آنچه که نان آرد ؟

قبل از اینکه ما صحبت در مورد نان و آرد و بررسی چگونگی آرد ساخته شده است: آرد ساخته شده از ریز سنگ زنی دانه گند

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 تیر 1399

قبل از اینکه ما صحبت در مورد نان و آرد و بررسی چگونگی آرد ساخته شده است: آرد ساخته شده از ریز سنگ زنی دانه گندم است که خود به خود می افتد تحت شش کلاس: سخت و نرم به رنگ قرمز و سفید بهار و زمستان است. سخت گندم در حال, خوب به معنای واقعی کلمه سخت تر و حاوی پروتئین بیشتر و گلوتن از نرم گندم. آرد از گندم است که مورد علاقه برای قوی عطر و طعم و بافت روستایی آن آشنایی به صنعتگر قرص. آرد از گندم سفید در دست خواهد قرض دادن قرص یک airier اسفنج مانند بافت. (بهار و زمستان صرفا اشاره به فصل رشد.)

آرد نان (یا آرد که بهترین نان) است که به طور معمول آسیاب از قرمز به دلیل پروتئین بالا و محتوای گلوتن. همه منظوره و کیک آرد به طور معمول از نرم و قرمز یا سفید گندم. در اینجا چگونه آنها پروتئین محتویات پشته:

  • آرد نان: 12 تا 15 درصد پروتئین
  • آرد همه منظوره: 9 تا 12 درصد پروتئین
  • آرد کیک: 7 تا 9 درصد پروتئین

پس چرا پروتئین مهم است ؟ گلوتن و گلیادین دو پروتئین موجود در آرد گندم است که یک بار هیدراته ترکیب به شکل یک شبکه قوی. این الاستیک, اما توسعه شبکه فراهم می کند ساختار و ارتفاع و بافت جویدنی برای قرص.

فروشگاه داستان

استفاده از همه منظوره و یا کیک آرد را در یک دستور العمل که برای آرد نان (مانند نان) و شما یک "ضعیف تر" نان—تملق گفتن بیشتر در مناقصه یا crumbly کمتر جویدنی از شما ممکن است می خواهم. اگر شما با استفاده از آرد نان در یک دستور العمل که برای همه منظوره و یا آرد کیک (مانند خوب, کیک) انتظار می رود کمی متراکم تر chewier سخت تر محصول نهایی.

من مطمئن هستم که شما در حال شروع به دیدن یک الگوی در اینجا: آرد نان بهترین نان (پیتزا doughs خمیر ترش حاوی doughs) همه منظوره برای بسیاری از محصولات پخته شده (خود را: بیسکویت کلوچه پای يافته) کیک برای شرکت در مناقصه رفتار (اسفنج پوند کیک).

بهترین برای بودن عمل است. دانستن خشن پروتئين از آرد بدان معنی است که شما باید احساس قدرت تمام کسانی که نیمه باز کیسه در شربت خانه (فوق العاده اعتباری اگر شما ذخیره آرد در فریزر). ترکیب نان و شیرینی و آرد در برابر قطعات, در خانه, آرد همه منظوره. استفاده از شیرینی و کیک آرد به جای یکدیگر (شیرینی کمی کمتر پروتئين از آرد کیک). مبادله آرد نان در بالا-گلوتن آرد مورد نیاز اضافی برای جویدنی (QQ) نودل چینی. و یا آزمایش با تداوم محتوای پروتئین خود را آرد نان با حیاتی گلوتن گندم است.

چه هستند برخی از خلاق معاوضه شما کشف کرده ایم که به تازگی ؟ لاف زدن در مورد آن را در نظرات!


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن