Mattis می شکند سکوت مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح تفرقه به عنوان تظاهرات خشم

سابق وزیر دفاع جیم برخوردار است گفت: در گذشته که او تا به حال یک "وظیفه سکوت" به دولت زیر خدمات خود را. روز چ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 15 خرداد 1399

سابق وزیر دفاع جیم برخوردار است گفت: در گذشته که او تا به حال یک "وظیفه سکوت" به دولت زیر خدمات خود را. روز چهارشنبه آن را به نظر می رسد که وظیفه به پایان رسید.

در داغدار شرایط Mattis شارژ جمعه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است و در وظایف خود را به قانون اساسی و مردم آمریکا با متزلزل پاسخ به سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

جزئیات بعدی: Esper معکوس برنامه ای برای ارسال فعال-سربازان وظیفه خانه

Mattis محکوم کرد آنچه که او به نام "نظامی" واشنگتن دی سی و استفاده از زور به درایو معترضان به دور از کاخ سفید در آنچه او گفت: نقطه اوج تهمت ریاست جمهوری با هدف تنظیم آمریکایی ها در برابر یکدیگر است.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا--حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند برای تقسیم ما" Mattis گفت: در یک مقاله برای مجله آتلانتیک.

"ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری" بازنشسته دریایی کل و رئیس سابق فرماندهی مرکزی ایالات متحده گفت.

مراجعه تنها برای ملت ایران بود که به "متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در ما جامعه مدنی" Mattis گفت.

Mattis خدمت کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وزیر دفاع پس از مدت کوتاهی پس از افتتاح و بیشتر خود را نگه داشته اختلافات با mercurial رئیس جمهور تحت کاری ادامه داده اند. اما او استعفا داد و در دسامبر سال 2018 بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب اعلام کرد که نیروهای ایالات متحده را از برداشت سوریه و ثابت خود را belittlement از متحدان.

پس از کناره گیری او اجتناب انتقاد مستقیم از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در روز چهارشنبه بیانیه ای برخوردار بود unsparing.

"ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما," او گفت:.

"عبارت" برابر عدالت تحت قانون' حک شده در سنگ فرش از دیوان عالی ایالات متحده. این دقیقا چیزی است که معترضان به درستی خواستار" او ادامه داد.

تقاضا است "که همه ما باید قادر به گرفتن پشت" Mattis گفت. "ما نباید منحرف شود توسط تعداد کمی از lawbreakers ... تظاهرات تعریف شده توسط دهها هزار نفر از مردم وجدانی که اصرار دارد که ما زندگی می کنیم تا به ارزش های ما -- ارزش های ما به عنوان مردم و ارزش های ما به عنوان یک ملت است."

آن کسانی که ارزش ها که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تمسخر و یا نادیده گرفت در طول مدت خود را در دفتر Mattis گفت: خروج آمریکا از مردم برای پیدا کردن یک مسیر رو به جلو را برای خود.

"ما می توانیم متحد بدون او نقاشی بر روی نقاط قوت ذاتی در جامعه مدنی ما. این آسان نخواهد بود به چند روز گذشته نشان داده اند اما ما آن را مدیون به شهروندان ما برای نسل های گذشته که خون به دفاع از وعده ما و فرزندان ما" Mattis گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب Mattis به عنوان وزیر دفاع آمد و به عنوان چیزی از یک, آیا به عنوان Mattis سریع پذیرش نامزدی, اما وجود نشانه های اولیه که رابطه خود را خواهد بود به چالش کشیده است.

در معرفی Mattis در بدمینستر نیوجرسی و مستغلات در دسامبر 2015 تهمت او را به نام "سگ دیوانه" یک نام مستعار Mattis detests. در اولین جلسه با پنتاگون در مصاحبه با خبرنگاران Mattis اصرار داشت که آنها او را "جیم."

پس از Mattis استعفا مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به حل و فصل در معاون وزیر دفاع پاتریک Shanahan سابق بوئینگ اجرایی به عنوان جانشین ولی Shanahan انصراف پس از جزئیات شروع به ظهور بیش از یک کثیف داخلی موضوع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس برداشت شده را علامت Esper بود که در خدمت به عنوان ارتش, منشی, به آینده غیر نظامی رهبر پنتاگون. تایید شده توسط سنا در ماه جولای 2019, Esper در حال حاضر نیز به نظر می رسد بر روی یخ نازک با مغلوب ساختن پیشی جستن.

روز دوشنبه تهمت berated ملت فرمانداران برای آنچه که او را دیدم به عنوان خود را "ضعیف" پاسخ به اعتراضات و گفت که او آماده به استناد قیام اقدام به ارسال فعال وظیفه نیروهای خود را به کشورهای خود را.

در چهارشنبه Esper گفت که او در برابر استفاده از قیام عمل در حال حاضر و به نام برای بهبود زخم ها و پایان دادن به نژادپرستی در این کشور و در درون صفوف ارتش.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مربوط به: کاخ سفید Sidesteps سوال که آیا SecDef را حفظ خواهد کرد کار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب