کنگره خواستار Marines برای استراحت کوتاه کردن مو قوانین در طول همه گیر

زمانی که دریایی سپاه, اعضای خانواده در مریلند رسیده به کنگره خود را با نگرانی در مورد شلوغ پایه باربر مغازه ه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 اردیبهشت 1399

زمانی که دریایی سپاه, اعضای خانواده در مریلند رسیده به کنگره خود را با نگرانی در مورد شلوغ پایه باربر مغازه های پارچه مبلی. جیمی راسکین گفت که -- از تمام چالش هایی که کشور با آن روبروست در طول coronavirus بیماری همه گیر -- این یکی از آسان را حل کند.

"کسانی که عضو تفنگداران دریایی در حال حفاظت از ما و ما موظف به حفاظت از آنها" راسکین یک مریلند از حزب دموکرات گفت: Military.com. "[نظافت استانداردهای] می تواند آرام در راه است که امنیت ملی ما را به مخاطره می اندازد."

راسکین که در نامه ای به دریایی فرمانده ژنرال دیوید برگر در روز سه شنبه است و آخرین سوال این سرویس را پایبندی به سخت نظافت در طول استانداردهای جهانی همه گیر. یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که تفنگداران دریایی بدون ماسک به انتظارنشسته بودند تا به موهای خود را قطع و وادار وزیر دفاع علامت Esper به سوال "چه آیا شما را در درک؟"

مرتبط با: وزیر دفاع به تفنگداران دریایی: تجدید نظر در قوانین کوتاه کردن مو در طول همه گیر

در نامه خود راسکین خواست برگر به استراحت دریایی سپاه نظافت استانداردهای موقت "برای محافظت از هر دو تفنگداران دریایی و آرایشگران و آرایشگاه که آنها خدمت می کنند."

برگر دریافت کرده است در این نامه اما خواسته های به خصوصی حفظ ارتباط خود را با نمایندگان مجلس ، اریک فلاناگان فرمانده گفت.

فرمانده سمت چپ تصمیم گیری در مورد آرامش بخش استاندارد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به فرماندهان اما راسکین گفت: عظیم بهداشت بحران همه گیر ارائه خواستار بالا به پایین هدایت.

"این تماس دقیقا برای این نوع از نهادی رهبری و انسجام است که تفنگداران دریایی معروف برای," او گفت:. "فرمانده عمل می کنند در اینجا برای جلوگیری از در معرض خطر شرایطی از تحقق."

 

داشتن تفنگداران دریایی صبر در خطوط موهایشان به عنوان موارد COVID-19 همچنان به افزایش در صفوف نظامی غیر ضروری است راسکین گفت. مداوم بهداشت عمومی مبارزه با کروناویروس گفت: نیاز به رهبران برای کمک به کاهش هر غیر ضروری, از تماس فیزیکی.

هر یک از خدمات نظامی صادر کرده است خود را, راهنمایی در مورد نحوه اجرای استانداردهای نظافت در طول بیماری همه گیر. نیروی دریایی خدمات سخت ترین ضربه از coronavirus بحران, برای اولین بار بود به فرماندهان اقتدار به آرامش مرد و زن مو-طول قوانین در مارس 18.

نیروی هوایی نیز صادر راهنمایی در ماه گذشته به فرماندهان در مورد آرامش بخش نظافت استاندارد. سربازان گفته شده به دنبال خدمات مو, مقررات, اما نه به دریا با فوق العاده کاهش به نگه داشتن آن فوق العاده کوتاه در طول شیوع بیماری است.

در نامه خود راسکین تاکید کرد که این فقط طول می کشد یک آلوده دریایی یا آرایشگر به گسترش COVID-19. که می تواند منجر به یک واکنش زنجیره ای از COVID-19 موارد در صفوف او هشدار داد.

کنگره اذعان کرد که رهبران نظامی زیادی به در نظر گرفتن زمانی که می آید به سیاست های جدید در وضعیت بی سابقه ای ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما اگر اعضای خانواده خود را نگران تفنگداران دریایی ایمنی عمومی رهبران موظف به در نظر گرفتن نگرانی های خود را, او گفت:.

"من امیدوارم که فرمانده می تواند اعتصاب حق تعادل" راسکین گفت.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

ادامه مطلب: دریافت یک جفت قیچی:' ارتش نظافت استانداردهای هنوز هم در اثر مقامات می گویند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن