قهرمان جنگ McRaven می گوید MIT Grads آنها ‘قهرمانان واقعی’

ویلیام McRaven بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار که کارگردانی این حمله که به کشته شدن اسامه بن لادن گفت: اعضای دانشگاه MIT فارغ التحصیلی کلاس جمعه که آنها را “قهرمانان واقعی” خواهد شد که صرفه جویی در جهان از بیماری های همه گیر جنگ تغییر آب و هوا فقر و نژاد پرستی.

McRaven که تحویل آدرس خود را آنلاین به موسسه تکنولوژی ماساچوست گفت: او idolizing قهرمانان کتاب های کمیک مانند بتمن و سوپرمن اما آمد تا ببینید که “قهرمانان ما نیاز نیست قهرمانان من به دنبال شده بود.”

“همانطور که من بزرگ شدم و سفر در جهان و به عنوان من تو را دیدم بیش از سهم من از جنگ و تخریب من به حقیقت سخت است که کاپیتان امریکا نیست در آینده به نجات” McRaven گفت. “شما — درخشان ذهن MIT — شما در حال رفتن به مجبور به صرفه جویی در جهان است.”

در مشاوره خود را در مورد چگونه به را که گوشته McRaven گفت: فارغ التحصیلان که عقل و استعداد به تنهایی کافی نخواهد بود. آنها نیاز به کیفیت او مشاهده شده در دیگر قهرمانان گفت: مانند شجاعت اخلاقی پشتکار و تمایل به قربانی.

قهرمانان واقعی نیز فروتن McRaven اضافه شدن یک درس که coalesced خود را در طول سال در ارتش.

“بوته جنگ به شما می آموزد که هر روز که شما شکست ناپذیر نیست,” او گفت: “که دشمن در سر پا و حمل تنها Kalashnikovs می تواند گاهی اوقات شکست بهترین سربازان و بهترین تکنولوژی در جهان است.”

McRaven شد سر از ایالات متحده مشترک فرماندهی عملیات ویژه در سال 2011 هنگامی که یک تیم از نیروی دریایی مهر و موم کشته شدن بن لادن در القاعده رهبر در پاکستان است. او همچنین رهبری 2009 نجات از ریچارد فیلیپس یک کاپیتان کشتی بود که توسط دزدان دریایی سومالی دستگیر و بعد از آن به تصویر کشیده شده توسط تام هنکس در یک فیلم.

سابق نیروی دریایی مهر و موم خود McRaven از بازنشسته نیروی دریایی در سال 2014 و رهبری دانشگاه تگزاس سیستم تا 2018.

سخنرانی خود جلب کرد در “قهرمانان واقعی” McRaven گفت که او دیده است “در میدان های جنگ در عراق و افغانستان در بيمارستان مبارزه COVID-19 در خیابان نگه داشتن امریکا امن و باز است.”

او گفت که مانند مهر و موم فارغ التحصیلان نیاز به آب و دشواری برای رسیدن به پیروزی. و او گفت: آنها باید انتظار مخالفت.

“اگر شما امیدواریم که برای صرفه جویی در رابطه شما باید برای ایستادگی با محکومیت خود را,” او گفت:. “شما باید برای مقابله با نادان با حقایق. شما باید برای به چالش کشیدن افراطیون با دلیل. شما را مجبور به سرپیچی از naysayers و ضعیف و سست عنصر که نه قانون اساسی به پایه بلند.”

McRaven, 64, تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای ارائه آدرس خود را طی مراسمی در مدرسه در دانشگاه در کمبریج. اما مانند ده ها تن از دیگر دانشگاه های ایالات متحده MIT لغو آن دانشگاه فارغ التحصیلی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس نقل مکان کرد و آن را آنلاین.

این مقاله در نوشته شده بود توسط COLLIN BINKLEY از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر