پس از Crozier شلیک بالا Admiral می گوید ملوانان به نشان دادن شجاعت در صحبت کردن'

نیروی دریایی برتر افسر هشدار ملوانان هوشیار باقی می ماند در مورد سلامت خود را -- حتی متحده به عنوان شروع و یا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 19 اردیبهشت 1399

نیروی دریایی برتر افسر هشدار ملوانان هوشیار باقی می ماند در مورد سلامت خود را -- حتی متحده به عنوان شروع و یا آماده شدن برای باز کردن back up -- در نور از تهدید رمان coronavirus شمار به زور.

ملوانان باید همچنان به حداقل رساندن گروه تجمعات سایش پوشش صورت و نگه داشتن فاصله خود به عنوان نیروی دریایی هایش با نظامی بالاترین نرخ COVID-19 موارد در صفوف. رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایکل Gilday گفت: نیروی جدید در خدمات گسترده پیام است که پس از سلامت و دستورالعمل های ایمنی است که خود را "طبیعی است."

"مسئولیت" Gilday گفت. "نشان دادن شجاعت در صحبت کردن اگر شما shipmates سقوط کوتاه است. ما باید به تعهدات برای آمادگی عملیاتی و الزامات سختگیرانه برای حفاظت از سلامت اقدامات است."

Gilday اصرار خود پرسنل به صحبت کردن می آید به عنوان نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی کرد که شلیک نیروی دریایی سروان. برت Crozier تا به حال یک اثر سرما بر بقیه زور. Crozier به عنوان سابق افسر فرمانده این ناو هواپیمابر تئودور روزولت که دیدم یک شیوع COVID-19.

سناتور. Richard Blumenthal کانکتیکات دموکرات گفت که او نگران عواقب این تصمیم در کمیته نیروهای مسلح سنا را روز شنبه نامزدی شنوایی برای کری نامزد سفیر Kenneth Braithwaite.

مرتبط با: SecNav نامزد نقل از نیروی دریایی 'نقایص رهبری در تایید شنوایی

"من خوش آمدید تعهد خود را برای تغییر فرهنگ و از بین بردن هر گونه امکان ادراک در بخشی از ملوانان ما این است که یک فرهنگ از اقدامات تلافی جویانه در برابر گزارش موارد مشکوک قضاوت و یا برای مثال عفونت در هر یک از کشتی های ما با COVID-19," Blumenthal گفت Braithwaite.

نیروی دریایی که از پنج شنبه تا به حال 2,125 COVID-19 موارد در میان یونیفورم پرسنل. که بیش از دو برابر ارتش از موارد با وجود داشتن نیروی دریایی در حدود 140,000 نفر از پرسنل. حدود نیمی از نیروی دریایی این موارد در میان روزولت خدمه.

حتی به عنوان دولت و مقامات محلی آغاز بازگشایی جوامع خود را در طول coronavirus همه گیر Gilday گفت: ملوانان باید همچنان با تمرکز بر ایمنی خود را به عنوان به خوبی به عنوان است که از خانواده خود را.

"آن مهم و حیاتی است برای هر فردی به مسئولیت شخصی برای به حداقل رساندن خطر به خود را به عزیزان خود را به عنوان به خوبی به عنوان اعضای تیم ما که ممکن است بیشتر مستعد" پارسی گفت.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: وزارت دفاع در حال کار بر روی راهنمایی برای فرماندهان پایگاه در حال اجرا تاسیسات در ایالات متحده است که در حال بلند کردن stay-at-home سفارشات.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: Coronavirus بازماندگان ممکن است منع از پیوستن به ارتش ایالات متحده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب