تفهیم اتهام تاخیر در مورد Airman بودن متهم سانتا کروز پلیس-قاتل

سانتا کروز Name Ben Lomond, مرد متهم به ضرب تیراندازی یک, Santa Cruz شهرستان کلانتر دفتر معاون ماه گذشته درخو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399

سانتا کروز Name Ben Lomond, مرد متهم به ضرب تیراندازی یک, Santa Cruz شهرستان کلانتر دفتر معاون ماه گذشته درخواست جدید وکیل از دفتر مدافع جمعه تعویق انداختن او تفهیم اتهام تا ماه آینده.

در طول بعد از ظهر جلسه دادگاه وکیل علامت Briscoe پذیرش قرار ملاقات در مورد سرمایه و اعطا شد یک درخواست که مشتری خود را استیون Carrillo اند تا Aug. 27 پاسخ به یک اتهام کمین سبک قتل مربوط به ژوئن 6 مرگ معاون Sgt. دیمون Gutzwiller. کاریلو یک گروهبان در نیروی هوایی ایالات متحده ادامه خواهد داد برگزار می شود بدون وثیقه بود و انتظار می رود به حمل و نقل برای بازداشت در سانتا ریتا زندان در آالمدا کانتی Briscoe گفت: در خارج از دادگاه. با توجه به ماهیت این پرونده مربوط به قتل و اقدام به قتل به اتهام اجرای قانون افسران Carrillo می تواند با مجازات مرگ روبرو.

در علاوه بر این به اتهام قتل به سانتا کروز دفتر دادستان منطقه نیز ثبت شده است اتهامات علیه Carrillo از جمله شش فقره اقدام به قتل و استفاده از مواد منفجره اقدام به استفاده از مواد منفجره انجام دو اقدام carjackings, آزار یک آتش نشان در اختیار داشتن یک ثبت نشده پنهان و لود اسلحه گرم دو فقره از در اختیار داشتن مواد بمب سازی و دو فقره در اختیار داشتن یک دستگاه انفجاری.

در یک جداگانه اما موازی مورد Carrillo, 32 و همدست رابرت Justus هستند متهم به قتل یک هفته زودتر از فدرال حفاظتی خدمات افسر دیوید پاتریک آندروود در اوکلند در اواخر ماه مه. مقامات فدرال در ارتباط اند Carrillo به اصطلاح Boogaloo جنبش افراطی ضد دولتی جنبش معتقد است که دوم جنگ های داخلی آمریکا است در افق.

Santa Cruz County Superior Court Judge پل Burdick chastized وکیل جفری Stotter که در ابتدا به نظر می رسد در Carrillo طرف برای حضور در روز جمعه جلسه ویدئو کنفرانس و نه در فرد.

در مرکز سنگین اجرای قانون از جمله حضور تک تیراندازان و بمب خرناس سگ در داخل و خارج از دادگاه Carrillo پوشیدن یک ماسک و یک پرتقال زندان jumpsuit خود را نشسته در دادگاه به هیئت منصفه جعبه برای اولین فیزیکی شهرستان سانتا کروز ظاهر در مورد. در جای دیگر در دادگاه صندلی برای عموم و اعضای مطبوعات بود به شدت محدود با توجه به کروناویروس مربوط به اجتماعی فاصله داشتیم. متعدد کلانتر معاونان و چند تن از Carrillo, اعضای خانواده, در میان دیگران, اجازه داده شد در اتاق در حالی که باقی مانده شرکت کنندگان به تماشای یک ویدیو livestream بعد از ظهر را رسیدگی از نزدیک دادگاه.

کاریلو شنوایی اولین بار بود که دادگاه زنده-پخش صوتی از طریق کانال یوتیوب از یک دادگاه عمومی با توجه به دادگاه مدیر جنایی و ترافیک در عملیات تیم نیومن.

روز جمعه جلسه دوم زمان Carrillo را تفهیم اتهام شده است به تعویق افتاد. در خارج از دادگاه وکلای مدافع از دفتر دادستان منطقه و Briscoe کاهش یافته است به نظر این هفته به عنوان اعضای کاریلو ، در طول Carrillo اولیه تفهیم اتهام شنیدن ژوئن 12, Stotter خطاب به خبرنگاران خواست عمومی نیست به عجله برای قضاوت در این مورد است. او گفت: Carrillo حال خدمت در نیروهای امنیتی در خارج از کشور و تجربه کرده بودند "افراطی شخصی و خانوادگی از دست دادن" به علاوه یک آسیب تروماتیک مغز در سال 2009.

این مقاله نوشته شده توسط Jessica A. نیویورک از سانتا کروز نگهبان بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سانتا کروز نگهبان. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب