'ما باید انرژی:' نظامی پزشکان از بین بردن فرسوده کارکنان در نیویورک بیمارستان

نظامی کادر پزشکی در حال خروج underused بیمارستان نیروی دریایی کشتی ها و زمینه مراکز درمانی برای از بین بردن س

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 فروردین 1399

نظامی کادر پزشکی در حال خروج underused بیمارستان نیروی دریایی کشتی ها و زمینه مراکز درمانی برای از بین بردن سبب شیوع غیر نظامی پزشکان در شهر نیویورک سخت-آمار بیمارستان ها به عنوان coronavirus بحران می پوشد ،

"ما چهره های تازه ما باید انرژی و شور و شوق گفت:" نیروی هوایی سرهنگ جنیفر Ratcliff, که به ارمغان آورده است تیم پزشکی به لینکلن بیمارستان و ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس.

کارکنان وجود دارد "خسته شده اند و کار کرده اند بسیار طولانی روز و هفته" گفت: Ratcliff فرمانده 927th هوافضا پزشکی اسکادران در پایگاه نیروی هوایی مک دیل در فلوریدا.

نیروی دریایی 1000 تخت بیمارستان کشتی راحتی بود و ارسال به شهرستان پس از رسیدن به اسکله 90 در منهتن در مارس 30, را در انتظار سرریز از تروما بیماران از بیمارستان های شهرستان به عنوان پزشکان محلی از درمان COVID-19 موارد است. اما بیمار جریان است محقق نمی شود وزیر دفاع علامت Esper گفت: در پنتاگون در کنفرانس خبری روز سه شنبه.

"استراتژی تغییر کرده است," او گفت:. "ما در حال حرکت کردن آسایش پزشکان ما بخشی از ما پزشکان و قرار دادن آنها را به شهر نیویورک بیمارستان ها به ارائه کمک."

مرتبط با: ارتش اعزام رزرو متخصصان پزشکی برای کمک به غرق بیمارستان های شهرستان

او به تعدادی از پزشکان در حال reassigned از راحتی اما گفت: در مجموع 2100 نظامی پزشکان, پرستاران, پزشکی و دستیاران در حال حاضر در شهرستان خواهد شد و افزوده به زودی اضافی توسط تیم پزشکی که از ارتش.

Ratcliff گفت: ارتش تقویت شده است به خوبی دریافت کرد.

"شما می توانید راه رفتن در اطراف بیمارستان و فقط ببینید که استادان و ساکنان واقعا خوشحال به ما," او اضافه شده است.

"ما در حال onboarding بيمارستان خیلی از ما وارد" نیروی دریایی سروان. جو Kochan گفت: از 1100 داوطلب پزشکان, پرستاران, پزشکی و دستیاران از ذخایر که اعزام به این شهر در هفته گذشته.

"به عنوان آن می ایستد در حال حاضر ما واقعا هل دادن به این بیمارستان برای حمایت از خود نیاز دارد" گفت: Kochan اجرایی افسر عملیاتی بهداشت حمایت از واحد مستقر در Portsmouth, Virginia.

زمانی که او اعلام کرد استقرار پرسنل پزشکی به شهرستان در مارس 5, Esper گفت: حدود 300 را به 11 بیمارستان های شهرستان. معلوم بود شنبه که آیا این تعداد افزایش یافته بود.

Kochan و Ratcliff پیوست ارتش ستوان سرهنگ لسلی Curtis ارشد در 9 رشته در بیمارستان از فورت هود تگزاس در یک کنفرانس تلفنی از شهر نیویورک به پنتاگون به استرس مداوم نیازهای این شهرستان با وجود تبدیل Javits Center و آسایش بودن underused تا کنون.

در علاوه بر این به 1100 پرسنل پزشکی در حال حاضر مستقر ارتش اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به ارسال بیشتر تیم ها به شهرستان.

پانزده شهری تقویت پزشکی وظیفه نیروهای مستقر خواهد شد در سراسر کشور برای کمک به شهرستانها در مبارزه با کروناویروس و چهار نفر از کسانی که نیروهای وظیفه هر یک متشکل از 85 پرسنل خواهد شد و فرستاده شده به شهر نیویورک شرکت کرد.

ارتش به دنبال تنظیم آن تلاش در شهر نیویورک برای تغییر درخواست های آینده از شهرستان و مقامات دولت است.

هدف اصلی این بود که آسایش و زمینه امکانات پزشکی در Javits کنوانسیون مرکز درمان غیر COVID-19 بیماران به سهولت برخی از بار پر ازدحام بیمارستان های محلی. اما تقاضا برای درمان غیر COVID بیماران پدیدار نیست در یک شهر در مستند.

این شهر پس از آن خواسته است که به راحتی و Javits Center تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها برای COVID-19 بيمار و نظامی به توافق رسیدند اما اداری و لجستیکی مشکلات مانع از انتقال بيماران است.

COVID-19 بيمار اول تا به حال گرفته شده به بیمارستان های محلی به نمایش در خواهند آمد اما این توافق در حال حاضر به آمبولانس بیماران را به طور مستقیم به Javits Center یا راحتی.

از روز شنبه حدود 320 بيمار در 1 ، 500 تخت به ظرفیت Javits Center. به گزارش آخرین جمعه از پنتاگون در راحتی گفت که وجود دارد بیش از 50 نفر روی 1000 تخت کشتی.

کورتیس شده که در Javits Center اذعان به تاخیر در آوردن در بیماران است. "ما تا به حال برای تعیین نیازهای شد," او گفت:. سپس تمرکز تبدیل به "ساده بوروکراسی که هر کس می خواهد به انجام این کار در هر سطح."

"هر روز ما در حال پیدا کردن راه های بیشتر," او گفت:. "من فکر می کنم این است که در حال حرکت در مسیر درست است.

"ما نمی خواهیم به انجام این کار. ما باید توانایی به مقیاس به هر چه خواسته ها بر اساس نیازهای شهر و یا هر ماموریت خاص که مورد نیاز است" کورتیس اضافه شده است.

شده است وجود دارد حدس و گمان است که به راحتی ممکن است کشیده از شهر نیویورک و جاهای دیگر فرستاده اما Ratcliff گفت که او تا به حال دیده می شود هیچ نشانه ای که ارتش تلاش در این شهرستان خواهد slacken.

"شهر من معتقدم هنوز ما نیاز دارد دارایی های," او گفت:. "من فکر نمی کنم وجود دارد صحبت از پوسته پوسته شدن که بازگشت اما دوباره می کنیم و هر آنچه دولت از نیویورک نیاز دارد."

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز سه شنبه توصیف یک شهر هنوز هم نیاز به حمایت با وجود ادامه نشانه هایی که جدید کروناویروس موارد برخورد کرده بود فلات.

"ما در حال کاهش میزان عفونت," او گفت:. اما یکی دیگر از 778 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس ثبت شد در شهر دوشنبه.

"این وحشتناک است وحشتناک, وحشتناک, اخبار," او گفت:.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: SecDef اعلام کرد قصد دارد به گسترش نیروی گسترده محدودیت های مسافرتی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب