینیک مایو ترین گونه از این آلرژی زا قالب بی ضرر هستند اما چند می تواند باعث بیماری های جدی و یا در نتیجه یک عفونت قارچی شناخته شده به عنوان aspergillosis در افرادی که سیستم ایمنی ضعیف هستند. پس از آزمایش تنها راه برای تعیین اگر این نوع قالب در صفحه اصلی خود است آسپرژيلوس بهترین شرط بندی شما این است برای تمیز کردن دور و انواع قالب را به عنوان به زودی به عنوان شما آنها را نقطه.

Common Types of Mold in Homes: Pink Mold in the Bathroom

عکس: istockphoto.com

5. Aureobasidium pullulans

این آلرژی زا نوع قالب اغلب در بر داشت زیر تصاویر پس زمینه هنگامی که آن را محروم از دیواره های آن را نیز می تواند به رشد بر روی چوب لخت و سطوح رنگ شده. به عنوان یک "میزکار قالب" Aureobasidium می تواند باعث تحریک پوست اگر لمس کرد. هنگامی که آن را برای اولین بار شروع به رشد می کنند آن است که نور صورتی یا خاکستری, اما آن را به عنوان بالغ می شود عمیق قهوه ای-سیاه و سفید. دست زدن به Aureobasidium قالب و سپس دست زدن به چشم و یا در صورت می تواند انتقال مواد محرک و باعث عفونت. این نوع قالب را نشان می دهد اغلب در مناطق مرطوب از جمله آشپزخانه و حمام یا متخلخل کاشی و ملات. استنشاق اسپور می تواند باعث نوعی علائم آلرژی مانند عطسه و آبکی چشم.

6. Acremonium

Acremonium توصیف نزدیک به 100 گونه از کنترل قالب است که می توان در مرطوب تراکم خطوط و زهکشی تابه از سیستم های تهویه مطبوع و رطوبت. این قالب می تواند دشوار است برای تشخیص بدون تست به دلیل آن به نظر می رسد در چندین رنگ مختلف از جمله سفید و صورتی یا خاکستری است. به عنوان قالب توسعه آن شروع به نگاه خشک و پودری. علائم از قرار گرفتن در معرض acremonium اسپور شامل سوزش چشم و مشکلات تنفسی پنومونی یا حتی آرتروز یا عفونت های قارچی با توجه به تحقیقات پایگاه داده Antimicrobe. اگر اعضای خانواده تجربه هر یک از این علائم و شما گمان خود را در خانه Acremonium قالب تماس با یک قالب بازسازی متخصص برای آزمایش و از بین بردن آن است.

7. Chaetomium

این آلرژی زا و بیماری زا قالب است که به احتمال زیاد به توسعه پس از صدمه به آب یا سیل. از آنجا که این رشد در هر دو رطوبت و تاریکی Chaetomium اسپور اغلب شروع به رشد در داخل دیواره های داخلی گل میخ فضاهای و ممکن است قابل توجه تا قالب به دیوار بیرونی است. در آن زمان قالب اغلب گرفته شده بیش از مناطق بزرگ در داخل دیوار. استنشاق Chaetomium اسپور می تواند باعث نوعی واکنش های آلرژیک از جمله آبکی چشم و عطسه و خارش گلو در افراد سالم و جدی تر علائم تنفسی در افراد با سیستم ایمنی ضعیف. بهترین راه برای جلوگیری از Chaetomium است که به سرعت خشک کردن خانه پس از جاری شدن سیل. یک بار Chaetomium اسپرد را از طریق دیواره های داخلی آن معمولا نیاز به یک قالب بازسازی متخصص برای حذف.

Common Types of Mold in Homes: Brown Mold on Textiles

عکس: istockphoto.com

8. کلادوسپوريوم

یکی دیگر از آلرژی زا قالب کلادوسپوريوم گونه ترجیح می دهند در حال رشد در داخل خانه در منسوجات از قبیل فرش و مبلمان وبهلسترد اگر چه این قالب نیز نشان می دهد تا در زیر سینک داخل کابینت. آن را به یک نرم ظاهر می آید و در سایه های سبز به قهوه ای است. کلادوسپوريوم معمولا وارد خانه و روی لباس و یا حیوانات خانگی در هنگام هوابرد بالا هستند; اسپور و سپس حل و فصل بر روی فرش یا مبلمان و شروع به تکثیر. بالا و رطوبت داخل ساختمان افزایش سطح خطر کلادوسپوريوم در حال رشد است. استنشاق اسپور می تواند باعث علائم تنفسی مانند گلو درد و تحریک سینوس است. اسپور نیز تاثیر می گذارد حیوانات خانگی باعث آبریزش چشم و عطسه. مکرر تمیز کردن فرش و اثاثه یا لوازم داخلی با راندمان بالا ذرات هوا (هپا)-نصب خلاء می تواند کمک به حذف کلادوسپوريوم اسپور از یک خانه قبل از آنها شروع به رشد. با استفاده از یک dehumidifier نیز کمک می کند.

9. Ulocladium

Ulocladium نوع دیگری از قالب است که معمولا به نظر می رسد پس از جاری شدن سیل و یا صدمه به آب. اگر چه برخی از گونه های قالب بیماری زا هستند, دیگران آلرژی زا است. قالب سیاه و سفید است و ممکن است رشد در کنار دیگر انواع قالب از جمله Stachybotrys. دو قالب نگاه به طور یکسان که می تواند اشتباه غیر کارشناسان. Ulocladium نیاز به یک منبع مداوم از آب برای زنده ماندن بنابراین اگر این مواد که در آن در حال رشد است خشک کردن قالب به احتمال زیاد می میرند. اما اسپور می توانید خفته باقی می ماند و شکوفا با آینده رطوبت. حساسیت گونه های Ulocladium می تواند باعث علائم تنفسی که شبیه تب یونجه و گونه های بیماری زا می تواند باعث جدی علائم تنفسی در هر کسی که مبتلا به آسم یا سیستم ایمنی ضعیف. اگر شما مشکوک است خانه خود را Ulocladium قالب بهترین گزینه برای مشورت های حرفه ای قالب بازسازی متخصص زیرا این امکان وجود دارد, آن می تواند خطرناک تر Stachybotrys قالب.

10. فوزاريوم

برخی از انواع قالب نیاز به گرما برای زنده ماندن اما قارچ رشد می کند و گسترش می یابد و حتی در دمای نزدیک به انجماد. گونه ای از قارچ ظاهر می شود تقریبا در هر نقطه. اکثر گونه های در حال آلرژی زا باعث تنها تب یونجه-نوع علائم و اما چند سویه می تواند بسیار سمی منجر به اختلالات سیستم عصبی و خونریزی داخلی. فوزاريوم یک خطر مشترک به باغ گیاهان و محصولات کشاورزی و بسیاری از امروز گیاهان گوجه فرنگی شده اند هیبرید برای کاهش Fusarium wilt. در داخل خانه فوزاريوم را دوست دارد به رشد در نرم منسوجات از قبیل فرش و اثاثه یا لوازم داخلی و کاغذ دیواری و پارچه سرای و آن را اغلب به نظر می رسد به عنوان صورتی یا مایل به قرمز و لکه های. تمیز کردن مکرر با فیلتر هپا-مجهز به خلاء را کاهش می دهد خطر ابتلا به قارچ فوزاريوم راه اندازی فروشگاه در خانه خود را. صاحبخانه که زندگی در مناطق مرطوب می توانید با استفاده از یک dehumidifier.

11. پنی سیلیوم

پنی سیلین ارزشمند آنتی بیوتیک اما یکی از گونه Penicillium قالب هر دو آلرژی زا و بیماری زا. آن را به تولید اسپور است که می تواند باعث آلرژی-نوع علائم سینوزیت, مشکل تنفسی و حملات آسم. در افراد مبتلا به اختلالات سیستم ایمنی بدن, علائم می تواند شدید تر است و می تواند منجر به مزمن مسائل مربوط به سلامت. این پوست با رنگ آبی مایل به سبز قالب اغلب در بر داشت در خانه است که تا به حال جاری شدن سیل و یا دیگر انواع آب آسیب و نیاز مداوم رطوبت به رشد. پس از Penicillium می شود جای پایی در داخل خانه گسترش آن می تواند به سرعت از طریق مرطوب مورد خیس فرش و تصویر زمینه. یک اونس پیشگیری از ارزش پوند نیم کیلو درمان برای این قالب. خشک شدن آب گرفتگی خانه ها به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و تعمیر لوله کشی نشت بی درنگ. هنگامی که پنی سیلیوم به گسترش در سراسر یک صفحه اصلی و حرفه ای قالب بازسازی توصیه می شود.

Common Types of Mold in Homes Near Windows

عکس: istockphoto.com

12. قارچ

نوجوانی, کون تکه های سفید و زیتون سبز قالب رو به رشد در مناطق مرطوب مانند در نزدیکی یک چکه کن پنجره یا در اطراف یک پایه می تواند نشان می دهد قارچ قالب. این نوع آلرژی زا قالب به سرعت در حال رشد و رشد در نقاط مرطوب. قارچ در خانه می تواند باعث سرفه و عفونت برونش. بهداشت محيط مرکز-دالاس می گوید که برخی از گونه های می تواند تولید مایکوتوکسین که ترکیبات آلی فرار است که می تواند باعث مشکلات شدید مانند عفونت ریه و کبد و کلیه و اختلالات سیستم عصبی و مشکلات و حتی برخی از انواع سرطان است. قارچ کپک نیز منتشر آنزیمی است که می تواند به پوسیدگی چوب. اگر خانه خود را به خطر بیافتد توسط قارچ قالب آن نیاز حرفه ای قالب بازسازی و برخی از مناطق از خانه خود را ممکن است نیاز به تعمیرات.

مرتبط با: 12 اشتباه بزرگ است که منجر به قالب و کپک رشد

پیدا کردن قالب بازسازی خدمات

هنگامی که شما کشف مقدار قابل توجهی از قالب (10 فوت مربع یا بیشتر) و یا افراد با ضعف سیستم ایمنی بدن در خانواده خود از آن زمان به تماس در جوانب مثبت. بازسازی قالب شرکت های تبلیغات آنلاین و ممکن است به ارمغان بیاورد خدمه به جوامع با سیلاب های اخیر. حرفه ای قالب بازسازی می تواند گران قیمت به طور متوسط 15 دلار به 30 دلار در هر فوت مربع با متوسط کل هزینه در حدود $2,300 بسته به میزان قالب مشکل است. اطمینان حاصل شود شما پرداخت برای خدمات با کیفیت توسط چک کردن به اعتبار خود را. یک بازسازی پیمانکار باید دارای مجوز و باند و خوشحال به ارائه یک لیست از مشتریان گذشته به عنوان منابع. علاوه بر پیدا کردن اگر پیمانکار گواهی با یک گروه ملی مانند موسسه بازرسی و تمیز کردن و بازسازی صدور گواهینامه.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن