نیروی دریایی واحد آماده سازی برای اعزام باید به دنبال یک میزبان از دستورالعمل جدید صادر جمعه به عنوان خدمات سخت ترین ضربه در طول رمان coronavirus همه گیر تلاش می کند برای جلوگیری از شیوع آینده در دریا. مقامات می گویند این دستورالعمل را در محل باقی می ماند برای “یک دوره طولانی از زمان” به عنوان همه گیر جهانی همچنان ادامه دارد.

همه پرسنل نیروی دریایی آماده سازی خود برای استقرار خواهد بود منزوی به مدت حداقل 14 روز و جدید پزشکی نمایش قبل از گرفتن جریان جدید خدمات گسترده اداری پیام اعلام قوانین متحده است. و پس از مستقر خدمه نیز باید از پوشیدن چهره و پوشش شستن دست های خود را اغلب و عمل اجتماعی فاصله زمانی که ممکن است این پیام می افزاید.

جزئیات بعدی: ارتش شناسه 34 ساله Reservist که درگذشت از COVID-19

تست برای COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus “را تضمین نمی کند پاک استقرار واحد” مقامات هشدار می دهند با توجه به پتانسیل منفی کاذب نتایج.

“فرماندهان باید باقی می ماند هشدار به این واقعیت است که برخی از ملوانان حمل COVID-19 ممکن است بدون علامت و کاهش خطرات بر این اساس” پیام متحده است.

جدید کاهش اقدامات خواهد بود در محل “برای یک دوره طولانی از زمان” مقامات گفت: به عنوان coronavirus به شمار ادامه داد: چالش هایی برای پرسنل نیروی دریایی و خانواده های آنان است.

نیروی دریایی تا به حال حدود 2,400 COVID-19 موارد در صفوف ترین جمله خدمات. بیش از 1100 از این موارد بر روی ناو هواپیمابر تئودور روزولت بود که کنار برای هفته ها در گوام به عنوان خدمه تخلیه و کشتی ضد عفونی.

بسیاری از روزولت از اعضای خدمه که تست مثبت برای COVID-19 نشان داد هیچ علائم مقامات گفته اند. یک عضو که crew Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور درگذشت از این بیماری است.

پیام جزئیات برخی از چالش های نیروی دریایی چهره در جلوگیری از coronavirus گسترش در کشتی که در آن خدمه کار در فضاهای تنگ مشترک فضاهای خواب و در محله های تنگ.

“همانطور که ما یاد بگیرند بیشتر در مورد این ویروس نیروی دریایی ادامه خواهد داد تا اقدامات لازم برای حفظ ما آمادگی عملیاتی در حالی که حفاظت از سلامت نیروهای ما” گفت: میلر ، فیلیپ سایر عملیات رئیس مسئول هماهنگی نیروی دریایی coronavirus پاسخ

قوانین جدید هستند حداقل دستورالعمل فرماندهان باید تنظیم و خدمه باید به دنبال برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. قبل از استقرار غربالگری شامل دما و علامت چک همراه با بررسی هر گذشته COVID-19 تست و یا عوامل خطر.

“مسئولیت شخصی و نظم سازمانی بهداشت عمومی حفاظت اقدامات بستر کاهش خطر و کاهش خطر,” نیروی دریایی جراح عمومی عقب Adm. بروس گیللینقم گفت.

هدایت نیز به تمام کشتی سواران پرسنل پشتیبانی و هر کس دیگری “نافذ تاسیس پاک کردن حباب” را به عنوان نیروی دریایی در آن قرار می دهد. این پرسنل نیز باید منزوی برای 14 روز قبل از گام گذاشتن در کشتی.

فرماندهان را مجبور به ارزیابی ریسک و اقدامات حفاظتی برای حفاظت از خدمه اگر کوتاه-اطلاع مراجعه به یک کشتی مورد نیاز است, پیام متحده است. مقامات نیروی دریایی باید گفت این امکان وجود دارد aircrews معرفی شده اند این ویروس را بر روی کشتی های, منجر به پروتکل های جدید برای جلوگیری از امکان گسترش یافته است.

جدید ارشاد همچنین شامل آموزش چگونه واحد باید منزوی کردن اعضای مشکوک به داشتن ویروس و معیارهای پرسنل باید به دیدار قبل از آنها می توانند به خدمت بازگشت.

“این ضروری است که همه دست به دست درک اهمیت به حداقل رساندن گسترش COVID-19 در درون صفوف ما” یک سرویس انتشار اعلام تغییرات متحده است. “… نیروی دریایی رهبری ادامه خواهد داد برای حفظ ناوگان و خانواده ها مطلع بهترین راه رو به جلو در این بیماری همه گیر.”

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مربوط به: ‘مهر و موم در اطراف کشتی:’ گارد ساحلی خدمه کار برای جلوگیری از ابتلا به COVID-19 در مبارزه با مواد مخدر رکود

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im