نیروی هوایی در حال آماده سازی خود برای اقدام بیشتر در قطب شمال

به عنوان روسیه و چین خود را گسترش تجاری و فعالیت های نظامی در قطب شمال نیروی هوایی باید آماده برای یک مربوط ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 مرداد 1399

به عنوان روسیه و چین خود را گسترش تجاری و فعالیت های نظامی در قطب شمال نیروی هوایی باید آماده برای یک مربوط به سربازان ارتش ایالات متحده آمریکا و شریک زندگی فعالیت در آن منطقه با توجه به نیروی هوایی بالا به طور کلی.

در طول یک پنل میزبانی شورای آتلانتیک رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein گفت: مخاطبان است که پیش بینی افزایش نیاز به نیروی هوایی بود اعزامی و به عادت تبدیل شده به قطب شمال جنگ تمرینات.

جزئیات بعدی: فورت هود شناسه سرباز دیگر را مرده پیدا کردن پست

"من یک افزایش در فعالیت نسبت به ساخت و ساز در این استراتژی برای اطمینان از سربازان آماده برای رفتن در هر نقطه در سطح جهان به عنوان یک نیروی اعزامی" او گفت:. پانل از جمله نیروی هوایی, منشی, باربارا بارت و فضای نیروی فرمانده عملیات فضایی ژنرال جان ریموند عرضه نیروی هوایی اولین قطب شمال استراتژی در طول این رویداد.

"چه می توانم بگویم [سربازان]:" من نمی دانم دقیقا زمانی که من می خواهم به شما بپرسید فرمانده اسکادران را انتخاب کنید تا بسته بندی و استقرار در جلو به هم 120 درجه-plus [متوسط] یا منهای 50 درجه. من فقط می دانم که ما باید از الان تا آن زمان به شما آماده'" Goldfein گفت.

با تقاضا برای نظامی فعالیت های پیش بینی شده برای افزایش گارد ملی هوایی است LC-130 "Skibird" به احتمال زیاد اعزام به منطقه قطبی بیشتر, او گفت:. نیروی هوایی تنها 10 LC-130 هواپیما -- مجهز به اسکی-مانند ارابه فرود -- استفاده می شود که برای عملیات در گرینلند و همچنین قطب جنوب است.

خدمات مسئول نزدیک به 80 درصد از وزارت دفاع قطب شمال کمک های مالی قابل توجهی سهم به دو پایگاه نظامی در آلاسکا آموزش محدوده اوایل دفاع موشکی سیستم های هشدار دهنده و ماهواره های فرمان و کنترل ایستگاه در منطقه با توجه به استراتژی جدید. با خدمات پیشرو در این طرح سربازان را از طریق "ذاتی سریع پاسخ و دوربرد قابلیت" برای پاسخ به حوادث و حتی فاجعه بار آنهایی که اتفاق می افتد در شمال آن می افزاید.

نیروی هوایی است که تماشای آن دشمنان بارت روز سه شنبه گفت. به عنوان یخ های قطب شمال همچنان به ذوب روسیه با تاکید بر فشار خود را برای زیراب جمع آوری اطلاعات-از زیردریایی برای عملیات هواپیماهای بدون سرنشین -- در دریای شمال مسیر علاوه بر آن توسعه دفاع هوایی و ساحلی سیستم های موشکی. بیشتر پیچیده چیزهای چین که در نظر خود یک "نزدیک به قطب شمال ایالت" برنامه ای برای ایجاد خطوط حمل و نقل با آن "قطبی جاده ابریشم" ابتکار است.

نیروی هوایی قطب شمال استراتژی اشاره می کند که در حالی که دشمنان به دنبال سرمایه گذاری در محیط در حال تغییر آن ارائه بلندی خطرات برای این سرویس. "کاهش در تک و چند سال یخ های قطبی در حال شتاب گرفتن نرخ فرسایش ساحلی قرار دادن هوا و فضا نیروهای' در حال حاضر پراکنده زیرساخت های در معرض خطر" آن را می گوید..

در میان رشد بین المللی بهره بارت برشمرد اهمیت استراتژیک F-35 Joint Strike Fighter به پایگاه های نیروی هوایی در منطقه است.

"زمانی که کامل تکمیل برنامه ریزی شده F-35s می رسند Eielson پایگاه نیروی هوایی آلاسکا بی نظیر غلظت نسل پنجم جنگندهها خواهد شد پروژه بی تردید نفوذ," او گفت:.

توسط 2022 آلاسکا را به یکی از بالاترین غلظت از هواپیماهای رادارگریز عامل در تئاتر اقیانوس آرام و در نزدیکی قطب شمال. در مجموع 54 معمولی برخاست و فرود نسخه از رعد و برق II در حال برنامه ریزی برای رسیدن به ماه دسامبر 2021. این پایگاه همچنین به KC-135 Stratotankers و F-16 Fighting شاهین که اغلب به عنوان متجاوز هوا یا قرمز "هوا" آموزش هواپیما برای شبیه سازی air-to-air battles با جت جنگنده شد.

اضافه کردن بیشتر آمریکا جت های منطقه و همچنین ارائه یک فرصت برای کشورهای متحد به ادغام و یادگیری از خلبانان آمریکایی, مقامات گفته اند. این 354th جنگنده بال در Eielson پذیرفته شده خود را برای اولین بار F-35s در ماه آوریل به عنوان بخشی از افزایش ساخت.

علی رغم پیشرفت های نیروی هوایی گفت: آن را باید مدافع برای آینده سرمایه گذاری برای زیرساخت های آن به منظور "مطابقت آینده عملیاتی نیاز دارد." کسانی که نیازهای همچنین کمک به دفاع از میهن با توجه به استراتژی جدید. اما آن را نمی دهیم که چگونه مقامات را آغاز کرده اند که برنامه ریزی برای این نحوه سرمایه گذاری چه مقدار از آنها هزینه خواهد شد و یا چگونه این سرویس را درخواست تجدید نظر به کنگره برای مجوز های اضافی.

برای مثال پنتاگون برای سال بوده است به دنبال برای به روز رسانی اولیه آن موشک سیستم های تشخیص بسیاری از آن ها واقع در شمال.

در سال 2017, ژنرال. لری رابینسون و سپس سر از آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای گفت: آمریکا و کانادا مشغول به کار بودند در ارتقاء برای محافظت در برابر موشک کروز تهدید کشورهایی مانند روسیه و کره شمالی -- اول قابل توجهی تجمع در بیش از دو دهه.

این binational فرمان گروه وظیفه بود با تجزیه و تحلیل راه "به مدیریت جایگزینی احتمالی از شمال به سیستم هشدار دهنده است که شبکه ما را از نظارت راداری در سراسر آلاسکا و شمال کانادا" برای محافظت در برابر موشک کروز تهدید کشورهای رابینسون گفت: در آن زمان.

نیروی هوایی همچنان ادامه دارد "را به کار با کانادا برای شناسایی مواد و بدون مواد راه حل های شمال, هشدار سیستم" استراتژی متحده بدون افشای جزئیات بیشتر.

دفاع موشکی بستگی به ارتباطات هوش نظارت و شناسایی -- همه کمک عملیات فضایی اضافه ریموند. "Spacepower ضروری است به قطب شمال عملیات ما اجازه می دهد برای دیدن با وضوح حرکت با دقت و برقراری ارتباط در سراسر فواصل وسیع," او گفت:.

این ماموریت باید از همه همگرا تحت یک جامع متقابل دامنه شبکه Goldfein اضافه شده است.

"هیچ بهتر وجود دارد [موضوع] از قطب شمال به بحث در مورد چه هواپیما چه کشتی چه زیردریایی, چه ماهواره اما چه شبکه ای آیا ما نیاز به ساخت ؟" او گفت:. "و ما چگونه کراوات با هم این سیستم عامل سنسور یا سلاح بنابراین ما می تواند یکپارچه در سراسر مشترک تیم است."

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نروژ نگرانی های ذوب شدن یخ های قطب شمال را تحریک هواپیماهای بدون سرنشین عملیات و درگیری

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن