ما تشدید پیشرفته جنگنده تجمع در نزدیکی قطب شمال به عنوان 1st F-35s می رسند در آلاسکا

نیروی هوایی ایالات متحده است به طور دائم مستقر اولین F-35A Joint Strike Fighter هواپیما در اقیانوس آرام. این

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 اردیبهشت 1399

نیروی هوایی ایالات متحده است به طور دائم مستقر اولین F-35A Joint Strike Fighter هواپیما در اقیانوس آرام.

این 354th جنگنده بال در Eielson پایگاه نیروی هوایی آلاسکا پذیرفته اول آن دو Lightning II هواپیما روز سه شنبه. این هواپیما در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای آموزش های مشترک در کنار خود stealth fighter پسر عموی F-22 Raptor, همچنین, مستقر در منطقه با توجه به یک سرویس انتشار اخبار.

"هنگامی که شما در ایستگاه F-35 در Eielson و شما F-22 Raptor را در پایگاه مشترک Elmendorf-Richardson, کار با هم در [مشترک اقیانوس آرام از آلاسکا محدوده مجتمع] با ما 18 متجاوز اسکادران و آموزش زمین دارایی شما آموزش کامل زمینه برای F-35 به توسعه" گفت: سرهنگ بنیامین اسقف فرمانده 354th جنگنده بال.

ایجاد F-35s در آلاسکا بوده است yearslong روند اما علائم اولین گام "در یک سفر که در ادامه Eielson پایگاه نیروی هوایی برای دهه های آینده" اسقف گفت: در انتشار.

مرتبط: آیا F-35 تست برای شرایط آب و هوایی شدید سقوط کوتاه است ؟

در مجموع 54 معمولی برخاست و فرود نسخه های F-35 در حال برنامه ریزی برای رسیدن به ماه دسامبر 2021. این پایگاه همچنین به KC-135 Stratotankers و F-16 Fighting شاهین که اغلب به عنوان متجاوز هوا یا قرمز "هوا" آموزش هواپیما برای شبیه سازی air-to-air battles با جت جنگنده شد.

Eielson میزبان یکی از نیروی هوایی برتر تمرینات Red Flag آلاسکا آوردن خلبانان و نیروهای زمینی هم چند بار در سال به منظور بالا بردن تاکتیک ها و تکنیک ها باید دوستانه نیروهای تحت محاصره است.

"ما باید یک ماموریت جدید" اسقف گفت: در انتشار. "ما نمی خواهد به عقب نگاه ما به عنوان پیشگام airpower مرزی."

توسط 2022 آلاسکا را به یکی از بالاترین غلظت از نسل پنجم هواپیماهای فعال در تئاتر اقیانوس آرام و در نزدیکی قطب شمال.

در یک Op-Ed برجسته در دفاع از اخبار سال گذشته, پس از نیروی هوایی, منشی, هدر ویلسون و رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein برشمرد اهمیت استراتژیک F-35 در منطقه میان رشد بین المللی بهره در قطب شمال بیان کرد که آلاسکا را تبدیل به "خانه به پیشرفته تر و جنگنده تر از هر مکان بر روی زمین است."

"تقریبا یک دهه قبل از ژاپنی ها حمله Aleutian Islands, Gen. بیلی میچل حمایت از ساختمان فرودگاه ها گفتن کنگره: 'هر کس دارد آلاسکا برگزار خواهد شد جهان'" آنها نوشت. "حتی پس از آن قطب شمال بود مهم استراتژیک و میچل کلمات بر نقش airpower در منطقه است. ... امروز پیشرفت های تکنولوژیکی بالقوه دشمنان در حال ساخت این هنگامی که نهی از مرز به طور فزاینده ای متخلخل."

اضافه کردن بیشتر آمریکا جت های منطقه و همچنین ارائه یک فرصت برای کشورهای متحد به ادغام و یادگیری از خلبانان آمریکایی, مقامات گفته اند.

برای مثال در سال گذشته نروژ مشخص شده عمده ورزش برای آن F-35A نوع با شرکت در دوسالانه قطب شمال چالش ورزش در "بالا شمال" - یک اصطلاح مورد استفاده برای این منطقه شامل کشورهای اسکاندیناوی و قطب شمال -- در کنار آمریکا F-16 خلبانان.

"نیروی هوایی ایالات متحده عظیمی است که تقویت و یا بالقوه است. ما به اندازه کافی نیست" گفت: Svein Efjestad سیاست مدیر بخش امنیت و سیاست عملیات در نروژ وزارت دفاع.

صحبت کردن به Military.com سال گذشته قبل از ورزش Efjestad گفت که جفت شدن با آمریکا را دوره "آموزش تاکتیکی" و پیشرفت است.

Norweigan مقامات در آن زمان گفتند که استقبال بیشتر همکاری پروازها با آمریکا را به ترکیب و مطابقت با قابلیت به ویژه زمانی که متفقین ارتش می تواند اطلاعات بیشتر در مورد روسیه در حال گسترش فعالیت های خود در منطقه از جمله GPS متراکم و نحوه خنثی کردن و یا مدیریت اقدام خصمانه.

نیروی هوایی مستقر F-35s به اقیانوس آرام برای اولین بار در سال 2017 در طول یک چرخش به Kadena پایگاه هوایی در اوکیناوا.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: رئیس جمهور تهمت سفارشات نیروی دریایی به قتل ایرانی, قایق است که آزار و اذیت ما و عروق

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب