پنتاگون در نظر Reimbursing حیوان خانگی هزینه های حمل و نقل در طول همه گیر

اعضای نظامی می تواند برای بازپرداخت هزینه های اضافی از جابجایی حیوانات خانگی خود را به عنوان بخشی از یک تغییر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 اردیبهشت 1399

اعضای نظامی می تواند برای بازپرداخت هزینه های اضافی از جابجایی حیوانات خانگی خود را به عنوان بخشی از یک تغییر دائمی از ایستگاه حرکت در طول همه گیر مقامات پنتاگون روز پنجشنبه گفت.

در شرایط عادی خدمات اعضا باید پرداخت از جیب را به حرکت حیوانات خانگی خود را در یک عدد. نیروهای در حال حرکت stateside به طور معمول درایو حیوانات خانگی خود را و یا کشتی آنها در هواپیمایی تجاری یک گزینه است که می تواند هم هزینه صدها دلار است. نیروهای در حال حرکت در خارج از کشور می تواند گاهی اوقات کشتی حیوانات خانگی خود را با آنها به عنوان بخشی از یک وطن پرست بیان پرواز. انجام این کار می تواند هزینه حدود $400. اما فضا برای حیوانات خانگی در آن پرواز بسیار محدود است و تنها دو حیوانات خانگی مجاز در هر خانواده است.

اما به لطف COVID-19 pandemic, تجاری, شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق در حیوان خانگی خدمات مسافرتی. این بدان معناست که نیروهای نظامی که در حال جابجایی یا باید مانع سخت به دریافت Patriot بیان فضای درایو حیوانات خانگی خود را و یا اگر که نه یک گزینه استخدام یک حیوان خانگی خدمات حمل و نقل است که می تواند هزاران دلار هزینه.

مرتبط با: کمک در دسترس برای اعضای نظامی با COVID-19 عدد تاخیر: پنتاگون

در حال حاضر وزارت دفاع می تواند بازپرداخت سربازان برای آن هزینه اگر آنها وارده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر stop-جنبش سفارش رامون "CZ" کولون-لوپز ارشد مشاور ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley گفت: در تاون هال livestream پنج شنبه.

"من می دانم که هر بار که ما یک وضعیت که در آن خانواده ها تحمیل هزینه به دلیل توقف-حرکت و محدودیت دارایی های ما را در بر داشت یک راه به جلو بروید و جبران آنها و یا می آیند تا با یک مکانیزم قادر به مراقبت از آنها را," او گفت:. "پس اگر آن چیزی است که ما انجام نشده است ما به آن نگاه کنید."

که بازپرداخت خواهد پیوستن به یک سری دیگر از COVID مربوط به بازپرداخت برای جابجایی نیروهای نظامی مانند مسکن اضافی کمک و فوق العاده دیم پرداخت.

توقف جنبش منظور این است که در حال حاضر قرار است تا پایان ژوئن 30. مقامات به طور منظم reevaluating که تاریخ برای تعیین اینکه آیا یک فرمت است, موجه, Colón-López گفت: در طول livestream.

"اعتماد که هر روز ما انتقادی فکر کردن در مورد هر راه ممکن است که ما می توانید پیش بروید و کاهش خطر ابتلا به مطمئن شوید که ما در زندگی در حالت عادی و یا به عنوان طبیعی که ممکن است," او گفت:.

-- امی Bushatz را می توان در رسید amy.bushatz@military.com.

ادامه مطلب: جانباز فریب خورده توسط ساختگی دریایی اعطا $1.7 میلیون در Stolen Valor مورد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب