کمی شناخته شده Archives احتیاط شهادت به اروپا جنگ

آنها در حال جمع آوری گرد و غبار در قفسه اما می تواند جنایتکاران جنگی لرزید: آرشیو سازمان امنیت و همکاری یک سا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 تیر 1399

آنها در حال جمع آوری گرد و غبار در قفسه اما می تواند جنایتکاران جنگی لرزید: آرشیو سازمان امنیت و همکاری یک سازمان بین المللی پرداختن به امنیت مربوط به نگرانی های به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک منبع برای کسانی که به دنبال اثبات نقض متعهد در طول درگیری ها در اروپا است.

زمینه گزارش ناظران سازمان امنیت و همکاری در اروپا -- انباشته در ظریف سفید ویلا در برگ تپه در حومه پراگ -- سند درگیری ها در این قاره از سال 1975.

هیچ رسانه ای تا به حال شده است در اجازه دسترسی به گفته سازمان امنیت و همکاری سازمان -- تنظیم در طول جنگ سرد برای ایجاد اعتماد میان غرب و اتحاد جماهیر شوروی -- معمولا نیست به دنبال تبلیغات برای ادامه جمع آوری اطلاعات از زمین به عنوان آنجا که ممکن است.

اما در اینجا این است که معروف دادستان کارلا دل پونته خار از طریق اسناد و مدارک برای 2002 کیفرخواست سابق صرب جمهور Graca کرده ،

سابقه مجموعه

Documentalist آلیس Nemcova که حاکم بر این جهان از جعبه های مقوایی گذاشتن میلیاردها yellowed ورق A4 از سال 1991 تا ماه گذشته دیده است این مجموعه به دست آوردن اهمیت در طول سال.

"دادگاه کیفری بین المللی برای یوگسلاوی سابق (یوگسلاوی سابق را تعمیم داد) سابقه مایل به دسترسی به فایل های ما," 63 ساله به خبرگزاری فرانسه گفت.

"خانم دل پونته به درخواست برای اطلاعات بیشتر. او موفق به دریافت چهار جعبه های فلزی پر از خاطرات و عکس ها از گورهای دسته جمعی," Nemcova به یاد می آورد.

U. N. تاسیس یوگسلاوی سابق را تعمیم داد و در سال 1993 به تلاش عاملان جنایات جنگی مرتکب شده در خشونت های قومی که به دنبال تجزیه یوگسلاوی سابق در 1990s.

میلوسویچ که در مواجهه 66 فقره از جمله نسل کشی و جنایات جنگی و جنایات علیه بشریت در یوگسلاوی سابق بود و هرگز محکوم به مرگ او در زندان در سال 2006 در دادگاه.

اما دیگران را متهم توسط دادگاه مجرم شناخته شده و زندانی شده است.

"دادگاه جنایی بین المللی (ICC) نیز ساخته شده است یک درخواست در مورد گرجستان در سال 2012" Nemcova نشان داد.

چهار سال بعد در هلند مبتنی بر ICC راه اندازی شد رسیدگی به درگیری بین این کشور قفقاز و روسیه است.

کوزوو نیروی (KFOR) به رهبری ناتو و نیروهای وظیفه حفاظت از کوزوو برای دو دهه گذشته نیز اعمال می شود برای دسترسی به سازمان امنیت و همکاری اروپا در سال 2017 به عنوان صلیب سرخ بود که به دنبال افرادی که تا به حال از دست رفته در تضاد است.

'منبع ارزشمند'

سازمان امنیت و همکاری است که یک منبع مهم اطلاعات به دلیل آن را "متخصص در پرسش از دموکراسی و آزادی و حقوق اقلیت" است و حضور مداوم در زمین بیش از یک منطقه بزرگتر از اتحادیه اروپا یا ناتو گفت: محقق Nicolas Badalassi.

از ونکوور به شهر ولادی وستک در وین مبتنی بر امنیت و دارای 57 عضو و بایگانی در حال "عظیم" گفت: Badalassi که سخنرانی های تاریخ معاصر در موسسه مطالعات سیاسی در Aix-en-Provence در فرانسه.

سازمان امنیت و همکاری تنها سازمان بین المللی به بلافاصله به محل سقوط پرواز هواپیمایی مالزی MH17 که به ضرب گلوله کشته شد توسط روسیه ساخته شده موشک بیش از شورشیان شرق اوکراین در سال 2014 به قتل همه 298 سرنشین.

یک دادگاه باز مارس در هلند در برابر چهار مردان-سه روس و یک اوکراین -- متهم به سقوط هواپیما.

سازمان امنیت و همکاری اروپا تا به حال ناظران در تهران برگزار می شود شرق اوکراین برای سال نظارت بر تضاد وجود دارد.

"در آینده آن را روشن است که این گزارش در اوکراین پس از شروع جنگ در سال 2014 خواهد بود یک منبع ارزشمند برای عدالت" Badalassi گفت.

"در واقع من نمی بینم هر کس دیگری در توصیف این بحران به عنوان دیده می شود از داخل است. علاوه بر ناظران حتی ربوده شده است -- به مانع کار خود را."

حتی پس از جنگ سرد سازمان امنیت و همکاری اروپا همچنین نگهداری دفاتر در بسیاری از کشورها و مناطق از جمله کسانی که متهم به استبداد مانند چچن و بلاروس.

آن را نیز می فرستد و ناظران انتخابات به طور منظم برای نظارت بر انتخابات در سراسر جهان است.

اما هر کس به نظر می رسد نسبت به سازمان امنیت و همکاری اروپا archives مهربانی.

شورشی سابق رهبر یک بار سعی کردم به نام او حذف شده از موتور جستجوی خود. "او باید تا به حال روشن وجدان" Nemcova گفت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط بلز Gauquelin از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن