ثبت آگهی تبلیغاتی - نه برای همه

مانند طرفداری، امکان نمایش ویدئوهای تبلیغاتی در سایت فرارو از طریق یکتانت وجود دارد که بهازای هر نمایش، باید

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

مانند طرفداری، امکان نمایش ویدئوهای تبلیغاتی در سایت فرارو از طریق یکتانت وجود دارد که بهازای هر نمایش، باید ۱۰۵ تومان در نظر بگیرید. سایت انتخاب یکی دیگر از وبسایتهای خبری است که در این سالها به محل خوبی برای نمایش تبلیغات تبدیل شده است. ایسنا در سال ۷۸ کار خود را با ایدهٔ «هر دانشجو، یک خبرنگار» آغاز کرد و در این سالها توانست جایگاه خوبی میان خبرگزاریها کسب کند. وقتی پای تبلیغات در وبسایتهای پربازدید در میان باشد، نمیتوان به راحتی از خیر نی نی سایت گذشت. در همین سایت می توانید از طریق کنترل پنل در فروشگاه محصول آموزشی برای فروش قرار دهید و با درآمد حاصل از آن آگهی ویژه تدریس ثبت کنید و شاگرد جذب نمائید. یکی از معروف ترین سایت های فعال در این حوزه که سالیان زیادی است در حال فعالیت است، سایت ایستگاه است. هزینهٔ هر کلیک در سایت نمناک برای تبلیغات همسان ۸۲۵ تومان تمام میشود. برای تبلیغات همسان در این وبسایت، ۸۲۵ تومن برای هر کلیک در نظر بگیرید.

برای نمایش تبلیغات همسان خود در دنیای اقتصاد ۸۲۵ تومان بهازای هر کلیک کنار بگذارید. هزینهٔ هر کلیک تبلیغات همسان در سایت فرارو ۸۲۵ تومان برای شما تمام میشود. درج آگهی رایگان در سایت های نیازمندی پربیننده و معتبر را ثبت آگهی اینترنتی میگوییم. تبلیغات در اینترنت برای معرفی کسب و کار اینترنتی و یا سنتی یکی از راههای افزایش کسب درآمد اینترنتی محسوب می شود . دنیای اقتصاد وبسایت خبری و تحلیلی است که سعی میکند دانش اقتصادی بازدیدکنندگان خود را افزایش دهد. مثلاً فروش محصولات لاکچری در سایتهای خبری امکانپذیر نیست. این وبسایت در این ۱۱ سال با ارائه محتواهای مختلف در زمینههای اجتماعی، فرهنگی، تناسب اندام و مد توانسته در میان سایتهای پربازدید ایرانی قرار گیرد. کار ما با معرفی سایتهای پربازدید تمام شد. ما این امکان را فراهم کرده ایم که با پایین ترین هزینه ، توانمندیهای شما را در زمینههای تولیدی و خدماتی به مخاطبین پرشمار دنیای مجازی معرفی نماییم.

شما میتوانید روی این ظرفیت برای معرفی خود و جذب مشتری حساب کنید. به همین دلیل، ثبت فروشگاه در شیپور میتواند به راحتی و کاملاً رایگان، برند شما و محصولاتتان را به ۲۰ میلیون نفر نشان دهد و شما را معرفی کند. تعداد بازدید این وبسایت بیش از ۱۰۰ هزار نفر در روز است که نمیتوان به این سادگیها، آن را نادیده گرفت. شما باید بدانید تبلیغ شما را چند نفر در ماه مشاهده میکنند. در کنار این موارد، به مسائل دیگر مثل رفتار و درآمد هم باید توجه کنید. این وبسایت با انتشار اخبار جنجالی و ممانعت از سانسور خبری توانسته توجه مخاطب زیادی را به خود جلب کند. الف یکی از شناختهشدهترین وبسایتهای خبری پربازدید ایرانی به حساب میآید. نمناک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است. سایت های درج آگهی رایگان بیش از 10 سال است که در ایران پایه ریزی شده اند. این مجموعه از میان ۱۰۰ سایت تبلیغاتی انتخاب شده است.

Display ad builder ابزاری بر روی گوگل است که به شما اجازه خواهد داد تبلیغ خود را ایجاد کنید و از میان قالب ها و تصاویر آماده یکی را به دلخواه انتخاب نمایید. بنگاه مبتنی بر این مدل کسب وکار تبلیغاتِ آگهی دهندگان را بر روی اینترنت ارائه میکند. انتشار آگهی رایگان در اینترنت زمینه را برای افرادی که تازه کسب و کار خود را شروع کرده اند و می خواهند در هزینه های خود صرفه جویی کنند به خوبی مهیا می کند. در ابتدا باید بدانیم که از این نوع از وب سایت ها امروزه در کشور ایران بسیار زیاد میباشند و موفق شدن در این زمینه با توجه به رقبایی که وجود دارد کار چندان ساده ای به نظر نمی رسد. در تبلیغات اینترنتی می توانید هر مقدار توضیح در زمینه رزومه کاری و سوابق تدریس خودتان ارائه دهید. سایت تبلیغاتی رایگان ایستگاه ارائه آگهی رایگان، درج تبلیغ اینترنتی رایگان و خدمات تبلیغات رایگان در مجموعه تبلیغاتی ایستگاه. هزینهٔ تبلیغات بنری در این سایت ۹۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان بهازای هر کلیک است. شما باید برای تبلیغات همسان و تبلیغات بنری بهازای هر کلیک بهترتیب ۷۵۰ تومان و ۱۲۰۰ تومان هزینه برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402