بیش از 1000 دریایی نیروهای داوطلب برای COVID-19 مطالعه در parris در جزیره

نظامی راه اندازی کرده است دوم آن بزرگ مطالعه به دنبال در چگونه رمان coronavirus تحت تاثیر قرار می افراد جوان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 خرداد 1399

نظامی راه اندازی کرده است دوم آن بزرگ مطالعه به دنبال در چگونه رمان coronavirus تحت تاثیر قرار می افراد جوان این بار در یک دریایی سپاه' استخدام انبار که دیدم اولیه COVID-19 شیوع.

بیش از 1000 نفر در استخدام انبار parris در جزیره در کارولینای جنوبی داوطلب شده اند برای شرکت در COVID-19 سلامت اقدام پاسخ برای تفنگداران دریایی -- و یا جذابیت -- مطالعه است. پرسنل از مریلند مبتنی بر نیروی دریایی پزشکی مرکز تحقیقات پیشرو در این بررسی که آغاز شده ممکن است 4 و خواهد شد در حدود چهار ماه.

جزئیات بعدی: صدها نفر از ملوانان شرکت در یک COVID-19 آنتی بادی مطالعه است. در اینجا آنچه را که آموخته بود

محققان پیشرو جذابیت مطالعه امید به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس جدید است که ایجاد یک جهانی همه گیر آلوده نزدیک به هشت میلیون نفر در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 115,000 آمریکایی است.

"اهداف شامل درک بیشتر در مورد این ویروس جدید با شناسایی افرادی که به دست آوردن COVID-19 با تنها خفیف یا بدون علائم شناخت شیوع ویروس در [بوت کمپ] جمعیت و ارزیابی نحوه پاسخ بدن به مبارزه با ویروس" گفت: Regena Kowitz سخنگوی نیروی دریایی پزشکی نیروهای اقیانوس آرام که نظارت بر تمام نیروی دریایی, پزشکی, تحقیقات و تلاش های توسعه.

این دومین عمده مطالعه بر روی بیماری های مربوط به وزارت دفاع پرسنل. نیروی دریایی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در هفته گذشته پیچیده شده تا دو ماه مطالعه در COVID-19 شیوع در ناو هواپیمابر تئودور روزولت. حدود 380 نفر شرکت کننده در این مطالعه که 20 درصد از داوطلبان که آزمایش مثبت نشان داد هیچ نشانه ای از بیماری ها و ماسک و اجتماعی فاصله کمک به جلوگیری از موارد جدید.

نیروی دریایی جراح عمومی عقب Adm. بروس گیللینقم گفت که پس از داوطلبان در جذابیت مطالعه دنبال خواهد شد برای چند هفته است, امید است محققان خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد ممکن است ایمنی به COVID-19. اطلاعات حاصل از مطالعه بر روی روزولت بود بر اساس یک نقطه در زمان, او گفت:.

داوطلبان در parris در جزیره هر توافق را یک سواب بینی تست و بزاق و خون نمونه شش برابر بیش از 56 روز Kowitz گفت. نمونه های گرفته شده در 1 روز, 7, 14, 28, 42 و 56.

کسانی که به شرکت در این مطالعه همچنین پاسخ به پرسشنامه ها و ارائه اطلاعات در مورد جمعیت, شرایط زندگی علائم و خطر ارزیابی Kowitz اضافه شده است.

این یافته ها کمک خواهد کرد که نه تنها parris در جزیره برنامه ریزی برای پیشگیری و به حداقل رساندن شیوع آینده او گفت: اما کل وزارت دفاع.

دریایی سپاه برای اولین بار بود خدمت سربازی به طور موقت متوقف ورودی محموله های استخدام جدید در ساحل شرق آن آموزش پایه. بود که در ماه مارس پس از بیش از 20 نفر وجود تست مثبت برای COVID-19 گاهی اوقات کشنده بیماری ناشی از کوروناویروس.

نظامی دیگر به انتشار اطلاعات در مورد شیوع بیماری در مکان های خاص, اما یک مقام رسمی با آگاهی از این وضعیت در parris در جزیره گفت: وجود داشته است حدود 150 نفر از COVID-19 در کارولینای جنوبی پایه. تقریبا همه کسانی که دارای آزمایش مثبت وجود دارد-از جمله استخدام مته مربیان دیگر تفنگداران دریایی و شهروندان -- است پس از بهبود از بیماری رسمی گفت.

دریایی سپاه, همراه با دیگر خدمات نظامی گرفته است یک میزبان از مراحل برای کمک به جلوگیری از COVID-19 از تبلیغ در بوت کمپ. پس از از سرگیری تماس های ورودی محموله های استخدام در مارس خدمات شروع به ارسال های جدید ورود به ارگ کالج نظامی حدود 75 مایلی شمال شرقی آموزش پایه برای 14 روز در قرنطینه.

محققان بپرسید استخدام که آیا آنها مایل به داوطلب برای جذابیت مطالعه قبل از آنها شروع به آموزش Kowitz گفت. برای اطمینان از هیچ کس احساس می کند مجبور به شرکت او گفت: هیچ کس در استخدام,' زنجیره فرماندهی در حال حاضر زمانی که آنها پرسید.

"علاوه بر این همه مطالعه پرسنل پوشیدن لباس غیر نظامی در طول استخدام و رضایت آگاهانه فرایند نیز برای جلوگیری از امکان موثر بر مشارکت," او اضافه شده است.

مته مدرسان که قبلا آلوده شده است با COVID-19 نیز خواسته شده است تا داوطلب در زیر مطالعه بررسی پاسخ سیستم ایمنی بدن را به این بیماری است. که بخشی از مطالعه Kowitz گفت: ارزیابی احتمال این بیماری در حال گسترش توسط افراد بدون علامت.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مربوط به: 'ما در حال قرار دادن زندگی در معرض خطر': استخدام اصرار بوت کمپ بسته شدن در میان همه گیر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب