چگونه برای تمیز کردن خود را AirPods مورد

شما ممکن است استفاده از خود را AirPods هر روز, اما چگونه اغلب شما را به زمان برای تمیز کردن مورد درست است ؟ در اینجا ما کامل گام به گام راهنمای در مورد چگونه به.

AirPods در میان اپل نمادین ترین محصولات و در حالی که شما ممکن است به طور منظم تمیز کردن باارزش گوشی خود را, آن را نیز مهم است که مطمئن شوید که این مورد نیست و برداشتن خاک و دوده است. اما البته این مورد برای خود AirPods نمی کند و فقط آنها را امن نگه دارید; این نیز به اتهام آنها را آماده برای آینده خود استفاده کنید بنابراین شما نیاز به مراقب باشید به آسیب همه مهم الکترونیک.

در اینجا چگونه شما می توانید مطمئن شوید که شما AirPods مورد خوشه و طول بدون آسیب رساندن به آن, با توجه به رسمی مشاوره از اپل.

مرتبط با: AirPods نقد و بررسی

دور از مواد مخرب

به عنوان در بسیاری از موارد پیشگیری بهتر از درمان است بنابراین سعی کنید خود را AirPods, کثیف, در وهله اول, به خصوص با به طور بالقوه مخرب مواد مانند آب مبتنی بر مایعات از هر نوع روغن یا شن. اگر شما برای جلوگیری از تماس با این مواد خود را AirPods صورت باید باقی می ماند به طور کلی در وضعیت خوب, اما هنوز هم نیاز به به طور مداوم تمیز از زمان به زمان.

استفاده از یک میکرو پارچه برای تمیز کردن خود را AirPods مورد

برای بسیاری از تمیز کردن تجهیزات با تکنولوژی آن را مفید اگر شما یک میکرو پارچه آماده برای پاک کردن بیش از سطوح. این مواد ایده آل است زیرا آن را ظریف و در عین حال دقیق راه برای حذف ذرات خاک از سطح آن لزوما نیاز به مایع اعمال می شود.

شما می توانید مالش تمام سطوح از AirPods مورد با خشک میکرو پارچه بدون نیاز به ترس برای آسیب رساندن به بخش ظریف. مراقبت به استفاده از هر چیزی نوک تیز و یا ساینده به عنوان این می تواند آسیب پوشش.

Apple AirPods

استفاده از ایزوپروپیل الکل برای لکه های سمج

این مهم است که به درخواست آب به طور مستقیم به اتصالات و یا غوطه ور کردن محصول در آب به عنوان این می تواند به طور جدی آسیب مورد و ارائه آن را بی فایده برای شارژ خود را AirPods به بالا و دوباره.

اگر وجود دارد برخی از لکه های سمج در AirPods مورد اپل توصیه می کند که شما با استفاده از ایزوپروپیل الکل به جای آب است. این را می توان به عنوان یک محصول تمیز کردن از بسیاری از تامین کنندگان مختلف.

اگر شما باید برخی از این محصول بهتر است فقط به dab کمی در میکرو پارچه و سپس با دقت اعمال می شود به این صورت به جای استفاده از به طور مستقیم.

تمیز کردن پورت رعد و برق با نرم bristled قلم مو

اگر واضح خاک بر روی پورت رعد و برق و سپس اپل توصیه می کند که شما می توانید این کار را با یک “پاک و خشک و نرم bristled قلم” است. برای مثال شما می توانید استخدام یک استفاده نشده نرم bristled مسواک به این مشکل و دشوار برای رسیدن به نقطه.

دوباره مراقبت به اسکراب بندر بیش از حد سخت و یا شما ممکن است به تنزل آن است.

قرار نیست هر چیزی در پورت شارژ

داخلی شارژ پورت که شارژ خود را AirPods تشکیل شده از حساس فلزی تماس با ما. اپل توصیه می کند که شما به سادگی قرار نیست هر چیزی که در این عنوان شما در معرض خطر آسیب رساندن به فلز مخاطبین و در نتیجه باعث خرابی شارژ قابلیت. به سادگی جلوگیری از وارد شدن گرد و خاک و یا هر مواد دیگر به این بخش از محصول و آن را باید به ادامه کار به عنوان معمول است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر