ماینتس که فوت سرنشین مستقر حامل روزولت شناسایی

ملوان که فوت پنج شنبه پس از تجربه یک اورژانس پزشکی روی عرشه کشتی مستقر در ناو تئودور روزولت در اقیانوس آرام بود که یک فرمانده نیروی دریایی اختصاص داده شده به یکی از حامل سوار اعتصاب اسکادران جنگنده مقامات اعلام کردند شب جمعه.

حمل و نقل هوایی, الکترونیک, تکنسین Chief Petty Officer جاستین Calderone اختصاص داده شده به اعتصاب اسکادران جنگنده 146 از نیروی دریایی هوایی ایستگاه-راه آهان-گرمسار واقع در کالیفرنیا است درگذشت حدود 5 صبح به وقت محلی جولای 2 پس از تخلیه از کشتی توسط MH-60 Seahawk هلیکوپتر گرفته و به یک نظامی مرکز پزشکی خشکی. حامل عامل شده است در اقیانوس آرام شرقی و در مجاورت پرل هاربر در زمان.

جزئیات بعدی: نظامی خطرناک وظیفه پرداخت می تواند به 10 ٪ افزایش می دهد زیر پیشنهاد جدید

Calderone بود از اوهایو و داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی در سال 2003 با مقامات ایالات متحده 3rd ناوگان گفت: در یک نسخه. او تا به حال به دست آورده نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مدال دستاورد با چهار بعدی جوایز.

روشن نیست چه طبیعت Calderone پزشکی اورژانس شد. هر چند این کشتی حدود 1,300 سوار ملوانان تست مثبت برای COVID-19 در نیروی دریایی بزرگترین شیوع بیماری در اوایل سال جاری گفته مقامات Calderone شده بود آزمایش را چندین بار و به طور مداوم منفی برای این بیماری است.

“این یک تراژدی است به از دست دادن یک shipmate,” Cmdr. کوین McNatt افسر فرمانده از VFA-146 در بیانیه ای گفت:. “افکار و دعاهای ما با خانواده و shipmates رئیس Calderone در طول این زمان دشوار است.”

حامل مستقر در اواخر ماه ژانویه از آن سن دیگو homeport کردم و در جریان دوباره ژوئن 4 پس از چند ماه توقفگاه بین راه در گوام به آدرس COVID-19 شیوع پردازنده.

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: بیش از نیمی از نیروی دریایی Coronavirus موارد روی ناو روزولت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>