نظر: چگونه من جان سالم به در coronavirus مستند – با تشکر از تکنولوژی

اگر شما پیدا کردن آن را دشوار است به ماندن در خانه در تمام طول روز نگران نیست – در اینجا چگونه من ساخته شده آن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 فروردین 1399

اگر شما پیدا کردن آن را دشوار است به ماندن در خانه در تمام طول روز نگران نیست – در اینجا چگونه من ساخته شده آن را از طریق این مستند تا کنون – با تشکر از همه مورد علاقه من اسباب بازی.

ما در حال زندگی در بی سابقه بار; حدود 93% از جمعیت جهان در حال حاضر زندگی در یک کشور با محدودیت های مسافرتی با 39% زندگی در کشورهایی که مهر و موم شده مرزهای خود را برای غیر شهروندان و افراد غیر مقیم. این Covid-19 همه گیر به این معنی است که بسیاری از ما زندگی و کار در خانه قادر به بیرون رفتن و دیدن دوستان و محدود به فقط یک, هوای آزاد, قیمتها در هر روز (تنها در صورت ضرورت).

آن را بدون شک شده است یک شوک فرهنگی شده است مبارزه دوباره acclimatise – اما در اینجا چگونه من flatmate رایان و من موفق شده اند به بهترین از همه چیز به لطف تکنولوژی محصولات ما اغلب می تواند برای اعطا.

بازی به شما از طریق مستند

هنگامی که وجود دارد برخی از زمان برای کشتن یک شب یکی از ما پورت از تماس نینتندو سوئیچ های چند منظوره ترکیبی کنسول. این یک انتخاب عالی برای هر دو همهجانبه single-player بازی و به خصوص به صورت چند نفره سرگرم کننده است.

overcooked 2

Overcooked! 2 در نینتندو سوئیچ

برای مطمئن شوید که آن را خوب مشاوره به تصویب زمان با برداشتن یک مهارت جدید مانند پخت و پز – اما ما گرفته شده (ظاهرا) آسان تر مسیر و مجذوب خودمان را در Overcooked! 2. این سرگرم کننده بازی اشپزی که ایده آل برای گیم پلی تعاونی با تشکر از خط تولید خود را راه اندازی. آن را ممکن است به نظر می رسد نوکر به uninitiated اما سفت کردن پیاز, سوپ جوش و حمل آن به خدمت هچ عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است تحت سخت محدودیت زمان و در حال wackier محیط به سرعت در حال تبدیل جاذب است.

مرتبط: بهترین بازی های رایگان شما می توانید بازی را در حال حاضر (در هر پلت فرم)

در بهترین زمان آن را مانند یک ماشین خوب روغن با سفارشات و درخواست های عبور بین شما با دقت نظامی به عنوان شما استراتژی گیم پلی خود را به ذخیره کردن فقط چند ثانیه در اینجا وجود دارد. اما هنگامی که شخصیت خود را به پایین سقوط ترک, قطره های ارزشمند, سفارشات, و یا به عنوان ساعت کنه شدیدا نزدیک به صفر و سپس شما می توانید خودتان را فریاد نوع خلاقیت که گوردون رمزی سرخ.

در بالای بازی محلی co-op بازی هم آن را نیز سرگرم کننده برای ترکیب بازی با مکالمه تصویری برای بیشتر از یک حزب و جو است. با یکی از دوستان جریان یک بازی مانند Jackbox حزب بسته در پلی استیشن 4 از طریق Twitch شما می توانید تمام وارد همان جلسه از طریق یک کد بر روی تلفن همراه خود را به احساس می کنم مثل شما همه در همان اتاق با هم دوباره.

در حالی که بازی بدون شک ایده آل برای آوردن دوستان به هم نزدیک آنها نیز در خدمت یک هدف بزرگ برای زمانی که شما احساس کمی بیشتر درونگرا و فقط می خواهم به عقب نشینی به خود را کوچک جهان کاملا به معنای واقعی کلمه. من صحبت از عبور از حیوانات: افق های جدید (همچنین در نینتندو سوئیچ) که اسیر بسیاری از تصورات مردم در حالی که ما خودمان را محدود به ما خانه های خود را. رایان افسانه ای شلغم-کشاورزی سوء استفاده را فعال کنید او را به پرداخت کردن بدهی های خود را و مقدار زیادی از آرامش بهبود صفحه اصلی خود را به جزیره ساخت آن را به یک خانه دور از خانه.

زمان شروع به خواندن این کتاب شما شده است به معنی

هنگامی که صحبت از کتاب را با دوستان, یکی از شایع ترین تاسف است نداشتن زمان کافی برای دریافت از طریق تمام کتاب های خود را در لیست علاقه مندی های – اما اگر یک چیز وجود دارد این مستند به ما داده است آن را یک بار کامل از وقت آزاد. من شده است با عقب نشینی به من Kindle Paperwhite بیشتر, هاردکور, فرصتی برای نشستن با یک کتاب خوب. اما اگر شما ترجیح می دهند دکلمه, جریان, خدمات مانند قابل شنیدن هستند به همان اندازه با ارزش است.

Kindle deals

Kindle Paperwhite 2018

من پیدا کردم آن را به یک زمان عالی به انتخاب کنید تا برخی از طولانی می خواند که شما ممکن است در تلاش برای جا در اطراف برنامه خود را در یک نمونه کار در هفته است. من در حال حاضر خواندن "Bonfire of the Vanities" توسط تام ولف که به تصویر می کشد عمومی و شخصی تنش های موجود در hustling و شلوغ شهر نیویورک از 1980s. در تقریبا 700 صفحه آن یک کتاب است که من ممکن است به طور معمول باید به حال زمان به عنوان خوانده شده, اما در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد زمان مناسب برای درک کنتراست. فقط به عنوان با بازی های ویدئویی و کتاب نیز می توانید با ارائه یک شکل بزرگ فرار از واقعیات است.

خدمات جریان کمک به عبور زمان

آن را مانند بسیاری از ما نیاز به هر گونه بیشتر تشویق به صرف زمان در Netflix بکشد اما این دوره قرنطینه تبدیل کرده و آن را از زمان نزول به یک تاسیسات با تشکر از طیف گسترده ای از نشان می دهد. و با تمام Tiger King الگوهای رفتاری مهاجم در سراسر اینترنت در حال حاضر شما فقط می خواهم به احساس بیشتر جدا شده از تمدن (در سست معنی واقعی کلمه) اگر شما نمی نگه دارید تا با escapades جو عجیب و غریب, Carole, Baskin و دوستان است.

مرتبط با: Disney Plus vs Netflix

apple tv plus vs netflix

Netflix-دستگاه های سازگار

اما وجود دارد بیشتر به زندگی (و به جریان ویدئو) از Netflix بکشد. نه تنها وجود دارد به تماشای سایت های به استفاده از (از جمله BBC iPlayer و All4) اما آمازون نخست و دیزنی به علاوه در حال رقبای اصلی برای Netflix بکشد که نیز ارائه می دهد انواع زیادی از محتوا است. اگر شما به دنبال به گسترش افق دید خود را کمی بررسی برخی از فیلم های تحسین است که شما ممکن است نادیده گرفته شده است. بیشتر به متخصص خدمات جریان می تواند راه رفتن – از جمله امثال موبی, BFI, بازیکن یا کرزن خانه سینما.

ما به تازگی آغاز شده اشتراک به لرزیدن. این کانال دارای تخصص در وحشت و پلیسی و پس از یک روز طولانی کاری استرس زا از خانه ما ramped تنش تا هنوز شکاف دیگر با امثال گور طرفداران مانند Hellraiser, schlocky B-movies مانند شیاطین و راز مانند Donnie Darko و چند خارجی از جمله سنگهای ریخته و اجازه دهید به یکی از سمت راست در. و اگر این نمونه ها نیست بسیار بالا-ابرو به اندازه کافی آن را نیز فراهم می کند بیشتر فکری عناوین مانند Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama.

و هی هنگامی که شما خسته شده اید این کتابخانه های آنلاین شما همیشه می تواند بازگشت و کشف قدیمی خود در مجموعه ای از دی وی دی (به یاد داشته باشید آنها را؟). این یک فرصت خوب برای گرفتن بر روی دیسک شما ممکن است برداشت سال پیش و یا به پایان کردن برخی از جعبه مجموعه.

نگهداری مناسب در طول مستند

در حال حاضر استرالیایی مجاز به رفتن به خارج از خانه برای ورزش یک بار در روز آن را به خوبی به ارزش با استفاده از آن زمان به ماندن سالم و مناسب که آیا شما می خواهید را به قدم زدن آرام و یا فشار خود را سخت تر و در یک ریه-busting اجرا شود.

مرتبط: بهترین انتقالها تناسب اندام

با استفاده از افتخار MagicWatch 2 برای پیگیری فعالیت های در حال اجرا

ما مجموعه خود را از چالش های افزایش آستین فواصل اجرا می شود و آن را به خصوص لذت بخش بوده است به استفاده از کاهش ترافیک به گذشته نزدیک به ترک لندن به عنوان نشانه شما شاید هرگز آنها را دوباره ببینید. ما فرار راست در اطراف میدان ترافالگار و بازگشت به خانه به استراتفورد در 23km اجرا است که در زمان در مناظر با شکوه مانند کلیسای جامع سنت پل و پل برج در راه ما را به نلسون ستون. اما به یاد داشته باشید مراقب باشید و بگذارید حداقل 2 متر بین خود و دیگر پیاده.

افتخار MagicWatch 2

من دنبال من اجرا می شود با استفاده از افتخار MagicWatch 2, و آن را بسیار خوب برای نشان دادن سرعت و نگه داشتن یک رکورد از آنچه شما به دست آورد. حتی اگر ممکن است آن را سخت تر به کار در حال حاضر از برخی جهات می توان آن را آسان تر به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی سلامت خود را با کنترل آنچه شما می خوردن و چک کردن به روز رسانی از خود wearables.

مرتبط: بهترین ساعت های هوشمند

در حالی که شما در حال cooped در خانه و ورزشگاه در حال توقیف, شما همچنین می توانید سعی کنید از برخی از خانه تمرینات مانند تخته و یا فشار یو پی اس و چند تا نرم افزار در Play Store یا فروشگاه App است که می تواند کمک به شما در ساختار تمرینات خود را و ساخت تا توانایی های خود را بیش از چند هفته است.

ارتباطات کلیدی است

این است که احتمالا مهم ترین از بسیاری. وجود دارد مقدار زیادی از مکالمه تصویری نرم افزار شما می توانید به نگه داشتن در تماس با دوستان از جمله اسکایپ و زوم. این دومی یکی واقعا محبوب و ساده برای پیوستن به تنها یک عضو از گروه نیاز به ثبت نام و ارسال به دیگران یک لینک با ایمیل, و سپس شما آماده به چند ویدئو چت با یک گروه بزرگ. (اما فراموش خرس در ذهن اخیر نگرانی های امنیتی).

مرتبط: چگونه به استفاده از زوم

از برخی جهات این وضعیت کمک کرده است تا ارتباط مجدد با دوستان قدیمی از من در غیر این صورت می توانست و می توان آن را بسیار اطمینان بخش برای دیدن چهره های آشنا بر روی لپ تاپ خود و یا صفحه نمایش تلفن. اگر ممکن است آن را خوب به استفاده از ابزار مانند این را به صحبت با دوستان و یا اعضای خانواده که ممکن است به خصوص در معرض خطر احساس اجتماعی جدا شده در حال حاضر بیش از همیشه است.

و چرا خودتان را محدود به تنها چت در زبان مادری خود را? با کمی زمان بیشتری را بر روی دست های خود را در حال حاضر می تواند زمان زیادی را به مطالعه یک زبان خارجه وجود دارد و چند تا راحت برنامه های خارج وجود دارد برای کمک به شما آن را انجام دهد تا کنون بیشتر به راحتی. من اخیرا با استفاده از HelloTalk به چت در فرانسه با دیگر زبان آموزان که به دنبال به زبان انگلیسی صحبت می کنند. شما می توانید در صحبت های خود را به زبان مربوطه و صحیح هر یک از دیگر اشتباهات که نه تنها به شما کمک می کند یاد بگیرند اما همچنین می تواند احساس بسیار پرارزش و می تواند منجر به دوستی های جدید و همچنین.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن