نیروی دریایی ناو تئودور روزولت در دریا پس از شیوع کروناویروس

نیروی دریایی کشتی در مرکز خدمات coronavirus نبرد بازگشت به دریا پس از گذراندن نزدیک به دو ماه در گوام به عنوا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 خرداد 1399

نیروی دریایی کشتی در مرکز خدمات coronavirus نبرد بازگشت به دریا پس از گذراندن نزدیک به دو ماه در گوام به عنوان COVID-19 گسترش در میان خدمه.

حامل تئودور روزولت به سمت چپ پایگاه نیروی دریایی گوام در روز پنج شنبه به وقت محلی نیروی دریایی اعلام کرد شنبه شب. کشتی در حال حاضر در دریای فیلیپین که در آن سوار حامل air wing است که صلاحیت انجام پروازهای.

"این احساس بسیار خوبی به پشت در دریا" عقب Adm. استو بیکر فرمانده اعتصاب حامل گروه 9 در بیانیه ای گفت:. "گرفتن تئودور روزولت و ناو Air Wing 11 یک گام نزدیک تر به بازگشت به ماموریت خود در اقیانوس هند و آرام است و یک دستاورد بزرگ برای خدمه."

جزئیات بعدی: پنتاگون منتشر طرح, کاهش, پایگاه محدودیت به عنوان متحده بازگشایی

این کشتی شده است در گوام از مارس 27. بیش از 2900 نفر از اعضای تقریبا از 4800 نفر خدمه حال بازگشت به کشتی به عنوان از شنبه, با توجه به انتشار اخبار نیروی دریایی. زمانی که اعلام روزولت بازگشت به دریا گفته مقامات آن رفت و با "مقیاس منینگ."

"ما در حال پوسته پوسته شدن ما منینگ در هیئت مدیره بر اساس ماموریت ما نیاز" سروان. کارلوس Sardiello حامل جدید افسر فرمانده گفت. "حامل مدرک تحصیلی نیاز به پرسنل کمتری از ماموریت های دیگر و آوردن کمتر ملوانان در هیئت مدیره را قادر خواهد ساخت اجتماعی افزایش فاصله در حالی که در جریان است."

روزولت بود مستقر در اقیانوس آرام در ماه مارس زمانی که COVID-19 گاهی اوقات کشنده بیماری ناشی از کوروناویروس شروع به گسترش در کشتی. افسر فرمانده در آن زمان سروان. برت Crozier, بعد نامه نوشت شفاعت با رهبران نیروی دریایی به تخلیه بخش عمده ای از خدمه بیش از ترس که این ویروس می تواند منجر به ملوانان' مرگ و میر.

این نامه را انتشار توسط سان فرانسیسکو کرونیکل در نهایت منجر سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly به آتش Crozier. Modly که بعد استعفا داد و بیش از واکنش برای Crozier امداد و دنبال اقدامات ادعا کرد کاپیتان با ارسال نامه ای به 20 یا 30 نفر است. واشنگتن پست که به دست آمده و یک کپی از Crozier ایمیل نشان داد Crozier تا به حال ایمیل و نامه به 10 نفر بیشتر از آنها در زنجیره ای از فرمان.

Crozier را تبدیل به یکی از بیش از 1100 تئودور روزولت خدمه به تست مثبت برای COVID-19. یکی از این ملوانان Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور درگذشت از این بیماری است. Thacker شد 41.

رهبران نیروی دریایی در ابتدا توصیه می شود که Crozier می تواند دوباره به عنوان حامل افسر فرمانده. این سرویس در حال حاضر انجام یک تحقیق دقیق تر به وضعیت و اطراف خود را تسکین.

بسیاری از خدمه بود منتقل کردن کشتی و به انزوا در گوام در ماه آوریل در حالی که حامل شد ضد عفونی "از تعظیم به استرن" با توجه به نیروی دریایی است.

ملوانان روی عرشه کشتی در حال حاضر در عمل اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک تنظیم وعده غذایی ساعت محدود در جلسات حضوری و پاکسازی فضاهای انتشار اخبار در آن خروج متحده است. خدمه برگزار ایمنی ایستادگی کردن در هفته گذشته و شبیه سازی خروج این هفته است.

هفته گذشته پنج ملوانان در حامل تا به حال به نقل مکان کردن کشتی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 بار دوم. که با وجود تست منفی دو بار در یک ردیف قبل از اینکه مجاز به بازگشت به کشتی.کارشناسان پزشکی می گویند هنوز معلوم نیست اگر داشتن COVID-19 فرد ایمنی نسبت به ویروس.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با: نیروی دریایی سفارشات عمیق تر بررسی Crozier شلیک بیش از 'سوالات پاسخ داده نشده'

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن