DoD نیاز پلاسمای خون کمک های مالی از بهبود COVID-19 بيمار

وزارت دفاع می خواهد به جمع آوری 8,000 واحد پلاسما از بیمارانی که بهبود یافته اند از COVID-19 -- بخشی از یک تل

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399

وزارت دفاع می خواهد به جمع آوری 8,000 واحد پلاسما از بیمارانی که بهبود یافته اند از COVID-19 -- بخشی از یک تلاش در سراسر کشور به بررسی اثربخشی نقاهت پلاسما به عنوان یک درمان بالقوه بیماری کشنده.

DoD مقامات قول داده اند به جمع آوری مقدار سپتامبر. 30, 2020, برای تقویت پژوهش در روش های درمانی در برابر ویروس ها و درمان کسانی که مبتلا به این بیماری است.

جزئیات بعدی: دو عرشه مخصوص ماشینها ممنوع جداگانه Bonhomme ریچارد آتش از 1 گالن سوخت

"ما ممکن است می خواهم به شما بخواهید به چوب بازوی خود را و اهدای خون" رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley گفت: در یک شهر مجازی سالن در اواخر ماه مه. "آنچه که پس از آن می توانید انجام دهید این است که به دیگران کمک کند که به شدت بیمار است و اگر ما می توانید انجام دهید که پس از آن خواهیم بود در مسیر گرفتن برخی واقعا قدرتمند درمان."

غذا و داروی آمریکا تایید شده نقاهت پلاسما به عنوان یک تحقیقاتی درمانی در ماه مارس برای کسانی که بستری با بیماری و بیش از 35 ، 000 نفر در ایالات متحده آن را دریافت کرده اند.

اما داده ها وجود دارد که ثابت می کند "قطعی" است که نقاهت پلاسما کار می کند. مطالعه بیشتر مورد نیاز است تا تعیین کند چه نقشی می تواند در درمان coronavirus به گفته دکتر ژانت Woodcock مدیر مرکز برای مبارزه با مواد مخدر بررسی و تحقیق در FDA.

او افزود: "شده اند وجود دارد گزارش های دلگرم کننده و بسیاری از مکانیکی استدلال که در واقع نقاهت پلاسما ممکن است مفید باشد."

"این مطالعات در حال انجام به عنوان ما صحبت می کنند ... ما نیاز به اهدا کنندگان. خون درایوهای ادامه دارد و دولت ایالات متحده تلاش خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به این درایوها را برای نقاهت پلاسما" Woodcock گفت: در تماس با خبرنگاران دوشنبه.

وزارت دفاع آغاز شده است آموزش پزشکی پرسنل و کارکنان اداری در 15 مکان در ایالات متحده و آلمان به انجام COVID-19 نقاهت پلاسما مجموعه برنامه. کسانی که واجد شرایط برای اهدای پلاسما شامل فعال وظیفه پرسنل وابستگان و بازنشستگان و غیر DoD غیرنظامیان که از بهبود COVID-19 و دسترسی به یک نصب و راه اندازی که در آن مجموعه گرفته شده است.

با توجه به DoD نظامی ارائه دهندگان خدمات سلامت هستند و درخواست خود را COVID-19 بيمار به نظر اهدای آنها پس از بازیابی و تشویق کسانی که تحت درمان قرار گرفتند و یا در جای دیگر که تست مثبت و از خود جدا به نظر شرکت.

"هدف ما به عنوان یک نجات بخش برنامه است که به ارائه یک محیط امن و کافی عرضه فرآورده های خونی. نیاز است که در حال حاضر" گفت: ارتش سرهنگ Audra تیلور رئیس خدمات مسلح خون برنامه در آزادی. "ما خواستار به همه کسانی که سالم هستند قادر و واجد شرایط برای اهدای امروز برای کمک به همه ما ایستاده ماموریت آماده و صرفه جویی در زندگی می کند."

پژوهش در COVID-19 آنتی بادی همچنان به توسعه اما مطالعات نشان می دهد که آنها به نظر می رسد کاهش در خون در عرض چند ماه از قرارداد coronavirus. جدید "پیش از چاپ" مقاله منتشر شده در هفته گذشته پیشنهاد کرد که پاسخ آنتی بادی کاهش یافته و شتاب یک ماه پس از علائم توسعه یافته است.

Woodcock گفت: تحقیقات نشان می دهد وجود دارد "نسبتا باریک پنجره" از فرصت ها برای جمع آوری پلاسما حاوی یک سطح قابل توجهی از آنتی بادی است. "شش تا هشت هفته پس از بهبودی بهینه مجموعه پلاسما," او گفت:.

هنگامی که یک فرد آلوده با SARS-CoV-2 -- از کروناویروس که باعث COVID-19-آن سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی است که حمله پاتوژن. برخی از آنتی بادی قادر به خنثی کردن ویروس, جلوگیری از آن را از ورود به سلول است.

این فکر که نقاهت پلاسما کمک می کند تا مبارزه با ویروس در بیمارانی که سیستم ایمنی بدن را تولید نمی کند در پاسخ به حمله پاتوژن. آن استفاده شده است برای بیش از یک قرن برای درمان بیماری ها از جمله تب مخملک, سیاه سرفه اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 1918 و شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا در سال 2015 البته با نتایج مختلط.

بیماران دارای سطوح متفاوت از خنثی سازی آنتی بادی است. بخشی از تحقیقات مربوط به پلاسما است برای تعیین بهترین زمان برای جمع آوری آن پس از بهبودی تست آن را برای خنثی سازی آنتی بادی و زمانی که برای ارائه آن به بیماران مبتلا به بیمار برای حداکثر اثربخشی با توجه به Woodcock.

آنتی بادی موجود در نقاهت پلاسما نیز در خدمت به عنوان یک منبع بالقوه دیگر برای درمان COVID-19: آنتی بادیهای مونوکلونال. این کلون از جدا خنثی سازی آنتی بادی -- یا انسان و یا مصنوعی ایجاد شده -- که در حال توسعه هستند و در حال حاضر در تست ایمنی به عنوان یک "آنتی بادی کوکتل" برای درمان coronavirus برای بیماران هر دو در داخل و خارج از بیمارستان, او گفت:.

ارتش ایالات متحده موسسه تحقیقات پزشکی بیماریهای عفونی والتر رید ارتش موسسه تحقیقات و ارتش ایالات متحده تحقیقات پزشکی و توسعه دستور در حال کار با شرکت های آنتی بادی مونوکلونال درمان است.

پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت اعطا $450 میلیون قرارداد در هفته گذشته به Regeneron داروسازی به منظور توسعه آن آنتی بادی مونوکلونال درمانی است که در مورد به وارد کردن مقیاس انسانی تست.

پلاسما گرفته شده در DoD مکان استفاده خواهد شد برای این تحقیقات و به شدت بیمار بیماران.

مکان های زیر در حال جمع آوری نقاهت پلاسما برای DoD:

 • والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی, Bethesda, Maryland
 • نیروی دریایی در مرکز پزشکی Portsmouth, Portsmouth, Virginia
 • فورت براگ در کارولینای شمالی
 • فورت گوردون گرجستان
 • Fort Benning, گرجستان
 • Keesler پایگاه نیروی هوایی, می سی سی پی
 • لککلند ایر فورس بس مسلح خدمات بانک خون مرکز مشترک پایه سن آنتونیو-Lackland تگزاس
 • فورت هود تگزاس
 • قلعه سام هوستون تگزاس
 • فورت بلیس تگزاس
 • نیروی دریایی در مرکز پزشکی سن دیگو اهداکنندگان خون مرکز, سن دیگو کالیفرنیا
 • Sharif Amiri, واشنگتن
 • Tripler مرکز پزشکی ارتش هاوایی
 • نیروی دریایی بیمارستان اهداکنندگان خون مرکز گوام
 • لندستوهل مرکز پزشکی منطقه ای آلمان

اهدای پلاسما شبیه به اهدای خون می کشد و "فقط کمی طولانی تر" نسبت دادن یک پاینت خون با توجه به نیروی هوایی جراح عمومی سرهنگ ژنرال دوروتی هاگ.

با توجه به محدود گزینه های جهان برای درمان coronavirus آن می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

"ما در حال شمارش را بر شما به گسترش این کلمه در مورد حیاتی این برنامه با گفتن دوستان خود و خانواده و دیگران در نیروی هوایی ما جامعه مورد نیاز برای اهدا کنندگان" هاگ گفت: در یک نسخه.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: نظامی پزشکی تیم استقرار دوباره به نبرد COVID-19

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب