مخالفت روسیه و سوریه مزدور ارتش در لیبی جنگ داخلی

به عنوان بسیاری از 2,500 روسی مزدوران از سایه "واگنر گروه" باید مواجه خاموش در برابر 3,500 جنگ داخلی سوریه جا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 تیر 1399

به عنوان بسیاری از 2,500 روسی مزدوران از سایه "واگنر گروه" باید مواجه خاموش در برابر 3,500 جنگ داخلی سوریه جانبازان توسط ارتش ترکیه در پروکسی برای نبرد در لیبی با توجه به پنتاگون بازرس کل.

ایالات متحده آفریقا فرمان است که با تمرکز بر ریشه کن کردن دولت اسلامی و القاعده-گروه های مرتبط در منطقه است که اساسا در حاشیه در لیبی در حالی که از نزدیک نظارت بر فعالیت های در جنگ داخلی IG گزارش سه ماهه در counter-terror عملیات در آفریقا متحده است.

جزئیات بعدی: پنتاگون ممنوعیت مؤتلفه پرچم در پایگاه های نظامی بدون ذکر آن را با نام

AFRICOM گفت: IG "است که گزارش های معتبری از داعش یا القاعده وابسته به داعش در میان نیروهای مزدور از سوریه و ارزیابی است که این مزدوران هستند 'به احتمال بسیار زیاد' مبارزه در لیبی به صورت شخصی و به دلایل مالی و نه ایدئولوژیک و یا انگیزه های سیاسی" با توجه به 81 صفحه گزارش ارسال شده به کنگره در روز پنج شنبه.

AFRICOM قرار داده و تعدادی از سوریه مبارزان در حدود 3800 در پایان ماه مارس و گفت: آنها استخدام یک متحد ناتو در حمایت از آمریکا و سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی (GNA) در طرابلس گزارش متحده

روسیه و مصر و امارات متحده عربی را به صف پشت به اصطلاح ارتش ملی لیبی (LNA) به رهبری سابق لیبی ژنرال خلیفه Haftar که دارای تابعیت ایالات متحده در حالی که قطر و ترکیه حمایت GNA.

"در لیبی مبارزه در سال-جنگ داخلی شدت یافته است و پس از افزایش قابل توجهی خارجی مزدور نیروهای" اقدام IG شان o'donnell گفت: در مقدمه این گزارش.

"عنوان بسیاری از مبارزان 2,500 در ارتباط با واگنر گروه شبه نظامی روسیه شرکت و به عنوان بسیاری از 3,800 سوریه مبارزان بودند و در لیبی در طول سه ماهه" به عنوان تلاش های صلح floundered, o'donnell گفت.

به پیچیده در حال حاضر گیج کننده جنگ داخلی روسیه نیز استخدام سوری که در مبارزه علیه مسکو حمایت سوریه از بشار اسد به تقویت واگنر گروه IG را گزارش می افزاید:.

سوریه مبارزان کمک واگنر گروه "در حال سابق مخالفان سوریه شورشیان که ایران موافقت کرده به مبارزه در لیبی جنگ داخلی در ازای 1000 $در هر ماه و بخشش از رژیم اسد" آن را می گوید.

در این گزارش نیست چقدر برآورد روسها با واگنر شد و در حال پرداخت اما گفت: روسها "ارائه تجهیزات پیشرفته از قبیل وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین و پیشرفته قابلیت های مانند آموزش تک تیر اندازها به درگیری منجر به تلفات قابل توجهی به نیروهای هم تراز با GNA."

در انتشار چهارشنبه AFRICOM گفت که روسیه مزدوران در حال کاشت زمین معادن و دستگاه های منفجره دست ساز در اطراف طرابلس و کشش شرق به شهر سرت, Haftar را دژ.

در ماه مه ارتش ژنرال استفان تاونسند به AFRICOM فرمانده اتهام که روسیه فرستاده بود 14 پیشرفته MiG-29 Fulcrum هواپیماهای جنگنده به لیبی در تلاش برای سرپا نگه داشتن Haftar را نیروهای.

روسیه بارها رد دخالت در لیبی مبارزه یا دانش Wagner, گروه حمایت Haftar.

نتیجه گیری کلی از IG گزارش این است که "خشونت افراطی سازمان (VEO) فعالیت به نظر می رسد پیشی ایالات متحده اروپایی و آفریقایی در تلاش برای مقابله با آن" در شرق و شمال و غرب آفریقا است.

در سومالی و شرق آفریقا القاعده مرتبط الشباب سازمان تروریستی "باقی می ماند تطبیقی انعطاف پذیر و قادر به حمله به غرب و شریک منافع" AFRICOM گفت: IG.

"در طول سه ماهه al-Shabab حفظ توانایی خود را برای انجام عملیات با استفاده از شورشیان سبک تاکتیک از جمله اذیت و آزار و آمار-و-اجرای حملات کمین و مواد منفجره عملیات" علیه سومالی و اتحادیه آفریقا نیروهای این گزارش آمده.

در غرب آفریقا و خشونت های افراطی سازمان افزایش در بورکینافاسو و مالی و نیجریه نیجر چاد و کامرون در طول سه ماهه "انعکاس مداوم افزایش خشونت بیش از دو سال گذشته, این گزارش می افزاید:.

"وضعیت امنیتی در غرب آفریقا است که در نتیجه پیچیده commingling دیرینه قومی خصومت و استفاده از ایدئولوژی جهادی است که به دنبال پیروز شدن غربی نفوذ" IG گفت.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط: مزدوران روسی در حال کاشت معادن در لیبی به ساحل شورشی رهبر AFRICOM می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب