نیروی دریایی ممنوعیت ملوانان پرستش در داخل خانه در خارج از پایگاه کلیساهای هاآرتص: آخرین تلاش

ملوانان در حال حاضر می تواند در رانندگی-در خدمات مذهبی کردن پایه, اما نمی توانید به داخل با توجه به COVID-19

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 تیر 1399

ملوانان در حال حاضر می تواند در رانندگی-در خدمات مذهبی کردن پایه, اما نمی توانید به داخل با توجه به COVID-19 محدودیت نیروی دریایی مجددا روز سه شنبه.

سیاست در برابر حضور در داخل سالن خدمات مذهبی کردن پایه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus به ارمغان آورده است شکایت از کشیش و دو مجلس نمایندگان و همچنین تهدید به طرح دعوی در دادگاه. اما نیروی دریایی چسبیده است با محدودیت آغاز شد که در ماه مارس است.

جزئیات بعدی: در اینجا این است که چگونه نیروی دریایی جدید PRT تخته رویداد را به ثمر رساند

احتمال این که این خدمات ممکن است کاهش محدودیت مطرح شد که نیروی دریایی گسترده ای در سیاست به روز شد ژوئن 23 اجازه می دهد تا "در محل اقامت گردهمایی صرف نظر از ماهیت خود فرض آنها مطابق با 10-مهمان محدودیت."

در علاوه بر این به منظور به روز شده حذف کلمه "اجتماعی" در تعریف این تجمع نشان می دهد که آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد مذهبی.

این خدمات گفت: به روز رسانی ارشاد "جدید" و "به سادگی تقویت قبلا صادر شده وزارت دفاع و نیروی دریایی ارشاد که امر به نیروی دریایی دستورات در قاره آمریکا"

در یک بیانیه سروان. سارا خود Kyler سخنگوی ناوگان نیروهای فرماندهی گفت: نیروی دریایی "با این نسخهها کار برای حمایت از هر ملوان مذهبی به وسیعترین حد امکان در چارچوب نظامی آمادگی بهداشت و ایمنی است."

او افزود که این محدودیت در خارج از پایگاه های داخلی مذهبی خدمات "ضروری به حفظ سلامت ایمنی و رفاه ما اعضای خدمات و حصول اطمینان از نیروی دریایی آمادگی عملیاتی."

سیاست کشیده شده توجه عمومی پس از نیروی هوایی مسلح ، دانیل شولتز یک روحانی اختصاص یافته به مدرسه عالی نیروی دریایی در کالیفرنیا و پنج ناشناس ملوانان اعتراض بر روی زمین از آزادی مذهبی.

سیاست ممنوع شولتز از شرکت در خارج-پایگاه خدمات کلیسا و به مقدار یک محدودیت بر آزادی مذهبی گفت: Michael Berry, general counsel, اول آزادی, موسسه تگزاس مبتنی بر قانونی شرکت متمرکز بر آزادی مذهبی مسائل.

این موسسه معتقد است که نیروی دریایی سیاست می رود در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مه 2017 اجرایی جهت آزادی بیان و آزادی مذهبی که اعلام شده این است که "سیاست اجرایی شعبه به شور و نشاط اجرای قانون فدرال قوی برای حمایت از آزادی مذهبی."

بری گفت: Military.com که او شنیده ام گزارش های تایید نشده که نیروی دریایی که به دنبال تغییر سیاست اما "ما چیزی دیده نمی در نوشتن."

او گفت که او تا به حال در زمینه آنچه که او به نام "مذهبی محل اقامت درخواست" با نیروی دریایی بود اما در عین حال برای دریافت پاسخ. بری گفت: این موسسه آماده است به "کشف تمام گزینه ها" برای دریافت این محدودیت برداشته شده و نه حکومت کردن طرح دعوی در دادگاه.

کاتولیک اسقف اعظم تیموتی Broglio اسقف اعظم از خدمات نظامی نیز صحبت کردن در برابر نیروی دریایی سیاست.

در جولای 5, بیانیه Broglio گفت: نیروی دریایی محدودیت ها "به خصوص نفرت انگیز به کاتولیک ها چون غالبا وجود دارد و دیگر یک کاتولیک برنامه در تاسیسات دریایی با توجه به محدودیت بودجه و یا نصب و راه اندازی بسیاری از کلیساهای کوچک هنوز بسته-حتی اگر بسیاری از آنها را به خوبی می تواند اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله."

Broglio گفت که او تا به حال گرفته شده نگرانی های خود را به نیروی دریایی رئیس کشیش' ، "آنها باید قادر به ارائه هر گونه کمک از این مقررات" او گفت:. "من در تلاش برای تماس با رئیس عملیات نیروی دریایی [Adm. مایک Gilday] حتی اذعان شده است."

نیروی دریایی اظهارات در مورد این مسئله نشان داد هیچ letup; تاسیسات در آمریکا در حفاظت از سلامت وضعیت (HPCON) C که محدود سفر به خانه و محل کار به جز متوقف می شود برای خدمات ضروری است.

"این اقدامات منع ملوانان از حضور در خارج از پایگاه های داخلی خدمات مذهبی باقی می ماند و لازم است داده های موجود و اطلاعات پزشکی در مورد زمان افزایش در COVID-19 موارد در مکان های خاصی در سراسر کشور" با توجه به بیانیه نیروی دریایی. "شواهد پزشکی تایید می کند که بزرگ تجمعات عمومی حاضر قابل توجهی خطر ابتلا به عفونت از COVID-19."

اما فرماندهان محلی می توانید درخواست تغییر در نیروی حفاظت از سطح به HPCON B اگر رو به پایین مسیر از مستند COVID-19 یا موارد مثبت تست به عنوان یک درصد از کل آزمون بیش از قبل 14 روز دوره و همچنین به عنوان یک سیر نزولی در آنفلوانزا مانند بیماری و COVID-مانند موارد است.

به تاریخ 19 نیروی دریایی تاسیسات در HPCON B و بیشتر انتظار می رود به اضافه کردن به فهرست اواخر این هفته سخنگوی ناوگان نیروهای فرماندهی گفت.

تحت HPCON B "خدمات اعضا باید از این فرصت برای بازگشت به فعالیت هایی مانند ناهار خوری حضور در مجامع عمومی و زیاد خرده فروشی میلادی" سخنگوی گفت.

اما معلوم نیست که هنوز که آیا آنها همچنین اجازه خواهد داشت برای حضور در مراسم مذهبی کردن پایه.

در جولای 2 نامه به وزیر دفاع علامت Esper مظنونان حمله به دانشگاه Doug Collins, R-گرجستان و داگ Lamborn R-کلرادو از او خواست تا محدودیتهای خارج از پایگاه مذهبی خدمات.

"در حالی که ما می توانیم همه توافق دارند که سلامت و ایمنی نیروهای ما بسیار مهم است در طول مداوم بهداشت عمومی بحران singling از هيأتهاي مذهبي در حالی که اجازه می دهد فعالیت های دیگر و بدون محدودیت در گردهمایی های اجتماعی را غیر قانونی است" آنها نوشت.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: نیروی دریایی لغو بیشتر تست های آمادگی جسمانی به عنوان ما می بیند نگران افزایش COVID-19 موارد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب