ارسال در حساب توییتر رسمی نینتندو تایید کرده است که تعداد زیادی از سوئیچ کاربران در معرض خطر قرار گرفت و در اخیر هک.

در اوایل این هفته یک شماره از گزارش آغاز شد و در حال ظهور از حساب بودن با غیر مجاز خرید ساخته شده در Nintendo eShop به عنوان یک نتیجه.

در حالی که برخی ادعا کرده اند این می شود نادرست به نظر می رسد مصرف کنندگان حق به ترس که نینتندو در حال حاضر تایید کرد که چندین هزار حساب در دسترس بودند.

استدلال برای این نیست که به طور کامل روشن اما به نظر می رسد عاملان به دست اورد دسترسی به اطلاعات ارزشمندی از قبیل تولد و نام ها و کشورها. هنگامی که در ترکیب این می تواند به اندازه کافی برای دسترسی به یک حساب کاربری را غیر قانونی خرید.

مرتبط با: آینده تغییر بازی

نینتندو گفته است که اطلاعات کارت اعتباری امن باقی خواهد ماند و تنظیم مجدد کلمه عبور برای همه حساب های که تحت تاثیر قرار گرفتند. اگر شما یک بدشانسی شما باید دریافت اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل.

کاربرانی که با استفاده از Nintendo Network ID برای ورود به سایت را تحت تاثیر قرار, یک روش که در حال حاضر غیر فعال شده است. به امن ما می خواهم تنظیم مجدد رمز عبور خود را و اطمینان حاصل شود دو فاکتور تأیید هویت است را فعال کنید بر روی دستگاه های خود را برای جلوگیری از چیزی شبیه به این اتفاق می افتد.

اگر یک غیر مجاز خرید ساخته شده در حساب کاربری خود در سراسر هر یک از نینتندو کانال به سادگی تماس با ما پشتیبانی خود را از سیستم و آن را بلافاصله آن را لغو و اقدام مناسب است.

آن را بزرگ برای دیدن نینتندو بودن خیلی فعال در حفاظت از کاربران آن اگر چه امیدوارم چیزی شبیه به این اتفاق می افتد دوباره. نینتندو به ندرت در صف مقدم بوده است وقتی که می آید به آنلاین شبکه ها و تعامل به طوری که آن را نه بیش از حد تعجب آور است که چنین هک صورت گرفته است.

با توجه به راه اندازی Animal Crossing: New Horizons در هفته های اخیر ما تصور کنید که هزاران نفر از مصرف کنندگان خریداری شده اند یک سوئیچ کنسول برای اولین بار آن را بدجور وسوسه انگیز برای هکرها سعی کنید شانس خود را هنگامی که آن را می آید به طور غیر قانونی دسترسی به حساب.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de