بهترین کابل فرمت برای محیط داخلی و خارجی استفاده

5 بهترین فرمت بند ناف گزینه برای داخل خانه و خارج از منزل | باب ویلا مبادله به طور بالقوه خطرناک کابل فرمت با

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399
5 بهترین فرمت بند ناف گزینه برای داخل خانه و خارج از منزل | باب ویلا

مبادله به طور بالقوه خطرناک کابل فرمت با کیفیت تعویض در طول اعتبار و مواد را برای استفاده از فقط در مورد هر نقطه.

The Best Extension Cord Options for Indoors and Out

عکس: amazon.com

یک سیم رابط—عایق سیم با یک پلاگین در یک پایان و یک سوکت در دیگر—می آید در دستی هر زمان که شما نیاز به اتصال دستگاه, قدرت, ابزار و یا دیگر دستگاه های الکتریکی به یک منبع قدرت فراتر از رسیدن به دستگاه خود طناب.

مفید به عنوان آنها در کابل فرمت می تواند خطرناک باشد. با توجه به ایمنی الکتریکی بنیاد بین المللی (ESFI) در مورد 3,300 صفحه اصلی آتش سوزی آغاز شده سالانه توسط کابل فرمت کشتن یا مجروح شدن صدها نفر از مردم در هر سال. دلیل این آتش سوزی بیش از حد گرم است سیم—معنی بیش از حد برق عبور جریان از طریق سیم است که ناکافی برای این کار است.

دانستن این, شما ممکن است مایل به جایگزین کابل فرمت با امکانات جدید است که می تواند نگه داشتن شما و خانه خود را امن است. بنابراین در ادامه به یاد بگیرند که چگونه به انتخاب محصولات مناسب برای استفاده در داخل و خارج و برای پیدا کردن که چرا ما را انتخاب کرده ایم که در زیر به عنوان بهترین سیم رابط گزینه های خارج وجود دارد امروز:

 1. بهترین تمام اطراف: آهن جعل کابل روشن خروجی داخل سالن/فضای باز 100-پا سیم رابط
 2. بهترین نور وظیفه: FIRMERST سفید, تخت, پلاگین 1-پا سیم رابط
 3. بهترین سنگین: ما سیم و کابل 50 پا, شدید, آب و هوا Extension Cord
 4. بهترین برای خارج از منزل: جنرال الکتریک 25 فوت داخل سالن و فضای باز مبتنی فرمت بند ناف
 5. بهترین طراحی: Cordinate 8-پا 3-خروجی فرمت بند ناف
The Best Extension Cord Options

عکس: amazon.com

6 چیزهایی که بدانید قبل از اینکه شما فروشگاه

نیم دوجین عوامل مختلف منجر به یک سیم رابط الکتریکی فعلی پهنای باند و محدوده استفاده از سنج امتیاز قدرت امتیاز (در آمپر/ولت/وات) طول سیم و افت ولتاژ قنتد, ژاکت قدرت وصل و نوع سوکت و در نظر گرفته شده استفاده کنید. بعلاوه, شما ممکن است بخواهید به وزن ملاحظات محیطی مانند درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی و قابلیت استفاده از ویژگی های (به عنوان مثال روشن پلاگین به پایان می رسد).

1. سنج امتیاز

سیم سنج ضخامت یا قطر یک سیم رابط داخلی سیم. این ضخامت اندازه گیری شده توسط یک آمریکایی سیم (AWG) تعداد: کوچکتر شماره (000 تا 40) ضخیم تر از سیم. برای بسیاری از خانه و در فضای باز استفاده کنید سنج امتیاز بین 10 و 18 AWG. شما می توانید به طور معمول به پیدا کردن یک طناب را AWG شماره (نیز نامیده می شود سنج امتیاز) در بند ناف را ژاکت بیرونی—که لایه ترموپلاستیک است که احاطه و محافظت از سیم برق (مشاهده قنتد, ژاکت قدرت زیر). سنج امتیاز است که معمولا زوج با تعداد انجام سیم در داخل بند. برای مثال یک 16/3 بند ناف یعنی 16-سنج سیم سه سیم داخل.

2. قدرت امتیاز

در علاوه بر این به سنج امتیاز شما اغلب سه عدد همراه با یک سیم رابط برق ظرفیت: آمپر/ولت/وات. آمپر (آمپر) اندازه گیری حجم و یا مقدار عبور جریان الکتریکی از طریق یک هادی (به عنوان مثال سیم در داخل بند ناف). ولتاژ (ولت) اندازه گیری فشار و یا مقاومت در برابر این جریان الکتریکی. وات اندازه گیری و در نتیجه قدرت (ولت بار آمپر). این اعداد بسیار مهم هستند چرا که بند ناف می تواند بیش از حد و آتش گرفتن با متصل کردن یک وات لوازم خانگی به یک طناب با یک قدرت کافی برای امتیاز.

3. طول سیم و افت ولتاژ

در حالی که برخی از کابل فرمت ممکن است بیش از 100 فوت آن بین 1 و 100 پا مفید ترین و محبوب برای انجام وظایف در داخل و اطراف خانه. طول سیم نیز تاثیر می گذارد چقدر ولتاژ از دست داده است و با توجه به مقاومت الکتریکی از راه دور—دیگر فرمت بند ناف بیشتر ولتاژ از دست یک ملک به نام "افت ولتاژ." برای جلوگیری از افت ولتاژ با استفاده از کوتاه ترین فرمت بند ناف ممکن است برای یک کار داده می شود. دیگر کابل را به کمتر, ظرفیت (بیشتر افت ولتاژ) از کابل کوتاه تر با همان سنج امتیاز. برای مثال 16-سنج سیم رابط که کمتر از 50 فوت می تواند قدرت دستگاه تا 1625 وات در حالی که 16 سنج بند ناف که بیش از 50 پا خواهد شد که کمتر از وات و تنها قدرت یک 1250W لوازم خانگی.

4. ژاکت قدرت

سیم بسیار عالی هادی, اما به تابع با خیال راحت و به طور موثر به آن نیاز دارد عایق, همچنین شناخته شده به عنوان یک ژاکت. پلاستیک یا نایلون بافته شده استفاده می شود برای پوشش داخلی کابل فرمت در حالی که سنگین و پلاستیک و وینیل اغلب استفاده می شود برای پوشش سیم برق در کابل فرمت. این محافظت از سیم های محیطی از قرار گرفتن در معرض نشت الکتریکی و گرمای بیش از حد.

قدرت, مواد, و هدف از این بند ناف قنتد, ژاکت تعیین شده توسط نامه های مختلف. شما اغلب ترکیبی از این نامه چاپ کت خود را. در اینجا شایع ترین نامه های مرتبط با خانواده و هوای کابل فرمت:

 • S – نشان می دهد انعطاف پذیری طناب طراحی شده برای استفاده عمومی
 • W – نشان می دهد که طناب امتیاز برای استفاده در فضای باز
 • J – نشان می دهد یک طناب با استاندارد 300 ولتاژ عایق. اگر وجود دارد هیچ J در تعیین طناب ضخیم تر است, 600 ولت عایق طراحی شده برای سنگین تر استفاده کنید.
 • P – نشان می دهد به موازات سیم ساخت و ساز مورد استفاده در تهویه مطبوع کابل و کابل فرمت خانگی
 • T – نشان می دهد که طناب ژاکت ساخته شده از وینیل گرمانرم
 • E – نشان می دهد که طناب قنتد, ژاکت ساخته شده است از ترموپلاستیک الاستومر لاستیک (TPE)
 • O – نشان می دهد که طناب مقاوم در برابر روغن

5. در نظر گرفته شده استفاده و ایمنی

تمایز اصلی میان کابل فرمت بین محیط داخلی و عمومی/عمومی استفاده کنید. استفاده عمومی و کابل استفاده می شود در داخل خانه اما هرگز استفاده از یک محیط داخلی فرمت بند ناف خارج از منزل. هنگامی که شما تصمیم می گیرید بین محیط داخلی و عمومی/استفاده شما نیاز به در نظر گرفتن گزینه های دیگر. برای مثال محیط زیست خود طناب را به معرض بسیار مهم است. بیشتر دماهای نیاز-وظیفه سنگین تر از ژاکت مواد. در نهایت, شما نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه اغلب شما طناب استفاده خواهد شد و با چه چیزی وسایل.

 • نور وظیفه کابل می تواند طیف وسیعی از 25 به 100 پا با یکی به 13 آمپر قدرت امتیاز 16-سنج سیم. این کابل خوب برای چراغ های کریسمس, طرفداران و پرچین طرمرس.
 • وظیفه متوسط کابل می تواند طیف وسیعی از 25 تا 150 پا با 14 تا 15 آمپر قدرت امتیاز و 14 سنج سیم; مفید برای تأمین ماشین چمن زنی چمن و قدرت دریل.
 • سنگین-/ناهموار-وظیفه کابل می تواند طیف وسیعی از 25 تا 150 پا با 16 تا 20 آمپر قدرت امتیاز و 10 یا 12 سنج سیم. این طراحی شده برای اره های زنجیره ای, فروشگاه vacs و تشنه قدرت ابزار و ژنراتور.

بسیاری از قابل اعتماد در کابل فرمت نیز ایمنی رتبه خبره و مستقل تست آژانس مانند Underwriters Laboratories (UL), Intertek (ETL) یا انجمن استاندارد کانادا (CSA) برای اطمینان از بند ناف در دیدار فدرال و بین المللی و استانداردهای ایمنی.

6. پلاگین و نوع سوکت

یک سیم رابط پلاگین ممکن است دو یا سه شاخک. سوم چنگک صاف کردن به این معنی است که این بند ناف است که "پایه" ارائه اضافی در مسیر جریان های الکتریکی و کمک به کلی ایمنی. زمین پین (سوم چنگک صاف کردن) ضروری از ویژگی های ایمنی وظیفه سنگین کابل فرمت و هرگز نباید حذف و یا کنار در هر راه. پایه (سه جانبه) کابل فرمت باید با بزرگتر لوازم.

این سوکت از سیم رابط که به شما وصل وسایل خود را. این نوار ممکن است حاوی چندین پریز برق (به صورت دو یا سه چنگک صاف کردن شمع) به شما اجازه می دهد به قدرت های متعدد لوازم ارائه شده شما لازم نیست به بیش وات (قدرت امتیاز) در بند ناف را برچسب. توجه داشته باشید که یک دو جانبه پلاگین ممکن است وارد یک سه چاک دار سوکت اما هرگز به عقب. همچنین, همیشه استفاده از یک سیم رابط با سه جانبه سوکت با لوازم که باید سه جانبه پلاگین به پایان می رسد.

ویژگی های اضافی

چندین ویژگی های standout ممکن است به کمک طناب سودمندی و ایمنی و اگر خود را فرمت بند ناف در نظر گرفته شده است برای استفاده در محیط داخلی خود را ظاهر ممکن است نقشی در تصمیم گیری خود را. ویژگی های اضافی عبارتند از:

 • ساخته شده در گسل زمین مدار قطع (GFCI) ایمنی دستگاه اندازه گیری است که به طور خودکار خاموش کردن برق به فرمت بند ناف در این رویداد از یک گسل زمین یا اتصال کوتاه.
 • روشن پلاگین به پایان می رسد روشن نشان می دهد زمانی که طناب طراحی شده است. آن را نیز ویژگی های ایمنی از کابل فرمت برای استفاده در شرایط تیره تر.
 • یک اتصال جعبه متناسب در اطراف هر دو سیم رابط پلاگین و پلاگین در وصل برق دستگاه به نگه داشتن آنها را از کشیدن از هم جدا.
 • قفل سوکت یک مکانیزم ساخته شده را به فرمت بند ناف سوکت است که نگه می دارد دستگاه و طناب ایمن است.

بهترین (و امن) کابل فرمت

The Best Extension Cord Option:Iron Forge Cable Lighted Outlet Indoor/Outdoor 100-Foot Extension Cord 12/3 SJTW

عکس: amazon.com

1. بهترین تمام اطراف: Iron Forge کابل روشن خروجی داخل سالن/فضای باز 100-پا سیم رابط

آهن جعل همه منظوره کابل فرمت طراحی شده برای هر دو محیط داخلی و خارجی استفاده کرده و انعطاف پذیر وینیل قنتد, ژاکت که مقاوم در برابر آب و محافظت در برابر رطوبت و سایش و نور خورشید است. 12-سنج سیم دارای یک قدرت امتیاز از 15 آمپر/125 ولت/1875 وات و کابل در حال UL ذکر شده برای ایمنی. نور سوکت illumined توسط لامپ های LED برای نشان دادن زمانی که قدرت و پلاگین تقویت شده تیغه برای جلوگیری از خم شدن و یا شکستن. از در حال اجرا یک ماشین چمن زنی چمن به تأمین تعطیلات رشته چراغ این کابل فرمت می توانید مسئولیت رسیدگی به بسیاری متوسط به سنگین دستگاه و شما می توانید انتخاب کنید بهترین طول برای این کار از 6 تا 200 پا.

The Best Extension Cord Option: FIRMERST White Flat Plug 1-Foot Extension Cord (3 Pack)

عکس: amazon.com

2. بهترین نور وظیفه: FIRMERST سفید, تخت, پلاگین 1-پا سیم رابط

Firmerst 1-پا کابل فرمت آن را 14 AWG سنج امتیاز و یک قدرت به ظرفیت 15 آمپر/125 ولت/1875 وات. این سیم ضخیم تر می توانید رسیدگی بیشتر شدت جریان برق و وات با شانس کمتر از گرمای بیش از حد نسبت به مشابه رقابت محصولات با 16 یا 18 AWG سیم. به این معنی که برای یک سیم رابط به Firmerst می توانید رسیدگی بیشتر در زمان کمتر از شما ممکن است انتظار داشت. مقاوم در برابر درجه حرارت تا 75 درجه سانتیگراد (167 درجه فارنهایت) این کابل هستند و UL, گواهی, پیچیده شده در پلاستیک سنگین و ویژگی های یک تخت پلاگین طراحی مناسب برای فضای تنگ بین رسانه ها و مبلمان.

The Best Extension Cord Option: US Wire and Cable 50-foot EXTREME All-Weather Extension Cord

عکس: amazon.com

3. بهترین سنگین: ما سیم و کابل 50 پا, شدید, آب و هوا Extension Cord

این بسیار همه کاره, هوای آزاد, فرمت بند ناف دارای یک عایق قنتد, ژاکت ساخته شده از 100 درصد حرارتی پلاستیک elastometer (TPR) یک ترکیب فراهم می کند که حداکثر انعطاف پذیری در دماهای بین 221°F (105°C) و -94°F (-70°C). ژاکت همچنین روغن-مقاوم و با دوام تر از استاندارد پی وی سی کابل در محیط های خشن. را انتخاب کنید بین 12 یا 14 سنج امتیاز و سه طول: 25 و 50 و 100 فوت است. شامل روشن پلاگین به پایان می رسد برای ایمنی و دید در شرایط تیره تر و با 15 آمپر ظرفیت قدرت این بند ناف است که طراحی شده برای متوسط تا سنگین استفاده در فضای باز از جمله ابزار قدرت و برف دمنده.

The Best Extension Cord Option: GE 25-foot Indoor & Outdoor Grounded Extension Cord

عکس: amazon.com

4. بهترین برای خارج از منزل: جنرال الکتریک 25 فوت داخل سالن و فضای باز مبتنی فرمت بند ناف

جنرال الکتریک کابل فرمت در دسترس هستند در 15-, 25-و 40-طول پا, بنابراین شما می توانید انتخاب کنید به اندازه ای که مناسب لوازم خانگی خود را (وات) و نیازهای منطقه شما نیاز به پوشش. 25-پا بند ناف دارای 13 آمپر/125 ولت/1625 وات ظرفیت قدرت که ایده آل برای روشنایی در فضای باز و این دو عایق برای دوام و طول عمر. به عبارت دیگر این UL ذکر شده بند ناف با سه قدرت رسانه است که مطمئن شوید که با خیال راحت و قابل اعتماد خود را تامین کند, در بیرون قدرت-گسترش نیاز دارد. به کابل آمده است در سیاه و سفید (آسان برای پنهان کردن) و نارنجی روشن (بسیار قابل رویت برای ایمنی افزوده).

The Best Extension Cord Option: Cordinate 8-foot 3-Outlet Extension Cord

عکس: amazon.com

5. بهترین طراحی: Cordinate 8-پا 3-خروجی فرمت بند ناف

بیایید آن روبرو هستند: کابل فرمت نیست ، خوشبختانه Cordinate بند ناف یک استثنا است. به جای استفاده از یک پلاستیک ضخیم ژاکت هشت پا بند ناف پیچیده شده در پارچه های بافته شده در ترکیب با محیط اطراف خود را در حالی که جلوگیری از خم و دولایه. را انتخاب کنید از 15 رنگ مختلف و شورون-الگو طرح است. با سه قطبی رسانه ها و صرفه جویی در فضا مسطح و دو چنگک صاف کردن نوار قدرت این فرمت بند ناف است ایده آل برای لامپ طرفداران و لوازم خانگی کوچک (قدرت آن ظرفیت 13 آمپر/125 ولت/1625 وات). برای ایمنی اضافی و جلوگیری از شوک های الکتریکی بند شامل اسلاید-به-قفل را پوشش می دهد برای هر یک از خروجی.
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب