وارد باب ویلا را $3,000 بهار را جشن می گیرند تمیز سادگی با هوور امروز!

وارد باب ویلا را $3,000 بهار را جشن می گیرند تمیز سادگی با هوور امروز! - باب ویلا به عنوان خورشید قله را از ط

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399
وارد باب ویلا را $3,000 بهار را جشن می گیرند تمیز سادگی با هوور امروز! - باب ویلا

به عنوان خورشید قله را از طریق ابر, ما همه آماده برای اجاره نامه های جدید در زندگی است. پس از پرتاب باز کردن ویندوز خود را و آماده شدن برای بهار حسن هوور® کارشناسان تمیز کردن. این ما در حال همکاری با هوور® به شما یک طیف گسترده ای از تمیز کردن ابزار برای خانه و بر روی بروید. بهترین بخش ؟ تمیز کردن هیچ نجومی بنابراین شما می توانید کار انجام می شود در باران و برف یا آفتاب با این قدرتمند و آسان برای استفاده و تمیز کردن ابزار است.

از امروز شروع و هر روز از طریق آوریل (12:00 p. m. EST در 31 مارس سال 2020 از طریق 11:59 p. m. EST در 30 آوریل سال 2020) شما می توانید وارد کنید برای برنده شدن در هفت هوور® ONEPWR™ تمیز کردن ابزار به علاوه یک SmartWash™+ اتوماتیک تمیز کننده فرش است. دو نفر برنده خواهد شد!

از عمیق تمیز کردن فرش را جارو سخت کف پله و بیشتر خانه خود را احساس خواهد شد با نام تجاری جدید با این که زمان بهار احساس در هر زمان با قدرت و سهولت آن را تمیز نگه دارید و هر کار انجام می شود. و خواهد شد تا اتومبیل خود را در گاراژ و حیاط با تشکر هوور® تمیز کردن ابزار است.

دو برنده خوش شانس را دریافت تمیز کردن بهار بسته جایزه از جمله SmartWash™+ اتوماتیک تمیز کننده فرش است. این بسیار دارای فرش تمیز کننده فوق العاده آسان برای استفاده و بدون دکمه های مختلف و یا راه حل مخلوط/اندازه گیری. فقط فشار رو به جلو برای شستشو و جلو و عقب به خشک. آن را به عنوان آسان به عنوان جارو. علاوه بر این, دو, برندگان نیز دریافت 7 هوور® بی سیم ONEPWR™ تمیز کردن ابزار:

بهار تمیز کردن زمان مناسب برای نظافت عمیق و به سادگی جارو فرش کافی نیست. شستن فرش ضروری است برای حفظ آنها و دریافت عمیق به پایین تمیز کنید. استخدام یک سرویس و یا اجاره موکت شور را می توان گران و شما می توانید جبران سرمایه گذاری اولیه از یک هوور® SmartWash™+ پس از فقط دو استفاده می کند. مالکیت ضروری است برای مشغول خانه با حیوانات و کودکان و بنابراین شما می توانید به عنوان اغلب به عنوان مورد نیاز است. هوور® SmartWash™+ است که به عنوان آسان برای استفاده به عنوان یک خلاء در عین حال آن را حذف عمیق خاک باقی مانده و حیوان خانگی messes.

هوور® ONEPWR™ اولین و تنها خلاء خط برنده جایزه "محصول سال" ساده فرایند تمیز کردن. نه محصولات را در خانواده به اشتراک گذاری همان قدرتمند قابل شارژ لیتیوم یون باتری به شما سریع تر و آسان تر برای تمیز کردن معمول – بدون بدون هیچ زحمتی از یک طناب یا رشته در وسط یک کار بدون قدرت.

نفع ONEPWR™ باتری پلت فرم است که هنگامی که یک باتری اجرا می شود, شما می توانید با جایگزین کردن آن با یک باتری دوم و کامل خود را تمیز کردن روال و بدون مکث. کنتراست بی عیب و نقص این قابلیت با دیگر محصولات است که شما نیاز به مجموعه ای از کل واحد را کنار گذاشته در حالی که آن را به اتهام وادار کردن شما به یک استراحت از تمیز کردن.

برای بیش از 100 سال هوور® طراحی, قدرتمند, محصولات نوآورانه است که ساده تمیز کردن وظایف از کف تا سقف در داخل و اطراف خانه. برای کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به قیمت های ویژه مراجعه کنید www.hoover.com.

را وارد کنید در حال حاضر!

وارد باب ویلا را $3,000 جارو تمیز سادگی با هوور® روزانه برای افزایش شانس خود را برای برنده شدن یکی از دو هوور® ONEPWR™ سیستم (هفت محصول) به علاوه یک SmartWash™+ اتوماتیک تمیز کننده فرش است.

باب ویلا را $3,000 بهار را جشن می گیرند تمیز سادگی با هوور® (این "قرعه کشی") است اسپانسر شده از طرف اکتون Media, Inc., 1 اسکله 76, 408 12th Avenue, New York, NY 10018 ("حامی"). این جایزه خواهد بود ارائه شده توسط هوور (این "جایزه دهنده"). قرعه کشی متشکل از یک (1) طراحی تصادفی و یک (1) جایزه تعلق می گیرد هر طور تصادفی. قرعه کشی و ورود به دوره آغاز می شود در 12:00 بعد از ظهر به وقت شرق ("و") در 31 مارس سال 2020 و اجرا می شود از طریق 11:59 p. m. و در 30 آوریل سال 2020 (این "قرعه کشی دوره"). باز تنها به ساکنان قاره ای ایالات متحده (از جمله District of Columbia, اما به جز آلاسکا و هاوایی) که به سن 18 سال یا مسن تر. خالی که در آن ممنوع یا محدود شده توسط قانون است. کارکنان از حمایت و مربوطه آن پدر و مادر وابسته به شرکت های تابعه و تبلیغات و ترویج سازمان های درگیر در این دولت از این قرعه کشی و فوری خود را به اعضای خانواده یا اعضای خانواده هستند واجد شرایط برای شرکت در یا برنده شدن در قرعه کشی. نصب و راه اندازی را شامل نمی شود. ببینید قوانین رسمی.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن