87 ساله کره ای جانباز فارغ التحصیلان دبیرستان

جکسون, Mich. — یک کره ای جانباز که کاهش یافته است را از دبیرستان در سال سوم خود را در سال 1952 به عضویت نیروی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

جکسون, Mich. — یک کره ای جانباز که کاهش یافته است را از دبیرستان در سال سوم خود را در سال 1952 به عضویت نیروی هوایی ایالات متحده و تبدیل به یک خلبان در طول جنگ در نهایت دریافت دیپلم متوسطه در سن 87.

اد ساندرز بود قادر به دریافت جکسون دیپلم دبیرستان از طریق یک ایالت میشیگان عمل است که اجازه می دهد تا مدرسه تخته به جایزه دیپلم به جانبازان که در سمت چپ دبیرستان به خدمت در جنگ جهانی دوم و جنگ کره و ویتنام.

"من هرگز خواب من خواهد بود قادر به فارغ التحصیل" ساندرز گفت: MLive.com. "من خیلی خدا را شکر که."

زمانی که ساندرز 18 سال و از مدرسه کاهش یافته است به پیوستن به نیروی هوایی او می خواست به یک خلبان جنگنده. او در زمان خود برای اولین بار سوار هواپیما در سن 15 سالگی زمانی که در یک مدرسه پرواز منتقل Jackson County Airport. صاحب اجازه داده او را به گرفتن درس های رایگان اگر او در مدرسه است.

ساندرز به پایان رسید تا آموزش برای تبدیل شدن به یک B-47 خلبان بمب افکن.

"چیزی که بعد از من می دانستم که من در کره شمالی مایل بودم در جکسون" ساندرز گفت.

ساندرز در خدمت چهار سال در وظیفه فعال و چهار سال به عنوان افسر ذخیره. او مرخص شد و در سال 1960 بعد از اینکه مستقر در سراسر جهان از مراکش به آلاسکا.

او و همسرش پاتریشیا دارای سه فرزند و پنج نوه و چهار نوه بزرگ. از نظامی ساندرز کرده های مختلف کارخانه شغل قبل از بازنشستگی از آن آربور ابزار اما نه سرنشین یک هواپیما پس از وقت خود را در نیروی هوایی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب