ارتش می کشد جزوه مثال 'MAGA' به عنوان نشانه ای از سفید Supremacist همدردی

ارتش کشیده است یک جزوه به معنای ترویج جلسات تنوع در صفوف که لیست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "را در ام

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 تیر 1399

ارتش کشیده است یک جزوه به معنای ترویج جلسات تنوع در صفوف که لیست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "را در امریکا بزرگ دوباره" شعار به عنوان ممکن است شاخص پنهانی سفید supremacist همدردی.

در بیانیه ای که اواخر روز چهارشنبه ارتش گفت که بروشور توزیع شده برای سربازان و پیمانکاران در Redstone آرسنال در آلاباما فرستاده شد در خطا و یک مقاله 15-6 حقیقت یاب بررسی را آغاز کرده بود برای تعیین اینکه چگونه این اتفاق افتاده است.

جزئیات بعدی: سرباز بی سابقه به عنوان اولین زن تاریخ Green Berets

تشکر. Mo بروکس, R-آلاباما خواستار آن شد که کسانی که مسئول توزیع مواد تبلیغاتی قابل بررسی پیگرد قانونی تحت هچ قانون محدود کردن فعالیت های سیاسی نظامی و مدنی است.

"ارتش ایالات متحده پرسنل را نقض دریچه عمل می کنند و هر تعداد از مقررات نظامی با توزیع مواد است که در میان دیگر توهین آمیز چیزهایی که برچسب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "را امریکا بزرگ دوباره' شعار یا "جشن روز کلمبوس' به عنوان سفید supremacist," بروکس گفت: در طولانی آزادی.

"ارتش ایالات متحده است و نه محل سیاسی تلقین یا re-آموزش و پرورش, آزمایش," او گفت:, و اضافه کرد که "باید سر رول."

این مواد به منظور ترویج جلسات در Redstone آرسنال به عنوان بخشی از ارتش را "پروژه ورود" تلاش ارتش, منشی, رایان مک کارتی و رئیس ستاد ارتش ژنرال جوزف McConville "برای بهبود تنوع سهام و ورود در سراسر زور و ساخت منسجم تیم است."

پروژه گنجاندن درگیر گوش دادن جلسات در پایگاه های خود در سراسر جهان برای سربازان و غیر نظامیان در مسائل نژادی و نابرابری و ارتش را به حرکت در ماه اوت به حذف عکس ها از افسران ارتقاء تخته با توجه به خدمات.

این مواد تبلیغاتی فرستاده شده در ایمیل شامل یک تصویر از یک هرم از عبارات با برچسب "همه چیز در مورد فکر می کنم."

تحت عنوان به عنوان شاخص های "آشکار سفید برتری" هرم ذکر شده "صلیب های شکسته," "نفرت از جنایات" "N-کلمه" "سوزاندن صلیب" و "نژادی, جوک."

بروشور و سپس گفت: "تبدیل سفید برتری" [sic] پیشنهاد شد توسط "آمریکایی بزرگ دوباره;" "Eurocentric برنامه درسی;" "انگلیسی-تنها طرح;" "بوت استرپ تئوری;" "تمام زندگی مهم;" و این سخنان را به عنوان "من را سرزنش نیست. من هرگز متعلق به بردگان است."

در آن بیانیه ارتش به آدرس نیست چگونه جولای 6 جزوه با هم قرار داده شد اما گفت که آن را شامل دو تایید نشده صفحه بود و به سرعت به یاد می آورد.

در تایید نشده صفحات کپی شده از یک سازمان غیر دولتی وب سایت این سرویس گفت: "شامل یک کلمه cloud با عباراتی است که در نظر گرفته شده بودند به جرقه گفتگو; سند بود قبل از تصميم گيری مصرف سيگار و نامناسب برای بحث و گفتگو."

"ارتش نیست چشم پوشی استفاده از عبارات نشان می دهد که حمایت سیاسی" با توجه به این بیانیه. "ارتش است و ادامه خواهد داد به باقی می ماند یک سازمان غیر سیاسی."

اما بروکس شارژ که مواد تبلیغاتی در نظر گرفته شده بود آسیب تهمت مجدد انتخابات. "هدف من برای رسیدن به پایین از این ظالمانه تبلیغات و ببینید که کسانی که مسئول هستند مناسب محاکمه و اخراج," او گفت:.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: نظامی مورد بررسی نیروهای افراط گرایی در صفوف دهه پیش. در اینجا آنچه در آن یافت می شود.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن