مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام عمده ما کاهش نیروهای نظامی در "متخلف" آلمان

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او سفارش عمده کاهش در ایالات متحده آمریکا نیروهای نظام

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 خرداد 1399

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او سفارش عمده کاهش در ایالات متحده آمریکا نیروهای نظامی قدرت را در آلمان یک حرکت گسترده ای از انتقاد اعضای حزب خود را به عنوان یک هدیه به روسیه و یک تهدید برای ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است.

"ما در حال قرار دادن این شماره را به 25000 سربازان" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است.

ایالات متحده در حال حاضر حدود 34,500 نیروهای نظامی در آلمان — به مراتب کمتر از دوران جنگ سرد و زمانی که در آلمان بود و تمرکز مرکزی آمریکا و ناتو در تلاش برای جلوگیری از تهاجم توسط اتحاد جماهیر شوروی سابق. در دهه های اخیر آلمان میزبانی کلید نظامی آمریکا امکانات و ارائه حمل و نقل نقطه برای استقرار نیروهای و از خاورمیانه و از جمله در طول سال از جنگ در عراق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گسله آلمان برای عدم پرداخت به اندازه کافی برای خود و دفاع از تماس طولانی مدت ناتو متحد "بزهکار."

"ما در حال حفاظت از آلمان و آنها بزهکار. که معنا ندارد" رئیس جمهور گفت: با اشاره به آلمان را شکست تا کنون برای رسیدن به یک هدف تعیین شده توسط تمام اعضای ناتو در سال 2014 به صرف حداقل 2 درصد از تولید ناخالص ملی در دفاع توسط 2024. آلمان می گوید که امیدوار است برای رسیدن به 2 درصد 2031.

"تا زمانی که پرداخت ما در حال از بین بردن سربازان ما تعدادی از سربازان ما" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. طرح خود را, اما نه صدا به طور کامل تعریف شده است.

"هنگامی که ما به 25,000 ما را ببینید که در آن ما در حال رفتن," او گفت:.

پس از انتخابات خود را در سال 2016 تهمت قرار دادند و پس از 2% به عنوان یک هدف و او بارها و بارها با نام بردن از آلمان به عنوان یک مجرم هر چند بسیاری دیگر نیز در زیر این هدف است.

در کاخ سفید اظهارات به خبرنگاران تهمت پیشنهاد خود را خروج نیروهای نظامی تصمیم گیری در نظر گرفته شده بود به مجازات آلمان اشاره کرد که حضور نیروهای امریکایی است تقویت اقتصاد محلی است.

"کسانی که به خوبی پرداخت می شود, سربازان," او گفت:. "آنها در آلمان زندگی می کنند. آنها صرف مقدار زیادی از پول در آلمان است. همه جا در اطراف آن پایگاه های بسیار مرفه برای آلمان. بنابراین آلمان طول می کشد و پس از آن در بالای این رفتار آنها با ما بسیار بد در تجارت است."

در علاوه بر این به 34,500 نیروهای ایالات متحده در آلمان نیز وجود دارد حدود 17,500 وزارت دفاع غیر نظامی.

دولت در اندیشه بخشی از نیروهای نظامی خروج از آلمان در سال گذشته و در هفته های اخیر از آن آشکار شد که تهمت بود آماده برای حرکت به جلو اگر چه هیچ تصمیم اعلام شده بود.

این تصمیم مورد بحث نیست در پیشبرد با آلمان یا دیگر اعضای ناتو و کنگره بود نه رسمی اطلاع — ارشاد یک نامه از 22 از اعضای جمهوری خواه کمیته نیروهای مسلح مجلس خواستار تجدید نظر.

"تهدیدات ناشی از روسیه را ندارد کاهش و اعتقاد ما بر این است که نشانه هایی از تضعیف تعهد ایالات متحده به ناتو را تشویق بیشتر کشور و فرصت طلبی" Rep. مک Thornberry تگزاس نوشت: در نامه ای به ناروا با همکاران خود را. سناتور. جک رید, رتبه بندی دموکرات در کمیته نیروهای مسلح سنا, ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حرکت "به نفع دیگری" به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

لیز چنی یک جمهوری خواه از ایالت وایومینگ هفته گذشته گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد ساخت یک اشتباه جدی است.

"امریکا به جلو وجود هرگز مهم تر از آن است که امروز به عنوان ملت ما در برابر این تهدیدات به امنیت و آزادی در سراسر جهان مطرح شده توسط ولادیمیر پوتین روسیه و چین حزب کمونیست" چنی گفت. "حضور ما در خارج از کشور بسیار مهم است برای جلوگیری از این دشمنان تقویت اتحاد و حفظ صلح از طریق قدرت و حفظ رهبری آمریکا. خروج نیروهای ما و رها کردن متحدان ما را قبر عواقب emboldening دشمنان ما و جنگ بیشتر نه کمتر احتمال دارد."

آمریکا امکانات عبارتند از Ramstein پایگاه هوایی مهم hub برای عملیات در خاورمیانه و آفریقا و ستاد به نیروهای هوایی ایالات متحده در اروپا و آفریقا; در لندستوهل مرکز پزشکی منطقه ای است که نجات جان تعداد بی شماری از آمریکایی ها زخمی در عراق و افغانستان و اشتوتگارت مقر هر دو در ایالات متحده اروپایی فرمان و ایالات متحده در آفریقا فرمان. نیز وجود دارد ویسبادن ستاد ارتش ایالات متحده اروپا Spangdahlem F-16 جنگنده پایه و Grafenwoehr منطقه آموزش و ناتو بزرگترین مرکز آموزش در اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد در تابستان گذشته بود که او به فکر انتقال برخی از نیروهای نظامی از آلمان به لهستان گفتن لهستان رئیس جمهور آندره Duda در طول یک دفتر بیضی جلسه "آلمان زندگی نمی کند تا به آنچه که آنها قرار است انجام شود با توجه به ناتو و لهستان است."

Duda تلاش شده است به خواستگاری بیشتر نیروهای آمریکایی حتی پیشنهاد لهستان خواهد کمک بیش از 2 میلیارد دلار برای ایجاد دائم ایالات متحده پایه — که او گفت می تواند به نام "فورت مغلوب ساختن پیشی جستن." در این طرح در حال حاضر حداقل برخی آلمان مبتنی بر نیروهای در حال انتظار برای منتقل می شود به لهستان.

آسوشیتد پرس نویسنده David افزایش در برلین کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط رابرت برنز از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن