مقامات: پنتاگون چشم راه جدید به نوار مؤتلفه پرچم

واشنگتن — دفاع از رهبران که برای هفته ها شده اند گره در گره بر آتش زا موضوع ممنوعیت مؤتلفه پرچم وزن یک سیاست

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 تیر 1399

واشنگتن — دفاع از رهبران که برای هفته ها شده اند گره در گره بر آتش زا موضوع ممنوعیت مؤتلفه پرچم وزن یک سیاست جدید که نوار آن به نمایش در بخش امکانات در واقع بدون ذکر نام آن چند مقامات ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند اما مقامات گفت: طرح جدید ارائه یک راه خلاق به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در یک شیوه ای است که ممکن است به بالا بردن خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در دفاع از حقوق مردم به نمایش آن است. مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث های جاری داخلی مذاکرات.

وزیر دفاع علامت Esper در مورد طرح جدید با رهبران ارشد این هفته باعث برخی از سردرگمی بیش از عدم اشتها به صورت مستقیم به جلو ممنوعیت تفرقه نمادها. دریایی سپاه در حال حاضر ممنوع مؤتلفه پرچم گفت: آن را ملتهب می تواند تقسیم و تضعیف واحد انسجام. دستورات نظامی در کره جنوبی و ژاپن به سرعت به دنبال کت و شلوار و سه تن دیگر از خدمات نظامی بودند همه در حال حرکت به انجام همان زمانی که آنها متوقف Esper که می خواست تر, یونیفرم, سازگار سیاست در سراسر کل گروه.

یک نسخه اولیه از وزارت دفاع طرح ممنوع نمایش مؤتلفه پرچم و گفت منع خواهد حفظ "روحیه ما پرسنل خوب و نظم و انضباط در درون صفوف نظامی و واحد انسجام."

که سیاست هرگز نهایی و نسخه جدید شناور در اطراف پنتاگون این هفته طول می کشد و یک پونز به سادگی لیست انواع پرچم که ممکن است نمایش داده شده در تاسیسات نظامی. این مؤتلفه پرچم است که در میان آنها نیست - در نتیجه محرومیت صفحه نمایش خود را بدون singling آن را در یک "بان کی مون."

قابل قبول پرچم را شامل ایالات متحده و دولت آگهی ها و به طور گسترده ای نمایش داده می شود POW/MIA پرچم. مقام های نظامی را بدست آورد و پرچم واحد نیز به احتمال زیاد مجاز است.

این حرکت تلاشی است در پیدا کردن سازش به عنوان Esper تلاش برای تصویب ممنوعیت که می گذرد حقوقی جمع اوری می دهد رهبران نظامی آنها چه می خواهند اما نمی بسیار خشمگین فرمانده. که تعادل ظریف ثابت کرده است دشوار است و مقامات کرد و گفت: وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که این آخرین نسخه را به فاینال کات.

آشکار چسبیده نکته این است که آیا خدمات نظامی را مجاز به توسعه خود را دقیق تر سیاست های در نظر آنها به تفرقه نمادها و اینکه آیا این سیاست دولت است که یا آن را ترک ناگفته.

ارتش, منشی, رایان مک کارتی به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که او هنوز هم کار بر روی یک سیاست است که حذف همه تفرقه نمادها از ارتش تاسیسات.

او به طور خاص اشاره نمی, پرچم, اما گفت: "ما را از هر گونه تفرقه نمادها در لیست پرواز ممنوع."

مؤتلفه پرچم آثار و پایگاه نظامی نامها را تبدیل به یک ملی flashpoint در هفته پس از مرگ جورج فلوید. معترضان decrying نژادپرستی را هدف قرار داده اند مؤتلفه بناهای تاریخی در شهرهای مختلف. برخی از مقامات وزارت امور خارجه با توجه به در نظر گرفتن آنها پایین است اما آنها با مخالفت شدید در برخی از مناطق.

مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت رد هر گونه مفهوم تغییر پایه نام و دفاع از پرواز از مؤتلفه پرچم و گفت: این آزادی بیان موضوع است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب