من بهترین من شام Inspo از این غیر منتظره گوشه ای از اینترنت

من همیشه متکی به اینترنت به طور خاص ق به من آموخت که چگونه به طبخ. بسیاری از سال پیش داشتن در حال حاضر مشترک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 فروردین 1399

من همیشه متکی به اینترنت به طور خاص ق به من آموخت که چگونه به طبخ. بسیاری از سال پیش داشتن در حال حاضر مشترک به سایت اصلی مواد غذایی مربوط به subreddits AskCulinary و پخت و پز, من به دنبال به شعبه و تصادفا /r/tonightsdinner. آن را کوچکتر humbler صفحه برای کاربران Reddit به پست—به عنوان نام نشان می دهد—عکس از آنچه که آنها با داشتن برای شام.

کمتر آموزشی از AskCulinary و محصول بیشتر متمرکز از فرایند گرا, آشپزی tonightsdinner یک اکولایزر. فراوانی نوشته های به یاد هر کسی که بازدیدکننده داشته است است که آیا شما ماهر آشپز خانه و یا تازه کار در آشپزخانه همه ما باید برای خودمان یک وعده غذایی در پایان روز.

تا آنجا که واقعی نوشته های برخی از مردم به اشتراک گذاری دستور العمل ها و جزئیات صمیمی از زندگی خود را—به طور جدی احساس می کنم مثل یک بلند مدت سوم چرخ در این رابطه زن و شوهر—علاوه بر تصاویر خود را در حالی که دیگران به سادگی ارسال یک عکس و شرح مختصری از وعده های غذایی خود را. این شام خود طیف وسیعی از اسراف تاریخ-شب استیک به بخار کاسه سوپ به رمان صفحات کتلت مرغ همانطور که اگر به می گویند: شام شام مهم نیست که چگونه ما آن را انجام می شود.

من آمده ام تا کمی بیش از حد در مورد اینترنت غریبه تنظیمات پالت و زندگی شخصی. هر بار که من میبینم به subreddit آن احساس می کند مانند یک عزیز اما دور از دوستان دعوت من برای یک وعده غذایی و یا فقط می گویند سلام. من بدست آشنا با انواع مختلف که مکرر فروم و گروه بندی مورد علاقه های شما به این darren gould, هنرمندانو كه.

از فروشگاه ما

این Darren Gould

اینها کسانی هستند که جولان دادن خود را بلند پروازانه قطعا نه روزمره شام در حالی که من با حسادت نگاه و ترس. وجود 30 ساعته شکم گوشت خوک که من bookmark شده فقط به در نگاه کنید از زمان به زمان; جدول پر از ظروف چینی مانند خرس پنجه توفو قرمز ملایم پخته شده گوشت خوک و ماهی-معطر بادمجان; یا, فرفری, سیب زمینی سرخ کرده و ساندویچ رست بیف که dead ringers برای arby's takeout—تنها در خانه.

Les هنرمندان

و پس از آن وجود دارد پایین کلید هنرمندان که بشقاب خود را شام با عیاری از یک Michelin آشپز. مانند کسی است که ساخته شده اردک soba یا این "خانواده شب فیلم" آشپز هیئت مدیره و یا این پنج ادویه گوشت خوک. همه آنها من تقریبا تحسین دانستن من هرگز در ذره ای از این تلاش خودم.

این كه

نهایی (و مسلما مورد علاقه من) و من می خواهم به برجسته هستند كه کسانی که نشان می دهد که چگونه بقیه زندگی خود را در حال رفتن را از طریق انتخاب خود را از شام. وجود دارد کمپینگ برادران که خوردن گوشت گاو و بیکن برگر در مقابل آتش باز, همکار قرنطینه طبخ delighting در خانه-دودی, دنده در کنار کنسرو لوبیا سبز و رشد انسان نشسته به یک شام پیتزا رول.

این كه مورد علاقه من هستند چرا که آنها نمایش واقعی آسیب پذیری و همدلی است که ما به ندرت مشاهده آنلاین و یا در غیر این صورت. به عنوان من را در چند صمیمی حقایق آنها در حال حاضر به فاش کردن من معمول اینترنت-الهام بدبینی غرق شده است با واقعی گرم-و-فازی احساسات نسبت به من شام-ساخت هموطنان.

اگر من خوش شانس هستم که به quarantining با دیگر قابل من و سگ من این هستم احساس نه تنها (و من پیدا کردن که خود من پخت و پز می شود خیلی سریع). به عنوان یک نتیجه tonightsdinner تبدیل شده است و حتی مهم تر صفحه فهرست—نه تنها برای تمام آن خانه پخته شده خرد که من گرفته ام برای قلب (پنج ادویه باعث می شود هر چیزی خوشمزه تر از بین بردن خود را با یک وعده غذایی عجیب پس از یک روز طولانی و بله که سالاد نیازهای پنیر) اما برای جامعه پوستر و خوانندگان مشتاق (مثل خودم) که باقی می ماند امیدوار و خلاق حتی به عنوان ما انطباق به ما زمان نامشخص است. اگر جانشین tonightsdinner می تواند در تغذیه خود را در حال حاضر اواسط شیوع آنها به عنوان من می تواند بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن