نیروی دریایی دامپزشک به اتهام برنامه ریزی برای بمب گذاری در بیمارستان بیش از دولت COVID-19 پاسخ

این مقاله توسط Jared کلر در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 فروردین 1399

این مقاله توسط Jared کلر در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

نیروی دریایی کهنه بود که این موضوع از یک ماه-طولانی تروریسم داخلی تحقیقات به اتهام برنامه ریزی در بمباران یک بیمارستان به علت ترس خود را بیش از دولت در پاسخ به این رمان coronavirus (COVID-19) همه گیر با توجه به اسناد دادگاه.

تیموتی رابرت ویلسون, 36, درگذشت زیر مارس درگیری با ماموران اف بی آی در خانه اش در جاپلین میسوری پس از اجرای قانون ماموران اقدام به دستگیری او را به ظن توطئه حمله به شهر کانزاس-منطقه بیمارستان.

ویلسون داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی در ماه جولای سال 2002 در خدمت روی عرشه ناوشکن McCampbell و افزایش به رتبه آشپزی متخصص کلاس 3 (E-4) قبل از جدایی او در فوریه 2006.

او جوایز شامل نیروی دریایی "E" روبان رفتار خوب مدال دفاع ملی خدمات, مدال, عراق, کمپین مدال جهانی جنگ با تروریسم مدال خدمات و گارد ویژه عملیات سرویس روبان.

ویلسون به پایان رسید تا در FBI رادار پس از برقراری ارتباط با ارتش Pfc. جارت ویلیامز اسمیت 24 ساله فورت رایلی, کانزاس, سرباز متهم در ماه سپتامبر گذشته با ارسال دستورالعمل در مورد چگونگی ساخت بمب موجب شده توسط تلفن های همراه بیش از رسانه های اجتماعی.

با توجه به تازگی unsealed دادگاه اسناد و مدارک بررسی شده توسط کانزاس سیتی استار, Wilson برنامه ریزی شده در انفجار یک خودرو پر از مواد منفجره در پارکینگ بلتون مرکز پزشکی منطقه ای در Cass County, بازدید از سایت از حمله برنامه ریزی شده با یک مامور اف بی آی مخفی دو روز قبل از مرگ او.

در حالی که ویلسون ابراز "نژادی و مذهبی و ضد دولت animus" که نگران FBI قبل از حمله برنامه ریزی شده او ظاهرا رشد "بیشتر نگران" در مورد دولت در پاسخ به COVID-19 یک هفته پس از میسوری گزارش اولین مورد از این ویروس در مارس 8, شتاب جدول زمانی خود را و اقامت در مرکز پزشکی به عنوان هدف خود را.

از کانزاس سیتی استار:

"[ویلسون] messaged محرمانه خبرچین و FBI agent گفتن آنها را به حذف "همه چیز شما باید از من" اگر حکومت نظامی به اثر می رود که به طور گسترده ای شایع شده که دولت فدرال و دولت های ایالتی شروع به تامل stay-در-خانه سفارشات و دیگر اقدامات به سرعت گسترش ویروس.

"ویلسون گفت: او می دانست که افرادی که تا به حال بدست از نظامی که به نام شده بود بازگشت.

"'است که نشانه خوبی نیست,' ویلسون گفت: محرمانه خبرچین. این خبرچین گفته اف بی آی که ویلسون جدی بود در طول یک بعدی مکالمات تلفن-بدون شوخی و بدون خنده.

"در مارس 18, Wilson گفت: undercover agent که آنها نیاز به سرعت بخشیدن به جدول زمانی خود را. عامل گفت: او می تواند در شهر های آخر هفته از 21 مارس است.

"ویلسون گفت: "هدف قرار دادن یک بیمارستان خواهد بود هدف نخست در حال حاضر قبل از ذکر کو بیمارستان با توجه به این که coronavirus بيماران رفتن وجود دارد اما اذعان کرد او نمی دانست که چه امنیتی بود و در مبارزه بیمارستان.

"'(W)e می تواند در اطراف درایو و نیمه نگاه کنید همه چیز, اما من فکر می کنم در حال حاضر با راه همه چیز از آن می تواند زمان نخست,' ویلسون گفت: "مثل من نفرت را به صبر کنید تا وقتی که" مارس و سپس بدترین سناریو شما می دانید که آنها قفل شده ام همه چیز را تنگ که در آن شما می توانید سفر و ما این فرصت را از دست ندهید.'"

"ویلسون در نظر گرفته اهداف مختلف و در نهایت حل و فصل در یک منطقه بیمارستان در تلاش برای صدمه زدن به بسیاری از مردم با هدف قرار دادن یک مرکز که ارائه انتقادی مراقبت پزشکی در محیط امروز" اف بی آی در بیانیه ای گفت: پس ویلسون مرگ در ماه مارس است.

اسمیت سرباز که گفته تغذیه Wilson ساخت بمب و مواد امضا رسمی درخواست توافق با دادستان در ماه فوریه در نیویورک تایمز. او رو تا 40 سال در زندان است.

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب