حل شد! بهترین گیاهان برای کنترل فرسایش

8 بهترین گیاهان برای کنترل فرسایش در حیاط خود را | باب ویلا زیباسازی چشم انداز خود را دامنه و تشویق خاک به مان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399
8 بهترین گیاهان برای کنترل فرسایش در حیاط خود را | باب ویلا

زیباسازی چشم انداز خود را دامنه و تشویق خاک به ماندن قرار داده و با این ناهموار گیاهان.

The Best Plants for Erosion Control

عکس: istockphoto.com

س: چمن در حیاط من—است که در سایه جزئی از درختان در اطراف آن رشد کرده و در یک شیب خفیف—شده است در حال مرگ برای چند سال گذشته. هنگامی که من سعی کردم reseeding دانه فرار کردن شیب و در حال حاضر کوچک دره در حال تشکیل است که من فکر می کنم با توجه به فرسایش. می تواند به شما نشان می دهد برخی از گیاهان است که شکوفا خواهد شد در حالی که کمک به کنترل فرسایش?

یک: شما ممکن است درست در مورد خود مشکل چمن! فرسایش رخ می دهد زمانی که باد و یا آب حرکت در سراسر محافظت زمین از بین بردن ذرات خاک. چپ بدون کنترل فرسایش carves عمیق در دره و می تواند تضعیف پیاده رو ساختمان ها و سازه های دیگر. هنگامی که چشم انداز درختان قدیمی چمن در زیر آنها را می شود سایهدار و ممکن است به مرگ خاموش از کمبود نور خورشید. چمن را کاهش سیستم ریشه و کاهش چمن افشای زمین به رواناب فاضالب های سطحی رئیس فرسایش خاک مقصر است.

خوشبختانه برخی از گیاهان می تواند موثر در جلوگیری از فرسایش در دامنه تا 33 درصد (که 1 پا از ارتفاع تغییر برای هر 3 فوت فاصله افقی) با توجه به منابع طبیعی و حفاظت از خدمات (NRCS). (اگر شما شیب تندتر مشورت با یک معمار برای خاک های اضافی اقدامات حفاظت; دامنه بیشتر از 50 درصد نیاز به سازه مانند دیوارهای حائل.) بهترین گیاهان برای کنترل فرسایش در حال خشکسالی-تحمل گسترده ریشه های فیبری برای کنترل رسوب و گسترش شاخ و برگ کند به سرعت از بارش باران های سنگین. برخی از گیاهان زیر پیشنهاد ممکن است ایده آل برای زندگی را به حیاط خود را—اما قبل از خرید هر گونه بررسی USDA گیاه سرسختی نقشه منطقه برای اطمینان از آنها می تواند رشد در منطقه شما.

مرتبط: 10 شکوه ایده های محوطه سازی برای یک تپه حیاط خلوت

به جای کاهش خورشید محبت چمن با سایه تحمل چمن چمن.

شما ممکن است نیاز به چمن اگر شما می توانید پیدا کردن یک گونه بهتر مناسب برای شرایط خود را. نوع حق چمن مناسب برای کنترل فرسایش در خفیف دامنه به دلیل آن را فراهم می کند متراکم ریشه جرم و سختی شاخ و برگ است که نگه می دارد تا به خوبی تحت ترافیک پا. برای سایه تحمل یک انتخاب خوب است فسکيو (Festuca spp.), موجود در باغ و چشم انداز کنندگان در هر دو دانه مخلوط و به عنوان sod. دانه ارزان و آسان برای نصب اما طول می کشد و چهار تا شش هفته به رشد در. Sod می دهد فوری پوشش اما نیاز به زمان بیشتری برای آماده سازی و نصب و راه اندازی. فسکيو مناسب برای کشاورزی سرسختی مناطق 3 تا 7.

The Best Plants for Erosion Control: Pachysandra

عکس: istockphoto.com

گیاه Pachysandra برای پهن برگ همیشه سبز پوشش زمین با کنترل فرسایش.

ژاپنی, فرفیون (Pachysandra terminalis) به شکل یک براق پهن برگ همیشه سبز فرش که کنترل فرسایش خاک در مناطق سایه دار. از آن باقی می ماند کمتر از 10 اینچ قد بلند, گسترش خوبی در زیر درختان می کند صعود می دهد و ظریف صفحه نمایش از کرم گل سفید در اوایل تابستان. این گیاه پوشش زمین در 6 - 8-اینچ فاصله برای پوشش در یک فصل رشد. آن را مناسب برای کشاورزی در مناطق 3 تا 9.

شترمرغ سرخس به سرعت گسترش می یابد برای پوشش مناطق سایه دار.

زیبا و قوی شترمرغ سرخس (Matteuccia struthiopteris) یک کنترل فرسایش گیاه به نور کم درجه بندی مناطق. ریشه به سرعت گسترش برای پوشش سر و سایه دامنه با ظریف 3-پا بلند, گلدان به شکل گیاهان. پاداش اضافه شده است که گوزن ها آن را نمی خورند. فضا گیاهان 3 فوت از هم جدا در کشاورزی مناطق 3 تا 8.

The Best Plants for Erosion Control: St. John's Wort

عکس: istockphoto.com

پوشیده از بوته مخمر سنت جان محافظت, مرطوب دامنه و گل در سایه.

بومی شمال شرقی آمریکا که در آن پوشیده از بوته رشد می کند به طور طبیعی در سندی باز جنگل ها و مراتع پوشیده از بوته مخمر سنت جان (گل راعی prolificum) به طور گسترده ای سازگار به شرایط مختلف خاك اما همواره به خوبی بر روی دامنه و یا که در آن دوره جاری شدن سیل رخ می دهد. گیاه آن در جزئی خورشید به سایه در 3 فوت از هم جدا به رشد می کند به پایین 3-پا تپه با براق آبی-سبز شاخ و برگ و زرق و برق دار گل های زرد. آن را مناسب برای کشاورزی در مناطق 3 تا 8.

خزنده آلو سرخدار را پوشش می دهد بزرگ سایه جزئی مناطق به سرعت.

خزنده آلو سرخدار (Cephalotaxus harringtonia 'prostrata') یکی از چند سایه تحمل مخروطیان. این پایین, پخش كردن, درختچه همیشه سبز می رسد یک تا 2 فوت قد و سه تا 4 پا گسترده ای فقط در یک یا دو فصل. آن را ویژگی های متراکم رشد است که به زیبایی پر چشم انداز تخت با یک توده جامد براق, عمیق سبز, سرخس مانند شاخ و برگ. گیاه فاصله 4 فوت از هم جدا در کشاورزی مناطق 6 تا 9.

The Best Plants for Erosion Control: Creeping Phlox

عکس: istockphoto.com

گیاه خزنده فلوکس در دامنه های آفتابی برای کنترل فرسایش با پاپ بهار رنگ.

فرش, صورتی, بنفش, قرمز و یا سفید گل هر بهار باعث می شود خزنده فلوکس (فلوکس subulata) یکی از showiest گیاهان برای کنترل فرسایش. این هاردی چند ساله استفاده شده است برای نسل های زیباسازی بانک های شیب دار و بازوی آنها را در برابر فرسایش. از آن باقی می ماند پایین (زیر 6 اینچ) و سرعت متوسط. فضا گیاهان 12 اینچ از هم جدا برای پوشش کامل در یک فصل در کشاورزی مناطق 3 تا 9.

محافظت از آفتاب چشم انداز تخت با علفهای زینتی.

علفهای زینتی از ویژگی های گسترده و ریشه های فیبری بسیار عالی تحمل به خشکی و شاخ و برگ سرسبز. Muhly چمن (Muhlenbergia capillaris) به طور گسترده ای توزیع شده بومی آمریکای شمالی چند ساله, چمن, زیبا دارای آب نبات پنبه مانند صورتی شکوفه خوشه که بالاتر از شاخ و برگ در پاییز. در زمستان برنز شاخ و برگ می افزاید: ساختار و حرکت به سمت چشم انداز است. کاهش در اوایل بهار به اتاق را برای جدید و تازه شاخ و برگ. گیاه Muhly چمن در 3 پا فاصله در کشاورزی مناطق 6 تا 10.

گیاه توده cotoneaster برای گل, شاخ و برگ و میوه در آفتاب کامل است.

Cotoneaster (Cotoneaster spp.) محافظت آفتابی در حالی که دامنه های ارائه شده در طول سال بهره با گل های سفید و براق, سبز, شاخ و برگ توت قرمز—ساخت آن را ایده آل برای گرده و پرندگان. را انتخاب کنید از چندین گونه برای کنترل فرسایش: توت cotoneaster (C. dammeri) رشد می کند به یک تا 2 فوت قد و 6 فوت عرض Rockspray cotoneaster (C. horizontalis) رشد می کند دو تا 3 فوت و 6 تا 8 فوت عرض و بید برگ cotoneaster (C. salicifolius) رشد می کند دو تا 3 فوت ارتفاع و 5 تا 6 فوت عرض است. شاخه های رشد ریشه که در آن آنها را لمس خاک اضافه کردن حتی بیشتر حفاظت خاک. فضای, گیاهان, 5 تا 6 فوت از هم جدا در کشاورزی مناطق 5 تا 8.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب